Přejít na obsah


Fotka

Problém s Wherigo v Oregon 450


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Mirek83

Mirek83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 11:27

Včera jsem se rozhodl, že vyzkouším své první Wherigo. Projel jsem tutorial a nahrál jsem si Petrinskou wherigovku (GC1FDVH) a spustil bez problémů začátek. Dnes jsem chtěl přidat ještě jednu a nahrál jsem Prazsky hrad (GC26B8Q). Po spuštění Prazského hradu mi Oregon zatuhl a musel jsem ho vypnout tak, že jsem vytáhl baterky. Od té doby nejsem schopen spustit žádnou wherigovku, ani ty, které jsem předtím bez problémů spouštěl, tj. tutotrial a Petrinskou Wherigovku. Chová se to tak, že backroundová barva tlačítka se změní a Oregon zatuhne a nejde vypnout, musím vytáhnout baterku. Dvakrát jsem znovu aktualizoval firmware (software verze 3.40, verze software GPSW 3.70, wherigo engine 2.11), ručně vyhodil obě nahrané cartridge a nic. Zůstal tam jenom tutorial a při pokusu ho spustit se Oregon vždy zasekne. Díval jsem se do souboru system.xml a po každém pokusu o spuštění wherigo se tam připíše chybová hláška: <ERR_RTL_TRAP> <ErrorNumber>0x6e5d800f</ErrorNumber> <Register R="00">0x01e98e34</Register> <Register R="01">0x002ecd5f</Register> <Register R="02">0x00113a20</Register> .... Ostatní registry jsou nulové. Vůbec nemám tušení, co s tím:(. Můžete mi někdo poradit? Díky Mirek83
  • 0

#2 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 13:23

Před pár dny tuto wherigo odehrál YourSelf taky s Oregonem 450 a žádný problém nehlásil - takže je to spíše problém jen tvého kusu a nesouvisí to vůbec s konkrétní cartridge.
  • 0

#3 Mirek83

Mirek83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2010 - 14:56

Maxinoha napsal/a:
Před pár dny tuto wherigo odehrál YourSelf taky s Oregonem 450 a žádný problém nehlásil - takže je to spíše problém jen tvého kusu a nesouvisí to vůbec s konkrétní cartridge.


Já jsem netvrdil, a ani jsem si to nemyslel, že chyba je v cartridgi. Že je něco shnilého v mém Oregonu bylo jasné.

Nakonec jsem to vyřešil takto:
1) ručně jsem přejmenoval původní adresář Wherigo na XWherigo
2) spustil jsem Garmina a v hlavním menu jsem vybral Wherigo.
3) Vytvořil se nový adresář do kterého jsem nakopíroval ručně původní catridge a smazal přejmenovaný adresář
4) spustil jsem znovu Garmina a vybral Wherigo

Všechno se rozběhlo.

:P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama