Přejít na obsah


Fotka

Rada člověku s nízkým intelektem a ještě nižší inteligencí


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
21 odpovědí na toto téma

#1 igys

igys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2010 - 20:51

Koupil jsem HTC Snap a hledám nějakou aplikaci na geocaching, abych s sebou nemusel tahat papíry. Je to smartphone s WM 6.1, nemá dotykový display (což je asi dost důležitá informace) a má předinstalovány Google mapy. Jako navigaci ho používat spíš nebudu, na to mám Dakotu 20. Díky za rady.
  • 0

#2 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2010 - 20:56

Tak jaký je dotaz, Máš dakotu která tě ke keši dovede, a htcčko kam si můžeš dát listingy :) V GeoGetu dej exportovat offline listingy a je to :P Zkopči do smartu a máš vše po ruce :) Jinak GcZII de do PDAčka v klidu, nevím jak do smartu, ale asi ne :( . Potom HandyGeocaching od Arcaa listingy máš online, ale to mi přijde zbytečné když máš na navigování Dakotu :P tak ti stačí offline listigy ve smartu Pak Geoscout, a nevím jak je na tom se smartem, bohužel jsem vlastníkem PDA a co vím tak některé programy jsou, a některé programy nejsou upravené pro smartphone :)
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2010 - 21:07

HandyGeo, na stažení listingu on-line, když ho nemáš v Dakotě :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2010 - 22:14

Vzhledem k tomu, ze tady zase prispiva patlal Witko, tak si dovolim tu informaci opravit - software se jmenuje GCzII, uz se tu o nem psalo asi 100x - najdes ho na http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm, je tam verze i pro smartfouny (bez dotykoveho displeje) - hledej verzi Standard.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 igys

igys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 June 2010 - 22:59

hplus napsal/a:
Vzhledem k tomu, ze tady zase prispiva patlal Witko, tak si dovolim tu informaci opravit - software se jmenuje GCzII, uz se tu o nem psalo asi 100x - najdes ho na http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm, je tam verze i pro smartfouny (bez dotykoveho displeje) - hledej verzi Standard.

Bohužel mi to při instalaci vyhodí hlášku - neznámé rozlišení 320x240 a nejde to nainstalovat. Jde tam nějak upravit skin nebo jak to řešit?
  • 0

#6 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 7:38

V Dakotě listingy nejsou?to by mohlo stačit ne? jinak na listingy je dobrý Kešovadlo
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 8:10

Nějak nechápu, proč řešíš listingy, když máš Dakotu 20? Vždyť do ní dostaneš z GG nebo PQ listingy ke všem keším... Proč další zařízení a další export, když to jde vše v jednom.
  • 0

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 8:32

Dakota umi stahovat listingy z internetu a s obrazkama? Fiiiha, to jsem nevedel, asi novej firmware...

Nevim, proc musis sobiku opet za**rat vlakna, ke kterym nemas co rict...

Zpet k problemu: igys, s rozlisenim 320x240 bohuzel nemam zkusenost. Zkus se optat na foru XDA ve vlakne GCz: http://forum.xda-dev...d.php?p=6842369

Pokud to nepujde, tak opravdu zkus treba jeste javovej Handy Geocaching, taky funguje online.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#9 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 8:38

Já teda beru, že mám pouhých 300 nálezů a že z pohledu rýpala Hplus sem jen kačer teoretik, ale mě u Oregonu 300 obrázky nikdy nechyběli. Tak nevím proč rýpe do odpovědi někoho, kdo radí využít to co už člověk má, když to k odlovu stačí.
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#10 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 8:44

Jednoduse proto, ze se igys zeptal, co by mu kdo doporucil do PDAcka resp. smartfounu - je to tak tezky pochopit? Edit: A ano, mam problem s tim, jak furt nejvetsi plkac fora keca o vecech, na ktery se ve vlakne nikdo neptal. (A ted mi vsichni poradne zrubejte zada) :-P
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#11 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 9:04

No a já bych mu z mojí vlastní skušenosti doporučil sebou tahat jen jedno zařízení. Protože mě to štvalo sebou tahat dvě cihly a otravovalo je furt přehazovat, když to všechno zvládne jedna mašinka. Třeba to tak myslel i Sobík. Mno jo, on se zas někdo musel ukázat, že On má vždycky pravdu a ostatní jen plkaj
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#12 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 9:10

Ty s sebou bezne nenosis telefon?
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 9:27

to H+: protože nikde nepíše, že chce listing s obrázky a animací... A jako uživatel Dakoty se k tomu snad vyjádřit mohu. No a aby jsi byl v klidu, tak prostě odpovídám jako člověk s ještě nižším intelektem a ještě nižší a nižší inteligencí...
  • 0

#14 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 9:38

maaco jasně že telefon nosím. Dejme bokem že nemám žádnej chytrej telefon, ale uplně normální (blbej). Ale pro mě nemá smysl hledat kešky, nebo prohlížet listingy v tom telefonu, když mám navigaci, která umí obě věci. Když si k tomu ještě přidám třeba foťák, tak bych během odlovu nedělal nic jinýho, než schovával-vytahoval několik zařízení. Mě osobně to přijde dosti nepraktické. Proto jsem mu stejně jako Sobík, řekl svoji alternativu s jedním zařízením. Nechápu, proč s tím má H+ takovej problém. Pokud má něco proti Sobíkovy, ať si to řeší jinde a né tady rýpáním na fóru
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#15 igys

igys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 10:25

Rufuc napsal/a:
maaco jasně že telefon nosím. Dejme bokem že nemám žádnej chytrej telefon, ale uplně normální (blbej). Ale pro mě nemá smysl hledat kešky, nebo prohlížet listingy v tom telefonu, když mám navigaci, která umí obě věci. Když si k tomu ještě přidám třeba foťák, tak bych během odlovu nedělal nic jinýho, než schovával-vytahoval několik zařízení. Mě osobně to přijde dosti nepraktické. Proto jsem mu stejně jako Sobík, řekl svoji alternativu s jedním zařízením. Nechápu, proč s tím má H+ takovej problém. Pokud má něco proti Sobíkovy, ať si to řeší jinde a né tady rýpáním na fóru

Ale pokud chceš prohlížet listingy v navigaci, tak musíš mít Premium Membership, jinak to přeci do navigace nestáhneš. Nebo na to exituje nějaký fígl?
  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 10:29

igys napsal/a:
Ale pokud chceš prohlížet listingy v navigaci, tak musíš mít Premium Membership, jinak to přeci do navigace nestáhneš. Nebo na to exituje nějaký fígl?

Nemusíš, je na to fígl popsaný v jiných vláknech... sem to nepatří.
  • 0

#17 igys

igys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 11:10

sobikovi napsal/a:

igys napsal/a:
Ale pokud chceš prohlížet listingy v navigaci, tak musíš mít Premium Membership, jinak to přeci do navigace nestáhneš. Nebo na to exituje nějaký fígl?

Nemusíš, je na to fígl popsaný v jiných vláknech... sem to nepatří.

A můžeš aspoň naznačit vlákénko nebo se nesmí ani naznačovat. Dík.
  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 11:17

Zkus hesla jako GeoGet, GSAK, MoZiGo, GeoJarry, Skrýšotlač, GASP...
  • 0

#19 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 11:22

igys: idealne napriklad pomoci programu Geoget a exportniho makra pro Garminy ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#20 igys

igys

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 22 June 2010 - 11:45

S474N napsal/a:
igys: idealne napriklad pomoci programu Geoget a exportniho makra pro Garminy ;)

Jsem asi ještě větší stehno než jsem doufal, ale ten GeoGet nejsem shopen zprovoznit tak, aby mi ty keše stahoval - hlásí to nelze připojit ke geocaching.cz nebo ke geocaching.com. Co s tím?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama