Přejít na obsah


Fotka

Spoilery jako POI


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
467 odpovědí na toto téma

#101 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 8:29

silent mod jsem zkoušel, souhlasím že je dost k ničemu. pouštět loader na celou strukturu mě nenapadlo, tak nějak mi přišlo přehlednější mít pak spoilery a keše ve dvou různých gpi abych je mohl aktualizovat případně jednotlivě, ale v případě že se bude všechno pouštět makrem najednou je to asi jedno. díky za tip, zkusím to nějak ponastavovat do jednoho adresáře
  • 0

#102 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2010 - 19:38

teor. by slo nafejkovat naky naklikani moznosti v poiloaderu treba Mort Scriptem, ne? jinak ja poustim poiloader se silent a pak v ramci combine jeste prejmenovavam poi.gpi na geocaching-cz.. no ale je pravda ze vyslovene na jeden klik jsem to se spoilerama jeste nekombinoval :)
  • 0

#103 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 14:19

Prosím o radu.Po spuštění tohoto makra se objeví tato hláška a listing se znovu nestáhne,čímž se do GG nenaimportuje fotohint.Fotohinty chci využívat pouze v offline pro PDA,protože nemám navigaci,která umí pracovat s obrázky.Díky předem za nápady.

Přiložené miniatury

  • eror_2.jpg

  • 0

#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 14:36

To znamena neuspesne prihlaseni na gc.com. Odhaduji nespravne vyplneni prihlasovaci udaje v konfiguracnim souboru groundspeak.config.pas.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:49

gord napsal/a:
To znamena neuspesne prihlaseni na gc.com. Odhaduji nespravne vyplneni prihlasovaci udaje v konfiguracnim souboru groundspeak.config.pas.


Díky moc,bylo to tak.Když jsem v nastavení Pluginy - Správce pluginů - Konfigurace pluginů v souboru groundspeak.config klikl na heslo,tak se hvězdičky změnily na písmo a chyba tam nebyla.Tak jsem ho smazal,napsal znovu a uložil.Od tohoto okamžiku už to funguje.
  • 0

#106 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 16:51

Pokud nepouzivas tohle makro k vygenerovani GPX, tak ho vubec nepotrebujes. Na ziskani obrazku do listingu a nasledny offline export ti bohate staci stazeni listingu klasickou cestou pres GeoJarry.
  • 0

#107 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2010 - 19:24

Máš pravdu,asi se na to podívám.V databázi GG mám cca 1600 keší.Je to oblast kam jezdím nejčastěji lovit.Každý den si nechávám posílat PQ a pravidelně aktualizuji.Šlo mi jenom o to udržovat u keší aktuální fotohinty pro offline listingy do PDA.To přes PQčka nejde.Asi si ještě stáhnu do databáze GG pomocí GJ listingy malé oblasti kam se zrovna chystám na lov.
  • 0

#108 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:14

Dneska jsem si všiml že makro sice nestahuje znova už stažené obrázky, ale zmenšování a otáčení dělá vždycky znova u všech. Nešlo by to udělat jen jednou a pak už jen taky překonvertovat ty nově přidané? Když pominu situaci že změním něco v nastavení, tak se převádí vždy znova naprosto zbytečně a pro větší množství obrázků to trvá docela dlouho.
  • 0

#109 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:22

...hmm, tak třeba já používám dvě odlišné GPS a pro každou mám jiný rozměr a otočení obrázků :)
  • 0

#110 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:25

Oboji uz jsme s gordem resili - a mame reseni na oboji ;-) Verim, ze v pristi verzi se budou kesovat jiz upravene obrazky a prevadet jen nove. Ruzne nastaveni lze resit ruznymi slozkami s jiz hotovymi obrazky, takze pro kazde nastaveni bude existovat dedikovana cache.
  • 0

#111 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 10:28

super, budu se těšit na novou verzi :)
  • 0

#112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 11:04

JJ, Medwyn odpovedel za me. Nekdy v pristi verzi to zkusim vyresit. Pro kazde nastaveni to bude mit samostatnou "pamet" a melo by to jit i vypnout. Soucasny stav byl motivovan jednak menitelnym nastavenim pro obrazky (nechtelo se mi to resit, radeji jsem spechal se zverejnenim alespon zakladni verze) a pak jsem tak trochu ocekaval, ze se vetsina bude chovat jako ja - spoileruju jen opravdu vyjimecne a vzdy jen par kesek. Zjevne to neplati, vetsina se chova opace - vzdy pokud mozno vsechny spoilery. Ani v nejmensim vam v tom nehodlam branit, proti gustu ... Krome me to zalezi take tak trochu na Medwynovi, abych zahy nepredelaval predelane :-) Planu je rada, a nejen s timto pluginem. Navic se take musim zivit praci. Takze vydrzte, urcite to bude, jen se zatim nevi kdy. :-)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#113 func

func

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 3:13

Ahoj, prosim o radu - ERR: Chyba stahovani obrazku z webu. Dik moc

Přiložené miniatury

  • err_1.jpg

  • 0

#114 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 11:41

Rekl bych, ze budes mit nekde problem v databazi. Mne to nacte obrazek spravne. Vymaz kes (trvale) a znovu ji importuj.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#115 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 12:19

Koukal jsem letmo do kódu nové verze a jestli jsem dobře viděl, tak i když už v cache existuje zmenšený obrázek, tak se přesto načítá původní obrázek do paměti a otáčí se. To je asi zbytečné, neměl by ten test na existenci zmenšeného ubrázku být už na začátku? Možná že jsem to jen špatně pochopil :)
  • 0

#116 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2010 - 13:38

Na tom neco bude :) Vychazel jsem z chybneho predpokladu, ze kdyz je maly obrazek v offline, musi byt i velky. Upravim to, ale asi az zitra nebo pozitri.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#117 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 14:14

Uz je to udelano, uz je to hotovo, nevidano, neslychano, spoilerujte nanovo. :-) A ne, abyste zase nasli nejakou zavadu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#118 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 11:13

Tak závadu jsem našel, i když nevím teda v čem. Do včerejška vše fungovalo, dneska při spuštění makra tahle ošklivá chyba:

Přiložené miniatury

  • spoiler.png

  • 0

#119 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 11:18

...mno tak si najdi vadnou fotku a oprav ji. U mě běžný jev že se sem tam nějaká fotka uloží nekorektně (nevím co je příčinou). Pak jen stačí když ji otevřu v IrfanView a znovu uložím jako jpg
  • 0

#120 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 11:23

Ony se ani nemusi blbe ulozit, ale proste jsou ty fotky vadne. To, ze je dokaze zobrazit webovy prohlizec, to jeste neznamena, ze je fotka v poradku z hlediska standardu, a ze to jina obrazkova knihovna take skousne. V GG 2.5.0 je rada oprav prave kvuli zpracovani vadnych obrazku, ktere s oblibou vyrabi Picasa. Pokud nemas aktualni verzi GG, doporucuji upgrade! Pokud to nstava na aktualni verzi, pak je to mozna nejaky novy problem, neb se jedna treba jen o neuplne stazeny obrazek.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama