Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Androida 2.1


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 LuLaMO

LuLaMO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 19:38

Kamarad ma telefon Samsung Galaxy S ktery ma androida 2.1. Nevi nekdo ktera aplikace (neplacena) pro geocaching by byla nejlespi? Budu rad za jakou koli radu. Dekuji mockrat
  • 0

#2 Kigisci

Kigisci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 20:17

pouzivam c:geo a naprosta spokojenost. Nepotrebuju vubec pc. Umi aktivni mapu, nejblizsi kesky, ukladat, da se z nej rovnou u kesky zalogovat, atd. dobre je si k nemu doistalovat rmaps, radar a gps status. nabidne potom sam jejich vyuziti. je k dispozici na marketu.
  • 0

#3 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 20:32

Jasně c:geo. Nic lepšího asi v součastnosti není.
  • 0

#4 LuLaMO

LuLaMO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:24

OK dekuji mockrat... a nejaky odkaz kde to stahnout nahodou nemate?
  • 0

#5 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:49

nema v telefonu android market ? to je nejjednodussi ... mimo c:geo pouzivam jeste Columbus - rovnez dostupny na android market , ten mi osobne prijde lepsi...
  • 0

#6 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 22:03

http://www.shadowork.../index.php?2751

Je tam všechno popsané
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#7 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 8:05

No jestli mohu doporučit, ještě lepší než c:geo se mi jeví GeOrg. ;)
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 8:15

A co originalni aplikace od Zememluvu, co uz byla portovana na Android?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 9:08

S474N napsal/a:
A co originalni aplikace od Zememluvu, co uz byla portovana na Android?

tuhle aplikaci shanim ale mam strach ze to bude nepovedena verze toho co maj pro apple - tzn zrychleny C:Geo ... bohuzel potrebuju aplikaci co umi offline, protoze se pohybuju v mistech kde pripojeni stoji za ****** a tam cekat az c:geo stahne kesky je treba na 20minut xD takze PQ import je zakladni nutnost... mapy ani tolik nepotrebuju... preferuju Compas hunt :-D
  • 0

#10 RaRaTeam

RaRaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 11:20

quox napsal/a:
bohuzel potrebuju aplikaci co umi offline, protoze se pohybuju v mistech kde pripojeni stoji za ****** a tam cekat az c:geo stahne kesky je treba na 20minut xD takze PQ import je zakladni nutnost... mapy ani tolik nepotrebuju... preferuju Compas hunt :-D

Používám GeOrg - z GSAKu vyexportuji GPX a naimportuji do GeOrg - rychlé, nemá problém ani když je keší řádově tisíce, může být i více databází. Podporuje offline i online mapy (využívám obojí) a samozřejmě i kompas ;)
Užitečná funkce je možnost onroad a offroad navigace ke keši. Na výpočet trasy je nutno být online, ale zobrazit ji umí i v offline mapách.
  • 0

#11 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 11:32

RaRaTeam napsal/a:

quox napsal/a:
bohuzel potrebuju aplikaci co umi offline, protoze se pohybuju v mistech kde pripojeni stoji za ****** a tam cekat az c:geo stahne kesky je treba na 20minut xD takze PQ import je zakladni nutnost... mapy ani tolik nepotrebuju... preferuju Compas hunt :-D

Používám GeOrg - z GSAKu vyexportuji GPX a naimportuji do GeOrg - rychlé, nemá problém ani když je keší řádově tisíce, může být i více databází. Podporuje offline i online mapy (využívám obojí) a samozřejmě i kompas ;)
Užitečná funkce je možnost onroad a offroad navigace ke keši. Na výpočet trasy je nutno být online, ale zobrazit ji umí i v offline mapách.

Georga vyuzivam - jediny co me stve je velikost map na disku a neustala nurnost kalibrovat kompas... jinak je usper... nejvic me u nej pobavilo kdyz jsem psal Supportu GeOrga kde ho sezenu ze si ho klidne i zaplatim a oni mi poslali link na warey forum at si ho tam stahnu ze pro moji zemi neni dostupny normalni placenou formou ... :-D kazdopadne kdyz jsme u tech map, kdyz si delam doma mapy pomoci atlas creatoru, jaky podklad doporucujete?? pouzivam Mapnika :-) je fajn ze tam je hodne malych cesticek ;-) ale treba je nejaky lepsi podklad ...
  • 0

#12 RaRaTeam

RaRaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 15:56

quox napsal/a:
kazdopadne kdyz jsme u tech map, kdyz si delam doma mapy pomoci atlas creatoru, jaky podklad doporucujete?? pouzivam Mapnika :-) je fajn ze tam je hodne malych cesticek ;-) ale treba je nejaky lepsi podklad ...

Mobile Atlas Creator používám taky, jako podklad cykloatlas, mapnika, do měst pak google maps. Velikost dat na kartě se dá trochu snížit - Mobile Atlas Creator má defaultně nastavenu velikost map maximálně 32767. Když se změní v nastavení na 1048575, vytvoří se méně větších souborů a zabírají méně místa ;)

Mám spoustu map pro oziho, umím je nějak převést do AndNav, oruxmaps a dalších androidích formátů, ale pomalu a po jednom - pro převod stovek map nepoužitelné. Kdyby někdo věděl jak mapy převádět automatizovaně, nebo znal aplikaci, která na adroidu pracuje přímo s mapami ve formátu oziho, hodilo by se ...
  • 0

#13 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 17:16

RaRaTeam napsal/a:
Mám spoustu map pro oziho, umím je nějak převést do AndNav, oruxmaps a dalších androidích formátů, ale pomalu a po jednom - pro převod stovek map nepoužitelné. Kdyby někdo věděl jak mapy převádět automatizovaně, nebo znal aplikaci, která na adroidu pracuje přímo s mapami ve formátu oziho, hodilo by se ...


No já si ted stahl nejnovejsi verzi MAC kterej umi uz i oruxmaps format... ;-)
  • 0

#14 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 13:19

dobre odpoledne, funguje nekomu moznost stazeni novho programu primo od Groudspeaku? http://www.geocaching.com/Android/
  • 0

#15 RaRaTeam

RaRaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:53

baloo90210 napsal/a:
dobre odpoledne, funguje nekomu moznost stazeni novho programu primo od Groudspeaku? http://www.geocaching.com/Android/

Nekupoval jsem ji, ale v marketu se nabízí - je to placená aplikace, takže samozřejmě pouze tehdy, pokud se v marketu na placené aplikace dostaneš (zahraniční SIMka, root a pod...)
  • 0

#16 baloo90210

baloo90210

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 16:02

RaRaTeam napsal/a:

baloo90210 napsal/a:
dobre odpoledne, funguje nekomu moznost stazeni novho programu primo od Groudspeaku? http://www.geocaching.com/Android/

Nekupoval jsem ji, ale v marketu se nabízí - je to placená aplikace, takže samozřejmě pouze tehdy, pokud se v marketu na placené aplikace dostaneš (zahraniční SIMka, root a pod...)


dekuji, to jsem netusil :-), clovek se stale uci
  • 0

#17 LuLaMO

LuLaMO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 19:55

Tak kamarad ma v mobilu c:geo a je nadmiru spokojeni. Diky mockrat za radu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama