Přejít na obsah


Fotka

Existující obrazce


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
307 odpovědí na toto téma

#181 TerZdeK

TerZdeK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 449 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2011 - 20:23

jo jo cesta je na nic byli jsme tak a v půli zanechali osudu
  • 0

#182 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 18:22

Sklenička GC34TK5
http://www.geocachin...3&lng=16.543483
  • 0

#183 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 22:56

dr.vota napsal/a:
Sklenička GC34TK5
http://www.geocachin...3&lng=16.543483

jj, je tam.
  • 0

#184 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 9:23

Spirála

http://coord.info/ma...&z=15&mt=hybrid
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#185 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 10:24

Kristova noho...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#186 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 10:46

Orxion napsal/a:
Spirála

http://coord.info/ma...&z=15&mt=hybrid


:( hnus, velebnosti :( série tradiček, maskovaná za mysterky jen proto, aby to na mapě "vypadalo" a nalákalo lidi na dosud nezdupaný kus asi pěkného kopce :( :(
Jako by nestačila jedna tradička na vrcholu :( :(
Fakt nemám slušných slov :(
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#187 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 10:49

Alibismus....

Caching je dobrovolná záležitost a nikdo Vás sem nenutí chodit, tak moc nenadávejte, at se nám netvorí ošpice na jazyku. :)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#188 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 10:54

fremen.cz napsal/a:
Alibismus....

Caching je dobrovolná záležitost a nikdo Vás sem nenutí chodit, tak moc nenadávejte, at se nám netvorí ošpice na jazyku. :)


ano- když jsem to tam četla, tak se mi chtělo blejt velebnosti :( :(
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#189 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 11:08

taky se mi na kritiku dostalo odpovědi:

Dobrý den, nikoho k odlovu nenutíme. Geocaching je pro radost a pokud pro nekoho ne, tak at radši mlcí a nekazí to ostatním. Kritizovat umí každý. Stacilo prosté díky za keš. Dekuji za pochopení

http://www.geocachin...ca-395d8435e51e
ale diskutovat bychom neměli v tomto vláknu, ať tu zůstane jen seznam odkazů, prosím
P.S: přestaňme psát pokrytecky "díky za keš", když se vám něco nelíbí
  • 0

#190 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 11:20

jen abych nekritizovala šmahem sériovky - taky u nás máme sérii mysterek - na mapě dává obrazec písmen G (z "M" je jen kousek...a "S" možná někdy bude...), takže vypadá moc hezky na mapě - a finálovky jednotlivých mysterek jsou každá na jiném konci OKOLÍ TŘEBÍČE - jen pár jich je v městských parcích..některé i několik km za městem... tak nějak by asi měly "obrazce na mapě" vypadat... hezký na mapě - každý jinde, různorodé luštění a určitě ne pro všechny stejně jednoduché, takže ani nálet kačerů nic nezdupe http://www.geocachin...aspx?wp=GC11R11
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#191 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 11:27

Zdeňku z tvoji strany jsou to jen spekulace "co by,kdyby" Nech každého ať si dělá co chce,včetně owneru. V dnešní geodobě kdy i revírník Aqualung na NA log na keši ktera je bezpochyby schvalena v rozporu s pravidly reaguje radobyvtipnou poznámkou jsi sám sebe pasoval na Dona Quijota. Šetři si zdraví a nervy pro vnoučata.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#192 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 12:24

WAW napsal/a:
Zdeňku z tvoji strany jsou to jen spekulace "co by,kdyby" Nech každého ať si dělá co chce,včetně owneru. V dnešní geodobě kdy i revírník Aqualung na NA log na keši ktera je bezpochyby schvalena v rozporu s pravidly reaguje radobyvtipnou poznámkou jsi sám sebe pasoval na Dona Quijota. Šetři si zdraví a nervy pro vnoučata.


Máš pravdu, dnes je doba, kdy každý kecá do všeho, čemu nerozumí. Posílají se NA logy na kolize, když je tam evidentně napsáno, že byla keš schválena s výjimkou. Na udělení výjimky tu není Witko, ale revírník. Naštěstí.
  • 0

#193 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 14:05

Spirála je hnus fialovej... Už jsem kdysi něco podobného zažil (před rokem skoro přesně) a bylo to fakt už až dost vyhrocený, ne že bych Nimrody miloval je to taky zvláštní tlupa ale prakticky jsme jim jednou sérii zrušili honitbu... přiznám se, narovinu sérii mám ale byla to série kde jsem si fakt uvědomil, že takhle NE... a spirála přesně zapadá do škatulky takhle teda NE !! Jsou tu pěkné série jako Šipka a Kapr pak mnoho PWT ale podél cest což mě nějak nevadí (asi je stejně neodlovím neb mě to nebaví ale každej máme něco) ... Ale pokud se plánovitě ničí příroda tak to mi vadí... a spirála není nic jiného Takže za mě přistálo na spirálu 52 x Need Archived ať si s tím dotyčný nějak poradí... sice sem slyšel, že je to hrošák a že asi stejně nic ale co už je to moje vyjádření k projektu který on vytvořil... projektu který tam kde je prostě nepatří... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#194 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 14:13

DrakMrak napsal/a:
Spirála je hnus fialovej...


Vzdyt jsi tam nebyl. Vzdyt to jeste ani nema FTF.

Jsou to otazniky a krabicky klidne muzou byt nekde u cesty ci pesiny... krom tohonechapu proc vysilujete uz dopredu kdyz ani netusite jak je to udelany.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#195 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 14:14

no řekl bych že touhle dobou už tam pár FTF je .. vzhledem k nedalekému eventu :D .. ale jinak souhlasím že sem by se měli dávat jen infa o obrazcích a pokec jinam ..
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#196 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 14:17

semik75 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Spirála je hnus fialovej...


Vzdyt jsi tam nebyl. Vzdyt to jeste ani nema FTF.

Jsou to otazniky a krabicky klidne muzou byt nekde u cesty ci pesiny... krom tohonechapu proc vysilujete uz dopredu kdyz ani netusite jak je to udelany.

mysterka, která nemá řešení:
1) nekritizuj, když jsi tam sám nebyl a neodlovil
2) nekritizuj, když jsi tam sám byl a odlovil
:|
  • 0

#197 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 14:17

semik75 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Spirála je hnus fialovej...


Vzdyt jsi tam nebyl. Vzdyt to jeste ani nema FTF.

Jsou to otazniky a krabicky klidne muzou byt nekde u cesty ci pesiny... krom tohonechapu proc vysilujete uz dopredu kdyz ani netusite jak je to udelany.


netušíme JAK jsou udělané krabky - podle obtížnosti až do čtyřky - asi hezky... tzn.asi půjdou těžko nalézt tzn. asi se bude muset hodně hledat a sáhodlouze dupat ...
netušíme JAK jsou krabky udělané, ale podle popisu (budete se prodírat křovím) a podle místa (dosud kopec, téměř nedotčený turisty, když tam ani turistické trasy nevedou) - je jasné, že tahle nedotčená příroda má být v nejbližší době zdupána kačery

a nedělejme si iluze: je to obrazec, který přitáhne lidi - nahoře je krabka MSGC (proč nezůstala jen tahle? Určitě by sklidila spoustu pochvaly) - takže lidi tam půjdou - a víme dobtře, co davy lidí umí - i kdyby jich tam do zimy šla jen stovka, už to nebude kus kopce v původním stavu (terén 2-4 a obtížnost 2-4 asi neznačí, že jsou krabičky metr od stávajících lesních pěšin
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#198 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 16:44

Prosím o flame někde jinde... tady je to jen pro přehled obrazců. díky za pochopení. právě kvůli podobným flame tam kde nemají být jsem navrhoval fíčuru pro autora vlákna ve stylu "moderováno" na schování zbytečných příspěvků...

... přídáno do bookmarku
  • 0

#199 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2011 - 17:11

semik75 napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Spirála je hnus fialovej...


Vzdyt jsi tam nebyl. Vzdyt to jeste ani nema FTF.

Jsou to otazniky a krabicky klidne muzou byt nekde u cesty ci pesiny... krom tohonechapu proc vysilujete uz dopredu kdyz ani netusite jak je to udelany.


znám ten kraj dost dobře na to abych věděl, že to tam nemá co dělat howgh
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#200 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2011 - 0:52

něco pro odlehčení .. geocaching u nás a ve světe

letadlo u nás
vs
letadlo ve světě

:D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama