Přejít na obsah


Fotka

Reklamní TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#41 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 11:17

TomMiga napsal/a:
Tak správně by TB uživatel neměl držet déle než 14 dní. Majitel by si to měl hlídat, a když tak těm, kteří ho mají více než 2 týdny měl napsat. Ale zase záleží na člověku jestli to bude ignorovat nebo ne. Ale už bych si to taky rád vyzkoušel. Jen nevím nevím, jak dlouho vydržej, když náhodou budou ve vlhký krabičce.


U tohoto typu TB je to jednodušší v tom, že ho majitel jednoduše vypne... Když jsem dnes kousek co mám v ruce instaloval, tak "chvíli" trvalo, než se to USB chytlo, jakoby špatný kontakt v tom pantu co to má, takže zrovna tento kus zrovna asi výhra nebude.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#42 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 9:40

Tak jsem zapojil, nainstaloval, připojení docela v pohodě. Kabel to není, ale na provoz někde na dovolené by úplně stačilo. Hmm, teď mě napadlo, že jsem ho neměl poslat dál, ale nechat si ho na prodloužený víkend ;) No nic, už je pryč.
  • 0

#43 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 9:55

Modemy nikdo krást nebude, protože ten rádoby internet, co U:fon nabízí, to je hrůza. Já jen čekám, kdy mi vyprší smlouva a klidně ten modem pošlu taky :)
  • 0

#44 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 20:47

Já bych modem taky rád našel, ale nějak na něj nemám kliku. Buď mi ho někdo vyfoukne před nosem nebo tu keš nenajdu. Jinak od mobilního internetu nečekám zázraky, přeci jen to není kabel. Hlavně aby fungoval. Než ho ale najdu, bude to rezavý muzejní kus B)
  • 0

#45 SvetyMikulas

SvetyMikulas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 21:55

Tak jsem se k jednomu zelenýmu kousku dostal. Na XP u mně doma běhá pěkně (1384/538):o. Ještě ho prubnu v terénu a pošlu dál.:)
  • 0

#46 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2010 - 22:25

syselpolni napsal/a:

TomMiga napsal/a:
Tak správně by TB uživatel neměl držet déle než 14 dní. Majitel by si to měl hlídat, a když tak těm, kteří ho mají více než 2 týdny měl napsat. Ale zase záleží na člověku jestli to bude ignorovat nebo ne. Ale už bych si to taky rád vyzkoušel. Jen nevím nevím, jak dlouho vydržej, když náhodou budou ve vlhký krabičce.


U tohoto typu TB je to jednodušší v tom, že ho majitel jednoduše vypne... Když jsem dnes kousek co mám v ruce instaloval, tak "chvíli" trvalo, než se to USB chytlo, jakoby špatný kontakt v tom pantu co to má, takže zrovna tento kus zrovna asi výhra nebude.


Tak jsem se dnes pokusil připojit a hlásí mně to "Přístup byl odepřen. Jméno nebo heslo není platné pro tuto doménu.". Přepsal jsem to v nastavení ručně na ufon / ufon a nic. Nemám čas si s tím hrát, posílám to dál do světa, zřejmě zítra navečer, někde u Nového Strašecí.
Funguju tedy dál, s USB kabelem a HTC telefonem.
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#47 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2010 - 10:21

Tak jsem se dnes pokusil připojit a hlásí mně to "Přístup byl odepřen. Jméno nebo heslo není platné pro tuto doménu.". Přepsal jsem to v nastavení ručně na ufon / ufon a nic. Nemám čas si s tím hrát, posílám to dál do světa, zřejmě zítra navečer, někde u Nového Strašecí.
Funguju tedy dál, s USB kabelem a HTC telefonem.


V tomhle případě pomůže jen manuální instalace.
  • 0

#48 SvetyMikulas

SvetyMikulas

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2010 - 22:07

Použil jsem modem na zalogování keše a v ní jsem ho poslal dál. Napoprvé prověřoval adresu a heslo a pak mě odpojil. Nedal jsem se a spustil znovu a pak to proběhlo bez problému. Chce to asi jen trochu trpělivosti. Přeju mu dlouhou cestu.
  • 0

#49 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 1:27

Potěšil mne jeho nález, zdá se být funkční, ale bez jména a hesla nefunguje. Je to již tím, že je již nějak U:fonem odpojen nebo dělám někde chybu?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#50 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 8:39

Trhac napsal/a:
Potěšil mne jeho nález, zdá se být funkční, ale bez jména a hesla nefunguje. Je to již tím, že je již nějak U:fonem odpojen nebo dělám někde chybu?


Chybu neděláš, Ufon je už vypnul.
  • 0

#51 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 9:00

Tak si vzpomínám, že už před dvěma roky jsem to logoval. [tb]TB3KR8R[/tb]. Vidím, že tento se před rokem ztratil.
  • 0

#52 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 9:18

Smogeo napsal/a:
koukám, že některý z nich potkaly podivný osudy [tb]TL1YATJC[/tb]


Tak pak dotaz na kačera Ishark, jak dostal modem do mikrovky.
  • 0

#53 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2012 - 15:35

Jestli není reklamní, tak se musí majiteli hodně prodražit, pokud má fungovat, ne? A dá se v tomhle případě považovat za neetické, když některý z kačerů TB zazimuje u sebe doma? (tedy pokud na to vlastníka upozorní?)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama