Přejít na obsah


Fotka

Kdo kde potkal kačera?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1274 odpovědí na toto téma

#1161 Scoobycz

Scoobycz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2014 - 20:40

No, jak jsem zjistil, tak na Fair Play ve Fryštáku nebylo o spolupacienty nouze, kdo se přizná??? ;)

Přiložené miniatury

  • 14062014316.jpg
  • 14062014317.jpg

  • 0

#1162 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2014 - 23:22

Dnes nás brzdil na hradecké dálnici směr Praha bílý ford kombik s černou ještěrkou.
V sobotu ráno v Košířích v Tůmově ulici stříbrný Citroen, černá ještěrka s nějakým nápisem.
A kdopak bydlí v rezidenci vedle stadiónů na Strahově? SUV Volvo, světle zelená metaliza.
  • 0

#1163 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2014 - 7:11

Dnes nás brzdil na hradecké dálnici směr Praha bílý ford kombik s černou ještěrkou.

Kdyby to nebyl ford, tak to sedí na nás :D


  • 0

#1164 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2014 - 20:31

Dnes nás brzdil na hradecké dálnici směr Praha bílý ford kombik s černou ještěrkou.
V sobotu ráno v Košířích v Tůmově ulici stříbrný Citroen, černá ještěrka s nějakým nápisem.
A kdopak bydlí v rezidenci vedle stadiónů na Strahově? SUV Volvo, světle zelená metaliza.

Stříbrný Citroen? Ten jsem tu neviděl a to bydlím za rohem.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#1165 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2014 - 19:43

Kdopak brázdí Prahu v bílém pick-upu fa. ELTODO ? Viděn na Bulovce kolem 17:00, buď úterý nebo středa, při poradě s kolegy, pravděp. semafory.


  • 0

#1166 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2014 - 8:55

V Čivicích někdo jezdí zřejmě do Ronalu stříbrným VW (myslím). A tuhle si asi něco zapomněl protože se otáčel před křižovatkou zpátky, tak se přiznejte :) Našeho brouka na skle si při míjení zjevně nevšiml ;)


  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#1167 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2014 - 19:07

Koho jsem to potkal dnes v Praze, červené Subaru Forestr, ještěrka, TBčko (bohužel jsem ho nestihl) a nálepka červeného trpaslíka? Z magistraly sjížděl na Pražského Povstání. 


  • 0

#1168 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2014 - 20:30

Stříbrný Citroen? Ten jsem tu neviděl a to bydlím za rohem.

Asi tu byl jen na skok. Jinak tu nestává.


  • 0

#1169 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2014 - 20:58

Hele, Bubo, a mě tam vídáš? Ještě jsi mi nediscovernul Transportera…  :D


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#1170 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2014 - 22:38

Hele, Bubo, a mě tam vídáš? Ještě jsi mi nediscovernul Transportera…  :D

Jo dnes jsem jej náhodou objevila. Ale jela jsem vozem na víno, tak jej musím discovernout až na víno půjdeme pěšky.  :)


  • 0

#1171 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 8:40

Zpátky asi měsíc byl jeden u nás doma - technik od UPC, byl nám dávat nový modem, říkal tátovi, že také hraje, když viděl ležet u mě na posteli držáky s CWG :-D


  • 2

#1172 marierose

marierose

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2014 - 9:27

Modré autko (na Fair Play) bylo moje, ted ho má mudlokamarádka i s ještěrkou.


Tento příspěvek byl upraven od marierose: 01 červenec 2014 - 9:29

  • 0

#1173 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2014 - 20:34

Dnes cca 7:15 ve Zlíně směrem od kostela (průjezd na červenou u Zlíňanky) do Malenovic, blonďatá řidička v tomto voze. Přizná se :D?

ZlinKacerka.jpg


  • 0

#1174 Scoobycz

Scoobycz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 19:43

Modré autko (na Fair Play) bylo moje, ted ho má mudlokamarádka i s ještěrkou.

tak teď už je jasný proč mi nediscovernula Alfu ;-)


  • 0

#1175 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 13:31

Anonymita sídlišť je neuvěřitelná. Jednoho rána vykouknu z okna a před domem je zaparkované auto s TB nálepkou. Vtipné na tom bylo to, že auto patří sousedovi z vedlejšího bytu o kterém jsem netušil že dělá už asi dva roky geocaching. On to o mne nejspíš taky netuší.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1176 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2014 - 13:22

Téměř se slzou v oku oznamuji, že zeleného Fordíka HB s černou ještěrkou vzadu a TB u přední SPZ máte šanci potkat a zalogovat posledních pár dnů. Za chvíli spolu vyrážíme rovnou na dva zřejmě úplně poslední eventy, jeden odpolední a jeden noční. Jen doufám, že jeho nástupce bude stejně spolehlivý a pohodový - zatím prozradím jen, že bude větší ( jojo, výbavy i bot přibylo, Focus nestačí ) a nejspíš dostane stejnou ještěrku, jen její umístění bude jiné.


  • 1

#1177 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 10:28

Téměř se slzou v oku oznamuji, že zeleného Fordíka HB s černou ještěrkou vzadu a TB u přední SPZ máte šanci potkat a zalogovat posledních pár dnů. Za chvíli spolu vyrážíme rovnou na dva zřejmě úplně poslední eventy, jeden odpolední a jeden noční. Jen doufám, že jeho nástupce bude stejně spolehlivý a pohodový - zatím prozradím jen, že bude větší ( jojo, výbavy i bot přibylo, Focus nestačí ) a nejspíš dostane stejnou ještěrku, jen její umístění bude jiné.

Zůstane aspoň značka vozu (tj Mondeo?)?


  • 0
:)

#1178 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 13:37

Frettie, nejseš ty náhodou zvědavější než já? :D  Velikostí jsem myslela kombi proti současnému HB. 

Tedy třeba kombíkové Mondeo by se mi moc líbilo, ale to bych potřebovala na nové i sponzora a navíc 2,2, kterou znám od známých, by na mě byla zbytečně silná. Už při 1,6 se 120 koníky budu ráda za tempomat, občas mi padá noha na plynu. :ph34r:

Ano, rozhodla jsem se změnit i značku. Vydrž, až bude auto v provozu, dám vědět, na co si máš dávat pozor. :D


  • 1

#1179 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 14:02

Velikostí jsem myslela kombi proti současnému HB...
Tedy třeba kombíkové Mondeo by se mi moc líbilo...
Ano, rozhodla jsem se změnit i značku. Vydrž, až bude auto v provozu, dám vědět, na co si máš dávat pozor. :D


Taky jsem nedavno svuj tridverovy hatchbag od Pazoutu poslal na posledni cestu. Mel jsem ho rad, potvoru, i kdyz me parkrat vypekl. Ted uz mam novy vehikl. Uvazoval jsem o kombiku nebo pickupu, nakonec diky moznosti prevazet kola nerozebrany uvnitr auta vyhral pickup. Jeste nejakou tu jesterku na nej... ;)
  • 2

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#1180 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2014 - 14:53

Téměř se slzou v oku oznamuji, že zeleného Fordíka HB s černou ještěrkou vzadu a TB u přední SPZ máte šanci potkat a zalogovat posledních pár dnů. Za chvíli spolu vyrážíme rovnou na dva zřejmě úplně poslední eventy, jeden odpolední a jeden noční. Jen doufám, že jeho nástupce bude stejně spolehlivý a pohodový - zatím prozradím jen, že bude větší ( jojo, výbavy i bot přibylo, Focus nestačí ) a nejspíš dostane stejnou ještěrku, jen její umístění bude jiné.

Tak to je tedy fofr, ještě na Radyni jsi myslím nebyla ještě úplně rozhodnutá. Ale nejspíš mne čeká stejná záležitost, můj miláček sice zatím pořád jezdí, ale trucují v něm některé nepříjemné drobnosti, takže s ním ztrácím trpělivost. Zdá se, že diagnostika příští čtvrtek definitivně rozhodne o jeho osudu.

Každopádně přeju, aby ti nový vůz dělal jenom radost.  :) 


  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama