Přejít na obsah


Fotka

iPhone Geocaching v4


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2010 - 22:30

Nová verze programu pro iPhone. Spousta vylepšení.. - Google maps - fotka k logu - logování TB/GC a další... Při upgrade jsem ale ztratil všechna uložená data, keše ve Favorites i stažené PQ, bylo třeba vše znovu nastavit!
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 7:43

No ja po upgrade "ztratil" i komplet nastaveni - tzn. nejenom login, ale i treba nastavene jednotky na KM apod. Za hlavni vyhodu povazuji predevsim jiz dostupne GoogleMaps primo z aplikace a take trosicku lepe predelane GUI aplikace. Naproti tomu co mi teda VYRAZNE nevyhovuje je ten vypis kesi - predtim to bylo naprosto super, nekolik radku a ted pouze 4 a jeste velky jak pro slepyho :-(
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 7:54

Jsem rád, že teď mohu logovat komplet z terénu, ty TB tam chyběly.
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 8:32

Par obrazku z prostredi:

Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 20:10

Akorát mě teda štve to že se mi na mapě zobrazují i keše již nalezené a až když na ní kliknu tak vidím že je odškrtlá
  • 0
Garmin 60CSx

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 20:18

T.Piller: tak si to nastav v menu - "EXCLUDE MY FINDS" ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 20:26

Nepomohlo to...prostě dám zobrazit na mapě a jsou tam všechny
  • 0
Garmin 60CSx

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 21:50

A v tom vypisu jsou taky nebo ne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 21:57

Netuším, jak to hledáš. Já mám odškrtnuto, že nalezené nechci... Dám vyhledat (Find Nearby Geocaches)... najde nenalezené keše dle mé pozice. Na seznamu nalezených keší dám View Map a vidím v mapě jen to co se našlo, nic jiného...
  • 0

#10 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2010 - 21:59

sobikovi: presne tak, mam to uplne stejne jako ty.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#11 Gondo+Moni

Gondo+Moni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 8:51

T.Piller napsal/a:
Nepomohlo to...prostě dám zobrazit na mapě a jsou tam všechny

Někde to máš blbě nastavené, mám to stejně jako ostatn. Nalezené keše ve výpisu ani na mapě nejsou.
  • 0
Gondo+Moni
www.gondo.cz
www.4000.cz

#12 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2010 - 15:04

Už jsem to opravil...dal jsem aby se schovali,ale pak jsem se jen vrátil k výpisu a ono se to neaktualizovalo až pak jsem dal opět hledat a už to běhá jak má...Dík jsem asi mimo
  • 0
Garmin 60CSx

#13 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2010 - 18:48

Panstvo už jsem chtěl pomalu založit duplicitní vlákno....já mám krapet po update problém v tom, že když se třeba autem blížím k parkingu poblíž keše nebo v terénu se pohybuju po svých tam se mi neposouvá modrý symbol ukazující moji pozici, prostě stojí na místě. Máte stejně nebo to musím přeinstalovat?. Dál mi nejde mazat jednotlivé krabky ze saved ....reinstal jen v nutném případě, mám nalitá ze včera data na víkend a nechce se mi to dělat znova. Jen včera na GC15G6X jsem z hrůzou zjistil, že se nepohybuji po mapě a tak jsem musel neustále korzovat mezi navigate to cache a mapou abych se refreshoval ....doufám, že to vyřeší reinstal Dál je průšvih ta velikost krabiček v resultu, vejdou se jen asi 4 na display a také description nejde zvětšit nebo zmenšit což pokud se nepletu předtím šlo. A kde je safra ta podpora multitaskingu? Soft je to fajn, ale tenhle update mě přijde jen rozhodil předešlou a už docela odladěnou verzi.
  • 0

#14 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2010 - 21:08

Jakub_GEO napsal/a:
...já mám krapet po update problém v tom, že když se třeba autem blížím k parkingu poblíž keše nebo v terénu se pohybuju po svých tam se mi neposouvá modrý symbol ukazující moji pozici, prostě stojí na místě. Máte stejně nebo to musím přeinstalovat?.

Dál mi nejde mazat jednotlivé krabky ze saved ...

Dál je průšvih ta velikost krabiček v resultu, vejdou se jen asi 4 na display a také description nejde zvětšit nebo zmenšit což pokud se nepletu předtím šlo.

A kde je safra ta podpora multitaskingu?

Soft je to fajn, ale tenhle update mě přijde jen rozhodil předešlou a už docela odladěnou verzi.

Už jsem byl s novou verzí na lovu a musím říct, že vše co tu píšes funguje...
- poloha se v mapě normálně aktualizuje za pohybu. Mám ale dojem, že se mně aplikace při prvním startu opět ptala, jesti může použít moji aktuální pozici. Máš na horním řádku ten symbol šipky? Jinak zádrhel by mohl být ještě v nastavení, kde si volíš zdroj souřadnic, tedy GPS nebo statické Home coordinate...

Počet keší ve výsledku hledání je opravdu jen 4 na obrazovku, ale tak se prostě posunu. To je kosmetika. Velikost písma v description už byla hlášena jako pravděpodobný bug, to je nepříjemný...

Mazat Saved jde jako dřív, tedy na zobrazené keši normálně Remove from Favorites..

Info o multitaskingu tam je v release notes... já mám 3G, takže to nevyzkouším.
  • 0

#15 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 5:49

Dík za reakci, budu muset reinstalovat teda. Polohovou službu mám aktivní, jako zdroj pro vypocet polohy jsem hned zadal moji polohu GPS a vzhledem k divnému chování celého programu to raději udělám. Když už tu jsem, mám asi hloupej dotaz jelikož jsem na to neprišel. Když jdu na multinu. Jak do iPhouna naláduju ručně souřadnice? Kde najdu tu možnost v GC softu? To mi jaksi uniká.
  • 0

#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 9:13

Jakub_GEO napsal/a:
Když už tu jsem, mám asi hloupej dotaz jelikož jsem na to neprišel. Když jdu na multinu. Jak do iPhouna naláduju ručně souřadnice? Kde najdu tu možnost v GC softu? To mi jaksi uniká.

Já to dělám tak, že si přidávám postupně waypoint (praporek). Když dáš tu keš uložit do Oblíbených, pak ti u keše zůstanou uloženy i ty praporky... Smazáním keše z Oblíbených zmizí a budeš je muset znovu zadávat :-(
  • 0

#17 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 12:34

Tak jsem reinstaloval, jen mam opet problem. Na mape me nejde zazoomovat tak jako predtim, zkouseno s bing,open map i google. Dost jsem pouzival abych se podival treba ve meste kde presne keska u obektu je, ale ted je to pase jelikoz mam mapu ve velkem meritku a vetsi zoom uz nejde. Ach jo, navic jsem zjistil pricinu meho minuleho problemu, tecka o me poloze se mi nepohybuje a ani od ni nevede sipka ke kesi na kdyz si jako mapovy podklad zvolim google mapu.
  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 14:02

Jakub_GEO napsal/a:
Tak jsem reinstaloval, jen mam opet problem. Na mape me nejde zazoomovat tak jako predtim, zkouseno s bing,open map i google. Dost jsem pouzival abych se podival treba ve meste kde presne keska u obektu je, ale ted je to pase jelikoz mam mapu ve velkem meritku a vetsi zoom uz nejde. Ach jo, navic jsem zjistil pricinu meho minuleho problemu, tecka o me poloze se mi nepohybuje a ani od ni nevede sipka ke kesi na kdyz si jako mapovy podklad zvolim google mapu.

Chlape, tak nevím...
... teď jsem to vyzkoušel, mapa mi zoomovat přímo v aplikaci jde zcela bez problémů....
.... ale ten bod se taky nepohybuje plynule a ani se nezobrazuje ta linka k cíli navigace :-(

Problém je v těch Google mapách. Když si nastavím jako poskytovatele map cokoliv jiného (Open Street) tak tam šipka je a bod se pohybuje...
  • 0

#19 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2010 - 14:11

Kaslu na to, proste do toho pustili update kterej neni odladenej. Prijde mi to jako u nas v praci kdyz do systemu IT naleje new release, taky tejden polovina veci nejde. Snad vyjde co nevidet novej update. Tohle je mizerie a jinou navi nemam, alespon, ze kompas jede.
  • 0

#20 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2010 - 14:00

dela vam taky ze listing je sirsi nez displej a nejde to zmensit ? musim to pak porad posouvat..
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama