Přejít na obsah


Fotka

Geocoin v šuplíku - hříšník mirotiro


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 20 September 2010 - 23:26

wmh napsal/a:* Vzhledem k tomu, že dříve, když ještě TB poponášel od keše ke keši, neváhal do jednoho takového přesunu investovat bezmála 80 tisíc, aby pomohl splnit úkol, který daný TB měl - bych mu tu citovanou větu docela věřil. ;)


Cože? Prosím o detailní popis této legrace :D
  • 0

#22 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 21 September 2010 - 5:13

Asi cesta kolem světa :D:D:D
  • 0

#23 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 21 September 2010 - 5:27

Guraim napsal/a:

wmh napsal/a:* Vzhledem k tomu, že dříve, když ještě TB poponášel od keše ke keši, neváhal do jednoho takového přesunu investovat bezmála 80 tisíc, aby pomohl splnit úkol, který daný TB měl - bych mu tu citovanou větu docela věřil. ;)


Cože? Prosím o detailní popis této legrace :D


Detailní popis této legrace hledej ZDE :D
  • 0
Vložený obrázek

#24 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 21 September 2010 - 7:53

Monsieur mirotiro ráčil mne kontaktovat skrze email, ráčejte tedy prosím zejména vy, páni majitelé ztracených itemů, počísti si. On prostě neměl čas :D

mirotiro napsal v emailu:
Možná kdyby jsi věděl, proč jsem měl coiny u sebe tak dlouho, tak bys mluvil jinak... coiny jsou dávno zas v oběhu... když se podíváš na počet mých odlovů, tak si asi všimneš výrazného propadu v srpnu... každopádně máš dost nevymáchanou hubu, takže interně dle tvého slovníku... fuck you...

User's Profile:
http://www.geocachin...07-bca57fc6418a


Chlapče ty mě bavíš :D
  • 0

#25 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 22 September 2010 - 18:41

No teda mládenci - až tak??? Původně jsem chtěl napsat chlapi sobě, nakonec mě ale napadlo dodat:
  • 0
Vložený obrázek

#26 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 9:19

[quote]mirotiro napsal v emailu:
Možná kdyby jsi věděl, proč jsem měl coiny u sebe tak dlouho, tak bys mluvil jinak... coiny jsou dávno zas v oběhu... když se podíváš na počet mých odlovů, tak si asi všimneš výrazného propadu v srpnu... každopádně máš dost nevymáchanou hubu, takže interně dle tvého slovníku... fuck you...


Nevím čí coiny jsou v oběhu, ale náš doposud v oběhu není ..... a to už ubíhá druhý měsíc od chvíle, kdy slíbil, že ho vypustí ze svého šuplíku ...... a šestý měsíc od doby, kdy ho do něj strčil:(:(:(

Ještě P.S.... tuto sobotu měl čas jet z Plzně do Náchoda lovit sérii FCPT a po cestě několik kešek, kam ho mohl klidně vložit:(
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#27 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 9:38

kubacom napsal/a:
Nevím čí coiny jsou v oběhu, ale náš doposud v oběhu není ..... a to už ubíhá druhý měsíc od chvíle, kdy slíbil, že ho vypustí ze svého šuplíku ...... a šestý měsíc od doby, kdy ho do něj strčil:(:(:(


Ve čtvrtek přinesl mirotiro na plzeňský event nějaké TB, tak jsem je rozvážel po Čechách. Minimálně jeden byl u mirotira od května. Jeden mi ještě zbývá na stole, protože chce do Německa, ale to tvůj nebude.
  • 0

#28 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 9:45

Ne ten náš má v podmínce cestovat jen po ČR a SK referenční číslo TB39GMN
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#29 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 14:45

kubacom napsal/a:
Ne ten náš má v podmínce cestovat jen po ČR a SK referenční číslo TB39GMN


A opravdu máš v textu, že chce cestovat? Není tam třeba jen, že chce zůstat v ČR a mirotiro se to snažil co nejlépe zajistit? :D
  • 0

#30 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 14:57

Nebyl jsem v čajovně úplně od začátku, zpoždění cca 10min ale tenhle jsem tam neviděl.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#31 kubacom

kubacom

    kubacom

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 15:47

AHA & team napsal/a:

kubacom napsal/a:
Ne ten náš má v podmínce cestovat jen po ČR a SK referenční číslo TB39GMN


A opravdu máš v textu, že chce cestovat? Není tam třeba jen, že chce zůstat v ČR a mirotiro se to snažil co nejlépe zajistit? :D



Díky za pokus o vtip, ale moc do smíchu už mi fakt není. Nejde o těch asi 250,- Kč, ale o tu beznaděj, že víš, kde coin je, a nejsi schopen ho z něj dostat. A ten jeho přístup ! Vždyť on ho do čajovny ani nevložil. Vsadím se, že teď bude tvrdit, že ho tam někdo ukradl ......

A mrkni se na jeho historii, byl úplně nový a Mirotiro byl druhý, kdo ho měl v ruce (31.3.):(
  • 0
Kdo si hraje, nezlobí

#32 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 04 October 2010 - 16:23

kubacom napsal/a:
Díky za pokus o vtip, ale moc do smíchu už mi fakt není. Nejde o těch asi 250,- Kč, ale o tu beznaděj, že víš, kde coin je, a nejsi schopen ho z něj dostat. A ten jeho přístup ! Vždyť on ho do čajovny ani nevložil. Vsadím se, že teď bude tvrdit, že ho tam někdo ukradl ......

A mrkni se na jeho historii, byl úplně nový a Mirotiro byl druhý, kdo ho měl v ruce (31.3.):(


Neboj, já to naprosto chápu. Snažíme se mu domlouvat, ale je to tak trochu samorost a nějak nechce pochopit, že dělá něco hodně špatného, že někomu svým jednáním ubližuje... a nebo je asociál a je mu to jedno.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama