Přejít na obsah


Fotka

pozvánka na GCM


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
898 odpovědí na toto téma

#81 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 12:06

Kdyby někdo pozval mě, tak určitě pozvu někoho zase já:D. Tisíceré díky.
  • 0

#82 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 16:50

Chtěl bych také poprosit o pozvánk, děkuji ;)
  • 0

#83 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 19:14

Děkuji za pozvání od J@VO a jak jsem sliboval výše zasílám pozvánku SAiMi. M.
  • 0

#84 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 19:49

<joke><nixinekoukejse>prodam devet pozvanek na gcm.cz</nixinekoukejse></joke>
  • 0

#85 cendos2

cendos2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 20:54

Tak jsem prosil a nic. Přesto děkuji. Alespoň jsem pochopil jak to s těmi pozvánkami je....Tož pěkné vztahy v komunitě.
  • 0

#86 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 20:59

ja bych rek, ze vztahy mezi kacerama budou stejny jako mezi filatelistama a houbarema.. je na niximorovi jak chce/nechce priskrtit priliv novych lidi na gcm.cz
  • 0

#87 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 23:11

Ahojky, mohu take poprosit nejakou dobrou dusi o pozvanku, predem moc dekuji..
  • 0

#88 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 15:41

Tabacek, cendos2: Mohlo by možná pomoct prolinkovat si profil na GC.com. Myslím, že obecně tady mají šanci lidi s PM a nějakými nálezy, aby pozvánka "nevyšuměla" do ztracena. Alespoň já se podle toho rozhodoval, když jsem ještě na rozdávání měl ;)
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#89 mirek333

mirek333

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 16:18

Ahoj, neměl by někdo jednu volnou pozvánku? Předem mooc děkuji
  • 0

#90 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2010 - 20:08

Na FTF by se rovnou souřadnice hodily ;) Kdyby mě někdo volný pozvánkový kód, byl bych mu vděčný. Díky moc.
  • 0

#91 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 7:31

Právě jsem si pročetl celou diskusi a nechápu jednu věc - pozvánky jsou přece určeny pro nové kačery, zájemce o registraci. Tak proč je niximor takhle omezil, když se používaly právě k tomu? Ale budiž. Pokud by se našla nějaká dobrá duše, která by měla pozvánku navíc a postrádala jí, tak jsem tu... ;-) Jsem sice BM, ale služba mě zajímá a PM je taky v plánu, tudíž by se pak služba víc než využila, pokud funguje. (A pokud někdo hodnotí i "kvalitu kačera" podle příspěvků, pak se omlouvám, mám jich holt málo, radši lovim kešky; a kešek taky moc nemam,ale to je tim, že nejsem dostatečněj maniak a zásadně nelovim série typu FCPT apod. (ale ulovil jsem legendární měsíční šachtu a to je valuta, ne?))
  • 0

#92 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 7:42

Robbisek napsal/a:

Poznámky jsou určené primárně pro známé každého jednotlivého kačera.

A omezil je, asi, protože chtěl. Může nás taky všechny smazat, když bude chtít. Je to jeho soukromá věc. Ne? :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#93 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 7:50

jde o to, ze nikdo nema garantovany PRAVO mit ucet na gcm. puvodni nixova predstava byla ta, ze si pozvanky budou sirit kaceri mezi sebou tak, ze je daji nekomu koho znaji a o kom vi, ze neudela zadnej pruser. Tahle distribuce pres forum uz jde ponekud za tuhle vizi. jedna se o jeho soukromou aktivitu a pokud ho neprestanem prudit, tak staci jednoduchy 'delete from...' a mame po zizalkach vsichni :)
  • 0

#94 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 7:58

Ale to já chápu, ovšem zas se nabízí druhá strana věci - napsal to někde, že si to představuje jen jako předávání z ruky do ruky známým? Já o tomhle problému nic nevím, gcm nemám a dozvěděl jsem se o něm až z tohohle vlákna kde taky bylo napsáno že se mu to nelíbí a redukuje pozvánky z 5 na 2... Pokud ano a někde to psáno je, tak mlčim jako hrob. Když se kdysi dávno objevil google mail, tak byl taky na pozvánky a každý nový uživatel dostal 5 pozvánek - kvůli zátěži serveru, protože kdo by tenkrát v době 10MB schránek nechtěl neustále narůstající místo, že? Takže nějaká regulace být musela.
  • 0

#95 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 8:06

ja ten thread celej necet, ale na irc mi rikal, ze to tu uz nekolikrat zminoval (nevim jestli v tomhle vlakne). taky hrozi, ze kdyz by se tam generoval prilis velkej traffic, tak muze groundspeak odstrihnout primo jeho IP a to uz by se resilo hodne blbe. smyslem toho celyho snazeni je vyhnout se prusvihu. a lidi tam uz je regnutych opravdu dost :)
  • 0

#96 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 8:10

Tak to potom jo. Já sem tedy asi nepochopil, co přesně tahle služba dělá. Nechám to na dobu, až si opravdu pořídim PM a k něčemu mi to bude - jestli to do tý doby vydrží :-) V tomhle vlákně to každopádně nezmiňoval, to bude ten problém :-D
  • 0

#97 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 9:31

v podstate to mas shrnuty hned na prvni strance - umi to zpracovat notifikacni maily a preposlat na mobila (takze primarne pro FTF huntery:) jako BM se ale stejne dostanes leda k mejlum z watchlistu, pripadne logum na tvych vlastnich kesich. mluvim samozrejme o legalnich notifikacich, ktery neodporujou TOS groundspeaku..
  • 0

#98 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 10:01

No, takze pro BM uplne nanic, je to tak? Jelikoz většinou lovim pres mobil s BT modulem a mam Internetovej paušál, tak mi to v ničem nepomůže. Mejly se mi stahujou do mobilu automaticky a Sony E. ma pohodovýho klienta, takze s tim nemam problem. Ale v čem mi to pomůže kdyz budu PM? Prijde mi kromě notifikace jeste neco navic? ;) Omlouvám se, ale asi jsem uplne natvrdlej... :)
  • 0

#99 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 10:28

uplne na nic asi ne, ale primarnim ucelem bylo a je co nejrychleji po publikaci dostat do telefonu (nebo kamkoliv jinam) podrobnosti o dane kesi, protoze v samotnym notifikacnim mejlu je prd :) sikovny to ale je i kdyz ses nekde na dovoleny, chces vedet jestli se tam nevyloupne neco novyho a nemas zrovna idealni pristup k netu.,
  • 0

#100 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 11:00

Aha, už se začínám probírat. Nikdy jsem neviděl ten notifikační mejl - myslel sem si, že tam bude něco jako: "Ve vzdálenosti XX km od tvých domovských koordinátů je nová keš: Název GC**** (odkaz), je takovej a takovej typ, obtížnost, terén" Takže to tedy asi ne :-) Ale nedovedu si představit to zrychlení - když jsem publikoval svojí první keš (na okraji Prahy), tak to trvalo 15 minut do FTFka, z čehož byl asi tak 13 minut čas potřebný na cestu :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama