Přejít na obsah


Fotka

Ztratil se Geogroš, neznáte OTK9?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 21:08

Ahoj, je tomu už pár měsíců, co kačer netata vložil můj coin do keše GCX72Y, poté jsem už o něm neslyšel. Psal jsem všem kačerům co keš odlovili a díky jejich odpovědím jsem zjistil, že už druhý den již v keši nebyl. V den vložení je zalogován kromě netata jen kačer otk9, který mi ještě neodepsal ani na jeden ze dvou mailů, přitom je ke GC.com připojen téměř každý den. Zvláštní je taky, že nemá zalogován ještě ani jeden trackable...
Proto na něj padlo moje podezření (nemyslím si, že by byla schránka s terénem 4 vykrádána mudly, coiny se z ní neztrácejí).
Podle mě je z Českých Budějovic nebo blízkého okolí, proto bych se chtěl zeptat, zda někdo z jižních Čech nezná tohohle kačera? Byl bych moc vděčný za každé info.
  • 0

Cache non verba


#2 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2010 - 22:27

posunuju nahoru
  • 0

Cache non verba


#3 JelenCB

JelenCB

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 9:01

OTK9 znám velmi dobře. Je zcela vyloučené, že by ho odnesl. Neví co s nimi a neumí je logovat. nic nebere nic nepřináší. Je mu totiž přes 60 a v GC našel zalíbení k procházkách, že ví kam zrovna jít ve volných důchodcovských dnech :-) Pokud budeš chtít prověřit zda tam něco bylo, když tam byl tak velmi často si krabičky i s obsahem fotí. Napiš mi na GC.com a domluvíme se - sem moc často nechodím. PS: a btw. Netáta ho zná taktéž velmi dobře, jen netuší kdo pod tím nickem je ;-)
  • 0

#4 kamen

kamen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 23:03

Ahoj Jelene, díky za info. Beru zpět nařčení otk9. Bohužel coin se už asi objevit nepodaří:(
  • 0

Cache non verba


#5 JelenCB

JelenCB

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 7:52

Čau, tak ještě dodatek. Mluvil jsem s ním koukal na fotky a v době jeho návštěvy tam coin byl. Má ho vyfocený. Tzn. Netáta tam byl před ním. Pátrej u dalších návštěv. Ale z vlastní zkušenosti čtyř ztracených trackovatelných předmětů, tuším, že nebude velká šance.
  • 0

#6 compelak

compelak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2010 - 15:44

.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama