Přejít na obsah


Fotka

CWG v zahraničí :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:18

Dneska mně dostala tahle zprávička na blogu jedné kačerky :-)
http://spiceorama.bl...tschechien.html
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:27

Tak teda jenom nevim, kam ho chce nechat cestovat :)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:38

Určitě ti brzy napíše co s tou "mincí" má vlastně udělat, když nemá unikátní číslo :D A určitě za kolečko nic v kešce nenechala ... Takové hezké kolečko... Snad se mi někdy poštěstí a najdu ho v nějaké kešce ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#4 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:47

mike007 napsal/a:
Určitě ti brzy napíše co s tou "mincí" má vlastně udělat, když nemá unikátní číslo :D A určitě za kolečko nic v kešce nenechala ...

Takové hezké kolečko... Snad se mi někdy poštěstí a najdu ho v nějaké kešce ;)


Je tam napsáno geocoin? Je. Tak to prostě svádí se k němu jako k coinu chovat. My jako zelenáči kdysi taky poslali "na cesty" Da@woovo CWG (teď si za to rvu vlasy, protože právě na tohle jsme už nikde více nenarazili).
  • 0

#5 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:49

D@ewoovo - omlouvám se za překlep a komolení jména
  • 0

#6 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 14:59

maluston: No já nevím... za prvé se o CWG píše všude, mohl ses informovat, za druhé klasický CWG nemá trackovací číslo. Předmět bez trackovacího čísla přeci není putovní, to dá rozum ;)

U té Němky to chápu, informace o CWG jsou, myslím, pouze v češtině. Neví o co jde. To ji ale snad brzy dojde, když nenajde to číslo ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#7 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 15:05

A jak nám to vrtalo hlavou! :D O existenci CWG jsme prostě tehdy nevěděli vůbec nic. A asi sotva budeš shánět informace o něčem, co nevíš že existuje. Samosebou že jsme začali pátrat a rychle se informací dopátrali, to už ale dotyčné CWG bylo v další keši (alespoň tam jistě potěšilo dalšího nálezce).
  • 0

#8 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 15:24

Nemusíš ani tak shánět informace o něčem, co nevíš že existuje. Ono bohatě stačí s pročíst pravidla, projít si tady hlavní stránku, a pak teprve vyrazit do terénu. Z toho si ale nic nedělej. Hodně kačerů to dělá přesně obráceně :D Pak se není čemu divit, že se trackovatelné předměty ztrací, když si někdo myslí, že slouží na výměnu a že za takový předmět stačí nechat v keši papírové kapesníky :( Samozřejmě ale nic proti tobě, v tvém případě se o trackovatelný předmět nejednalo a navíc jsi to poslal dál. Zachoval ses dobře ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 15:53

Už mi napsala email, jako co je to zač. Tak jsem jsem jí to popsal a že si ho může nechat na památku :)
  • 0

#10 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 15:53

Chytrá holka ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#11 maluston

maluston

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:09

mike007 napsal/a:
Nemusíš ani tak shánět informace o něčem, co nevíš že existuje. Ono bohatě stačí s pročíst pravidla, projít si tady hlavní stránku, a pak teprve vyrazit do terénu. Z toho si ale nic nedělej. Hodně kačerů to dělá přesně obráceně :D Pak se není čemu divit, že se trackovatelné předměty ztrací, když si někdo myslí, že slouží na výměnu a že za takový předmět stačí nechat v keši papírové kapesníky :( Samozřejmě ale nic proti tobě, v tvém případě se o trackovatelný předmět nejednalo a navíc jsi to poslal dál. Zachoval ses dobře ;)


My si pročetli pravidla. Na oficiálních stránkách geocaching.com. Tam jsme se o CWG nějak nedočetli. O trackovatelných předmětech samozřejmě ano, takže co znamená TB nebo geocoin jsme věděli (a že se za ně nedávají papírové kapesníky), ale že jsou i netrackovatelné geocoiny?? :o To byla novinka.
  • 0

#12 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:17

já sem si udělal jedno CWG trackovací lol posílám ho kamarádce do USA takže pěkně zboku lehce navrtnout a šup tam malý očko do očka TB placku na řetízku a úkol šupky dupky do USA do konkrétní krabky B) lol no vzalo to trochu ze široka přes Japonsko a Taiwan ale teď už to šněruje do USA juch :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#13 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:18

Co se týče CWG v zahraničí, tak jsem nechal udělat CWG (?) pro jeden ME v USA. Pokud budete mít někdo v září cestu do Minnesoty, tak tam možná nějaké najdete.
  • 0

#14 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:25

Tak oni ty CWGčka nebudou zas tak úplný nóvum. Řekl bych, že něco podobných se najde skoro v každým druhým státě, jen ty naše mají asi nejpropracovanější systém. Doma mám např. holandské NLWGčko ;)
  • 0

#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:30

Však nikdo neříká, že jsme objevili Ameriku :-) ale máme to vymakaný.... Já mám třeba pár PathTagů který jsou také sběratelský ikdyž mají číslo tak se netrackují ale sbírají jen se číslem řekne autorovi kde bylo nalezeno a kdo ho má :-) taky zajímavá věcička... Ale CWG je pěkný sigItem :-) myslím, že to byl dobrý počin pro český geocaching B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:31

Co jsem viděl tak v USA mají dřevěná kolečka z masivu a tištěná.
  • 0

#17 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:42

DrakMrak: Taky máš pěkný CWG, sakra. Jestli někdy povezeš dráčka do Pardubic tak dej vědět! ;)
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#18 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2010 - 19:59

DrakMrak napsal/a:
Však nikdo neříká, že jsme objevili Ameriku :-) ale máme to vymakaný....
Já mám třeba pár PathTagů který jsou také sběratelský ikdyž mají číslo tak se netrackují ale sbírají jen se číslem řekne autorovi kde bylo nalezeno a kdo ho má :-) taky zajímavá věcička...

Ale CWG je pěkný sigItem :-) myslím, že to byl dobrý počin pro český geocaching B)


Moje CWG už nejakou dobu putuje jako TB :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#19 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 8:24

vlcice.pavlina napsal/a:

DrakMrak napsal/a:
Však nikdo neříká, že jsme objevili Ameriku :-) ale máme to vymakaný....
Já mám třeba pár PathTagů který jsou také sběratelský ikdyž mají číslo tak se netrackují ale sbírají jen se číslem řekne autorovi kde bylo nalezeno a kdo ho má :-) taky zajímavá věcička...

Ale CWG je pěkný sigItem :-) myslím, že to byl dobrý počin pro český geocaching B)


Moje CWG už nejakou dobu putuje jako TB :-)


lol ani já jsem neobjevil ameriku :D
je mi to jasné...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#20 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2010 - 8:25

mike007 napsal/a:
DrakMrak: Taky máš pěkný CWG, sakra. Jestli někdy povezeš dráčka do Pardubic tak dej vědět! ;)

:D a já tvůj mám chicht někde po cestě se na mě přilepil taky moc pěkný CWG... ale neboj mám jich dost ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama