Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Stahování z GC.com nějak jinak


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#1 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 19:00

Měl jsem nastahované kešky z mého okolí a když jsem je již skoro všechny našel a chtěl jsem stáhnout další,tak mi nejde stáhnout soubor GPX aby se mi uložili do MapSource jako poklad ale jde to pouze jen jako LOC čož se mi zobrazí všechny jako modré vlaječky...prosím jak jste to vyřešili?
  • 0
Garmin 60CSx

#2 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 19:49

Zaplatili jsme si premiove ucty :D P.S: Skrysotlac, MoZiGo, GeoJarry, hledej...
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#3 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 20:09

PM mám taky...a zkoušel jsem rozběhat geoget,ale marně je to na mě nějak složitý..a PQ mi nejdou stahovat protože tam taky něco nehraje...ach jo..
  • 0
Garmin 60CSx

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 20:18

To bude asi nejlepší stáhnout si balík GASP a rozchodit GG nebo nastavit si správně ty PQ. Co se podívat, jak to je se stahováním PQ. Co ti na tom nejde? Všem to funguje.
  • 0

#5 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 20:23

Mám nastaveno : všechny dny v týdnu, 500 cache, jakýkoliv typ a velikost a u toho that mám zaškrtlé všechny odtížnosti mám u obou od 1 více,within countries Czech Republic,podle domácích souřadnic,rádius 100km a odpověď na email
  • 0
Garmin 60CSx

#6 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 21:10

T.Piller napsal/a:
...u toho that mám zaškrtlé všechny odtížnosti mám u obou od 1 více...

A to je ten problém. U that zaškrtni tak maximálně "I haven't found" a "Is Active". Možnosti jsou totiž formou "and" a čím více toho zaškrtneš, tím méně toho přijde - protože žádná cache logicky nebude splňovat zároveň vše, co sis zaškrtal. Totéž obtížnost, pokud chceš vše, nezaškrtávej nic. A u within taky s klidem nech none selected ;)
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#7 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 21:13

fajn jdu na to moc dík
  • 0
Garmin 60CSx

#8 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1033 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 22:33

Colonel74 napsal/a:
Zaplatili jsme si premiove ucty :D
P.S: Skrysotlac, MoZiGo, GeoJarry, hledej...


skrysotlac me bohuzel nejde po poslednim updatu, a pritom je pohodlnejsi a prakticteji reseny nez PM :(
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 7:05

A me zase prijde, ze Skrysotlac je ze zminenych moznosti jednoznacne nejhorsi. Vecne nefunguje, zatimco ostatni se uz davno na zmeny adaptovali, line GUI, musis mi pridelit spousty pameti aby vubec fungoval... To mi prakticke skutecne neprijde. ;)
  • 0

#10 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 7:16

sila skrysotlace je v jednoduchosti ovladani,naisnstalujes par kliku a mas kese,nemusis resit zadny makra ani nic jinyho
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 7:36

Lanc: nedovedu posoudit, protoze pouzivam Geoget, ale zkus cely predpripraveny balicek GASP a potom napis, jak moc je to slozite. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 Khabar

Khabar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 7:49

Musím se přiznat, že původně jsem byl taky pro skrýšotlač díky jeho jednoduchosti. Geoget s makrama jsem občas taky používal, ale pořád jsem s ním měl nějaké problémy. Ale po prvním testnutí GASP už nic jiného nepoužívám, velice jednoduchý a bez problémů :)
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 8:41

Khabar: to je uplne jak z teleshopingu :-) A od te doby co pouzivam Kosmodisk uz mam zada v poradku :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#14 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 8:46

Lanc napsal/a:
sila skrysotlace je v jednoduchosti ovladani,naisnstalujes par kliku a mas kese,nemusis resit zadny makra ani nic jinyho


Problem je, ze kdyz tohle udelas, tak Skrysotlac nefunguje. Respektive prestane fungovat, jakmile po nem budes chtit trosku vetsi pracicku... Aby to fungovalo, musis editovat zastupce, pridavat spousteci parametry, a ta tvoje jednoduchost je najednou v haji. :P

Krom toho, k cemu je ti sebejednoduzsi program, kdyz vecne nefunguje kvuli zmenam na webu?
  • 0

#15 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 9:56

Khabar napsal/a:
Musím se přiznat, že původně jsem byl taky pro skrýšotlač díky jeho jednoduchosti. Geoget s makrama jsem občas taky používal, ale pořád jsem s ním měl nějaké problémy. Ale po prvním testnutí GASP už nic jiného nepoužívám, velice jednoduchý a bez problémů :)


Co je GASP? Já používám Geojarry a přijde mi lepší, než Skrýšotlač, se kterým jsem začínal.
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#16 Khabar

Khabar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 9:58

S474N napsal/a:
Khabar: to je uplne jak z teleshopingu :-) A od te doby co pouzivam Kosmodisk uz mam zada v poradku :D:D


:D Jj, holt se ti ten balíček povedl, tak proč nepochválit ;)
  • 0

#17 Khabar

Khabar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 10:01

LittleBeaver napsal/a:

Khabar napsal/a:
Musím se přiznat, že původně jsem byl taky pro skrýšotlač díky jeho jednoduchosti. Geoget s makrama jsem občas taky používal, ale pořád jsem s ním měl nějaké problémy. Ale po prvním testnutí GASP už nic jiného nepoužívám, velice jednoduchý a bez problémů :)


Co je GASP? Já používám Geojarry a přijde mi lepší, než Skrýšotlač, se kterým jsem začínal.


GASP je v podstatě Geoget + Geojarry + Autostat, ale to všechno zabalený v takovém velice snadno ovladatelném balíčku jako dělaném pro nás lamky :)
  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 11:09

Jsem zvedavej kdy vznikne nejake srovnani alternstivnich stahovacu :-) Bylo by to asi hodne zajimavy. .. Jak muze nekdo hledat kese kdyz ani nenajde odkaz na GASP o 3 prispevky nize :-D Proc to chteji vsichni delat jinak nez jak se to ma a legalne? Nebo aspon skoro legalne. Kupte si PM, nainstalujte GASP a nic dalsiho nereste.
  • 0

#19 portaci

portaci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 01 January 2011 - 21:10

prosím o radu: mám od Vánoc Vistu etrex a rád bych do ní natáhl nějaké kešky. Tu na fóru jsem se dočetl, že lépe je to njedříve do MS a pak do přístroje. Jak to ale nahraji do MS? dík za odpověď Honza
  • 0

#20 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 01 January 2011 - 21:19

portaci napsal/a:
prosím o radu: mám od Vánoc Vistu etrex a rád bych do ní natáhl nějaké kešky. Tu na fóru jsem se dočetl, že lépe je to njedříve do MS a pak do přístroje. Jak to ale nahraji do MS? dík za odpověď
Honza


Za a) Jsi v úplně špatném vlákně.
Za b) V záhlaví keše (u souřadnic) máš tlačítko "Send to GPS", na to klikni, pak dej "write" a nahraje se ti to do GPS samo. Samosebou musiš mít GPS zapojenou přes USBčko.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama