Přejít na obsah


Fotka

Geocoin v šuplíku - hříšník mirotiro


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 14:46

Chceme se obrátit se žádostí o pomoc na fórum. Neznáte někdo osobně plzeńského kačera mirotira ? Má už pátý měsíc náš úplně nový geocoin v šuplíku (resp. v nepublikované keši) a na naše prosby, aby ho vyslal na cestu - neodpovídá.:(:(:( Kdybyste ho někdo znal osobně, můžete mu naši žádost vyřídit? Děkujeme.
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 15:11

Poptám se. Pošli mi jeho kod.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 15:25

Díky Zeggo - tady je kód - TB39GMN
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#4 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 15:28

A co takhle kacera HELUT? Ten samy problem.
  • 0

#5 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 15:30

editni si ten post a použij radši kód [tb]TB39GMN[/tb] ne že by na tom teda nějak výrazně záleželo :)
  • 0

#6 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 17:57

Tak at retriwr posle nekomu v okoli finalku a nekdo to vyzvedne....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#7 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 18:26

Plzenaci uz ted urcite bezi po kruznici 79.33 km a hledaji kvuli FTF na nepublikovane cache ne? :D:D:D
  • 0

#8 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 18:49

Nebo zkus zajit na event GC1MQ2A, mirotiro by se tam mel objevit.
  • 0
MaFa

#9 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 19:12

petegeo napsal/a:
Plzenaci uz ted urcite bezi po kruznici 79.33 km a hledaji kvuli FTF na nepublikovane cache ne? :D:D:D

ne, nikam nebezime, protoze kazdy Plzenak vi, ze tohle je Mirovo "skladiste", problem jiz resen (rozebiran) na Plzenskem webu
  • 0

#10 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 19:18

petegeo napsal/a:
Plzenaci uz ted urcite bezi po kruznici 79.33 km a hledaji kvuli FTF na nepublikovane cache ne? :D:D:D

Proc tak slozite? Staci se podivat sem ;)
  • 0

#11 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 10:50

maaaca napsal/a:

petegeo napsal/a:
Plzenaci uz ted urcite bezi po kruznici 79.33 km a hledaji kvuli FTF na nepublikovane cache ne? :D:D:D

Proc tak slozite? Staci se podivat sem ;)


Keška je hodnocena jako 5/5...

5 terén: dovnitř bude puštěn jen ten kdo prokáže, že je uvnitř kešky jeho trakovatelný předmět, nebo má v ruce láhev kvalitního vína na degustaci, pak se terén 5 týká cesty ze schodů

5 obtížnost: za poslední 3 týdny jsem se ve svém vlastním bytě nacházel asi 3 dni, takže pokud nemáte páčidlo, tak smůla

Kdo si dá FTF? Keš slouží jako přesné počítadlo pro trakables, které mi projdou rukama a nepředám je dál během stejného dne lovu. Další podobná se nachází na místě mého sekundárního výskytu, ale ne tak přesně zaměřena...

GC a TB, které jsem měl či mám v držení posílám dál do bezpečných keší, nebo na místa která jsou vhodná pro plnění úkolu. Pokud mne kontaktuje nějaký majitel s tím, abych jeho předmět posunul, tak tak učiním, ale při množství mailů, které chodí z keší (logy, žásdosti o pomoc...) a aplikovaných filtrech pro jejich třídění se může stát, že nějaký propadně do ztracena... V srpnu jsem, z nejrůznějších důvodů, které se sešly, zatím byl na keších jediný den, ke coinům se dostanu až o víkendu, pak je pošlu do světa...

Konec hlášení...
  • 0

#12 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 11:34

Hej, mirotiro, tak mě napadá že máš od května můj 2000 Finds [tb]TB36MW8[/tb]. Tak ho prosím pusť dál, třeba se takového taky dočkáš...
  • 0

#13 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 11:45

Osik napsal/a:
Hej, mirotiro, tak mě napadá že máš od května můj 2000 Finds [tb]TB36MW8[/tb]. Tak ho prosím pusť dál, třeba se takového taky dočkáš...

JJ ten dvojlitr... pošoupnu ho jinam, než jsem chtěl... akce s výletem na keše nad 2 km bohužel padla, tam by byl stylovej... ale nejprve ho chce vidět pár lidí na discovernutí, přeci jen se tenhle moc nevidí...
  • 0

#14 boldor

boldor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 12:27

Mám trochu jiný, ale podobný problém. Nejsem majitel TB/GC ale owner krabičky, ze které je vyzvedl uživatel kurka1986. Vše řádně zalogoval, ovšen jenom ručně. je to již skoro půl roku, na výzvu neodpověděl. S tím už asi nic neudělám, chtěl bych je však dostat "ven" z cache, aby zbytečně nelákaly kačery. U TB2Q0T0 je to asi jednoduché, napíšu majiteli ať ho zruší, ale co TB1BN8C kdo je majitel? Máte někdo zkušnost?
  • 0

#15 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 12:31

pujdes na listing sve kese, kliknes na ten tb v inventari - otevre se ti jeho stranka. v pravo nahore ve stahovacim seznamu budes mit jako majitel kese, ve ktere je tb zalogovany dalsi moznost "mark item missing". tim ho dostanes pryc.
  • 0

#16 boldor

boldor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 13:32

Dain a Olik napsal/a:
pujdes na listing sve kese, kliknes na ten tb v inventari - otevre se ti jeho stranka. v pravo nahore ve stahovacim seznamu budes mit jako majitel kese, ve ktere je tb zalogovany dalsi moznost "mark item missing". tim ho dostanes pryc.



Tak tohle jsem neznal, díky.
  • 0

#17 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 18:50

mirotiro napsal/a:
Keška je hodnocena jako 5/5...

5 terén: dovnitř bude puštěn jen ten kdo prokáže, že je uvnitř kešky jeho trakovatelný předmět, nebo má v ruce láhev kvalitního vína na degustaci, pak se terén 5 týká cesty ze schodů

5 obtížnost: za poslední 3 týdny jsem se ve svém vlastním bytě nacházel asi 3 dni, takže pokud nemáte páčidlo, tak smůla

Kdo si dá FTF? Keš slouží jako přesné počítadlo pro trakables, které mi projdou rukama a nepředám je dál během stejného dne lovu. Další podobná se nachází na místě mého sekundárního výskytu, ale ne tak přesně zaměřena...

GC a TB, které jsem měl či mám v držení posílám dál do bezpečných keší, nebo na místa která jsou vhodná pro plnění úkolu. Pokud mne kontaktuje nějaký majitel s tím, abych jeho předmět posunul, tak tak učiním, ale při množství mailů, které chodí z keší (logy, žásdosti o pomoc...) a aplikovaných filtrech pro jejich třídění se může stát, že nějaký propadně do ztracena... V srpnu jsem, z nejrůznějších důvodů, které se sešly, zatím byl na keších jediný den, ke coinům se dostanu až o víkendu, pak je pošlu do světa...

Konec hlášení...


What the fuck? Sorry, že to takhle píšu, ale opravdu si počítáš trackables tímto způsobem? Opravdu doufám, že tě žádný z mých trackables nepotká. Nejen, že je to v rozporu s 14 denním pravidlem poslání trackables předmětu, ale ještě sem takhle postnout takovýto výsměch mi přijde vrcholně nevhodné...
  • 0

#18 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 20:25

Mirotiro: jsem začátečník, ale takhle to hrát opravdu nechci.
  • 0

#19 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 21:10

To teda docela čumim. Snažím se vždycky geocoin posunout v nejkratším možném čase dál. Když to nejde, tak ho z keše neberu. A koukám, že tenhle je ve "speciálním" vězení od 31.3.2010. To musí majitele hodně těšit :(
  • 0

#20 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 22:13

Vždycky, když čtu tyhle nekonečný diskuse o trackables, přijde mi na mysl legendární věta surovcemh, když najde v keši nějaký TB či GC - koukne na něj a nechá ho ležet se slovy: "S tím jsou jenom problémy..."*

* Vzhledem k tomu, že dříve, když ještě TB poponášel od keše ke keši, neváhal do jednoho takového přesunu investovat bezmála 80 tisíc, aby pomohl splnit úkol, který daný TB měl - bych mu tu citovanou větu docela věřil. ;)
  • 0
Retired slowcacher




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama