Přejít na obsah


Fotka

Měl rok u sebe muj GC-neměl bych mu ještě poděkovat?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 19:18

Tohle berte jen jako určité postesknutí a ventilaci mého stavu, jelikož posílat jakýkoli mail původci mé "flustrace" je zbytečné. Takže netřeba nijak zvlášť reagovat, opravdu si potřebuju spíš jen ulevit. Můj GC TB24N0G, který jsem už oplakal jako nezvěstný, se nakonec objevil zase u kačera, který ho naposledy "vložil" do kešky. Jelikož ho následně skutečně vložil do keše, kde ho někdo jiný vyzvedl, tak se mě nakonec ulevilo. Nicméně stejně tam je pachuť z toho, jak jsou někteří lidi bezohlední k ostatním.
  • 0

#2 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 19:49

No já mám taky od 10/2009 coin u někoho snad v Anglii.: http://www.geocachin...aspx?id=1769455 Na internt chodí, ale na žádný keši od té doby nebyl. Tak si říkám, jestli je nemocný, nebo v lochu. Někdy to mohou být zvláštní příběhy.
  • 0

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:23

Přesně tak. Měl bys mu poděkovat. Jak je už psáno, někdy jsou příběhy zvláštní. Třeba jeho kolega začátečník měl vzít minci dál a někam vložit. Třeba kolega jen hledá a neloguje. A třeba ji vzal a nemohl najít. A třeba cokoli. Stane se. Ale nakonec vyplavala, on logování napravil a putuje dál. Hurá. Ať tak a nebo jinak, snad to stojí za malé slušné díky za navrácení TB do oběhu. Bez výčitek, bez ironie. Máš z toho snad radost, nebo ne? Tak mu dej najevo že máš radost. O to větší si dá příště pozor. Jestli Tvé pocity jsou nyní plné výčitek je mi Tě trochu líto. A bezohlednost tohle zas tolik není. Je to jen hra a je mnoho přednějších a podstatnějších věcí v životě. Takže ano, MĚL BYS MU PODĚKOVAT!
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:27

mut tb lezel take pres pul roku nekde v supliu a kdyz sem dojel na dalsi dovolenou na njzapadnejsi misto evropy rekl sem si ze poslu aspon kopii a kdyz se vratim domu hned se na netu za par dni obevi ten pulroku stracenej a hadejte kde :) z belgie v Plzni :) Nastesti sem narazil na primoveho kacera co mu nevadilo smazani logu a jeste me ho poslal postou nazpet. Jo nkdy se to sejde. takze nezoufej
  • 0

#5 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:27

mut tb lezel take pres pul roku nekde v supliku a kdyz sem dojel na dalsi dovolenou na nejzapadnejsi misto evropy rekl sem si ze poslu aspon kopii a kdyz se vratim domu hned se na netu za par dni obevi ten pulroku stracenej a hadejte kde :) z Belgie v Plzni :) Nastesti sem narazil na primoveho kacera co mu nevadilo smazani logu a jeste me ho poslal postou nazpet. Jo nekdy se to sejde. takze nezoufej
  • 0

#6 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:35

Zrovna jsem dvoum kačerům děkoval, že se mi starají o coiny ale, že už by je mohli pustit do oběhu :-) uvidíme jak se zadaří... ale myslím, že poděkování nikdy nezaškodí ... nikdo z nás neví co se může vyvrbit... a jak tady padlo je to HRA B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#7 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:44

Myslím že není na místě hledat všemožné výmluvy a omluvy pro dotyčného, podle mne je to prostě prase a žádné poděkování mu nenáleží.
  • 0

#8 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 20:59

Nám se včera stalo, že náš jubilejní coin vyzvedl kačer, který nemá ani jednu odlovenou kešku a vyzvedl pouze tento coin.... To jsme z toho tedy jeleni... :( http://www.geocachin...9f-0ffeccbd5e7b
  • 0
Garmin eTrex30

#9 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:01

hmmm ten ani netuší jak se loguje upřímnou soustrast.... takovejch se taky bojím... jedině majlem profouknout snad to zabere...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#10 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:06

tak nějak doufáme, že když dokázal vyzvednout coin, dokáže i zalogovat.... chjo, takový kus světa za chvilku urazil a nyní... :o
  • 0
Garmin eTrex30

#11 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:08

Po roce to je pekne, alespon ze je zase v obehu. To nas TB na kterym je napsano putuji jen po cechach odvezl kacer s par tisici nalezy a desítkami vlastnich coinu do Rakouska a ted ho tam rakusaci obcas discovernou, protoze asi jich moc do cech nejezdi :-( Ale uz se nad tim nejak nepozastavujem a wergovi "uprime" dekujem :|
  • 0

#12 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:11

Ten nadpis vlákna byl doufám všichni chápete myšlen ironicky- Víš Zeggo příběhy můžou být zvláštní, ale alespoň trochu slušný člověk, by na mé prosby, aby nám sdělil jaké má plány s naším coinem odpověděl. A co si mám myslet o tom jeho virtuálním vložení do keše? Nechápu. Samozřejmě jsem rád, že coin nakonec vydal na další cestu, mám víc štěstí než ti, co se jim definitivně ztratil. Ale děkovat někomu co bez slůvka vysvětlení, omluvy držel coin skoro rok? Na to opravdu nemám žaludek a bez ironie bych to nedokázal. Navíc by to stejně nečetl, prostě ztráta času...
  • 0

#13 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:26

Když jsem vloni začínal s geocachingem, hrozně se mi líbilo nacházet a posílat dál putovní předměty. A líbí se mi to dodnes. Málokdy v keškách beru nebo do nich dávám něco jiného než TB/GC. Snažím se vždy dodržet doporučení, že bych takový předmět u sebe neměl mít déle než dva týdny. Výjimku jsem udělal jen v zimě, kdy napadla fůra sněhu a přes měsíc jsem nikde nelovil. V počátečním nadšení jsem v krátké době do světa pustil celkem 7 TB a GC. Moje nadšení však velmi rychle vyprchalo, když jsem zjistil, že se málo hýbou, zato rády mizejí. Už pět přemětů z těchto sedmi jsem označil jako nezvětné, jeden z nich se po delší době opět vynořil z neznáma, přesto něm mám zprávy jen velmi sporadické. Mám doma ještě jednu neaktivovanou minci. A musím říct, že už se zdráhám pustit ji do světa. Ke cti českých kařerů nutno podotknout, že s výjimkou jednoho předmětu se ostatní ztratily v cizině. :( Taky prosím tento příspěvek prosím považujte za pouhé posteknutí nad věcí. Takový už je prostě život... B)
  • 0

#14 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:31

Pribehy muzou byt ruzne, ale kdo nedokaze ani odpovedet na slusny email, je u me geohovado. Asi tak.
  • 0

#15 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2010 - 21:33

jj tak jde běh věcí :-) ne všichni jsou nadšenci a o tom to je bohužel ale i tak mám TB a GC rád :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#16 jaryn

jaryn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 7:30

Mě se to stalo mnohokrát,že musím kačery upomínat aby coiny opět vrátili do oběhu.Já když vím že TB nebo GC nemůžu do doby dle pravidel vložit do jiné keše tak si jenom opíšu číslo,takže rozhodně neděkovat!!!!!
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 7:35

Nakopal bych ho do zadnice. Na druhou stranu muzes mít radost, že se neztratil.
  • 0

#18 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 7:49

stanny_Tigo napsal/a:
Myslím že není na místě hledat všemožné výmluvy a omluvy pro dotyčného, podle mne je to prostě prase a žádné poděkování mu nenáleží.


Napsal si to tvrdě, ale je to tak.

Tak trochu mi to připomíná debatu u koupě 2x předraženého skalpelu, kdy jeden z diskutujících vážně praví, "víte co to zachrání životů, nemuselo se taky koupit nic".

Prostě stručně a jednoduše, pokud dotyčný zvládne zalogovat vyzvednutí předmětu z keše, měl by být schopen v případě nečekaných okolností (předpoklad je, poslat item do 14ti dnů dál), informovat ownera jak se situace má a kde je potíž. Pokud navíc neopovídá na emaily, co říct.

Můžete si pomyslet, aby se pak takový hříšník nebál item vůbec vypustit, že, ale jo, nenadávat, jen asi v tichosti přejít. Ono se též může stát, že dotyčný item virtuálně mrskne do nějaké náhodné keše, jen aby se Vás zbavil, a ownerovi takovéto kešky přidělá akorát vrásku na čele... Vy pak jako owner předmětu netrpělivě čekáte, co se bude dít.. a nakonec nic.., taky už jsem to zažil.. (z dvaceti itemů mi cestují cca 2)

Je to boj...
  • 0

#19 cacher123

cacher123

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 8:08

Na plzeňském webu se teď řeší ještě horší průšvih...
http://gc-plzen.net/...=8242#post_8242
  • 0

#20 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2010 - 8:22

Pokud se stane, že nejdu na keše delší dobu a mam u sebe nějaké trackables, snažím se ho alespoň nějak posunout, ať už tím že ho dám opsat jako discover it přítelkyni, nebo její mamce, sestřence co také loví atd., když už se aspoň nesnažím to hodit do nejbližší, byť už mnou dávno odlovené keše, ale aspoň se snažím aby se s trackables něco dělo a aby majitel věděl že je v pořádku. Většinou mam špatné svědomí i když mam u sebe něco 14dní ( to už fakt beru jako hodně ) nechat si něco měsíc nebo několik no to by mě asi už fakt hanba fackovala... Jinak já sám, když jsem začínal, tak prvních několik desítek keší jsem trackables vůbec nebral, páč jsem nevěděl co to je a co s tím :-) Jinak tedy samozřjmě gratuluji k tomu, že máš svůj coin živý a zdravý a snad ho budu moci někde na svých cestách potkat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama