Přejít na obsah


Fotka

Nález GPSky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 10:12

O víkendu byla v Brdech u Kytlína nalezena GPS Garmin eTrex Legend. Majitelé mohou volat na číslo 731 41 22 23 (Roman), kde po ověření (např. barva, typ baterií, výrobní číslo,...) bude domluveno předání.
  • 0

#2 koko0925

koko0925

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 14:27

Tak ja zacnu. Barva modra a 2x aku GP...
  • 0

#3 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 14:54

... já mám ve svém Legendu uloženu adresu majitele ... :) Byl to podle manuálu první krok po spuštění nové navigace a zobrazuje se hned po zapnutí přístroje ;) ...
  • 0

#4 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 16:24

majitel jí tam vzteky nechal po té co mu výhled na oblohu zakryl mrak
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#5 barny1

barny1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 20:58

To mě zajímá jestli se o ni někdo přihlásí...protože uplně všichni kešaři nechodí na gc.cz...:)
  • 0

#6 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2010 - 22:30

Smogeo napsal/a:
ber to jako mysterku za domácí úkol - podle seznamu odlovených keší v Gpsce zjistit na GC.com nick kačera a jeho HC :D
BTW - běda tomu, kdo se toho chytne a takovou mysterku publikuje! Zakousnu ho! :-[


Hmmm....B)
  • 0

#7 barny1

barny1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 7:36

Parádní mysterka....:)
  • 0

#8 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 8:21

Ono to nebude chybou v googlemaps :-) Já jsem na Brdech Kytlín ještě nepotkal. Ale v Kytíně si kamarád postavil dům a navíc na Kytínskou louku jezdíme leta na skautský přechod Brd... Ale aby se příspěvek dotýkal tématu - nikdo s legendem mě nenapadá... :-( Ale pokud nemá nastavenou adresu a telefon v GPS, tak je to tele...
  • 0

#9 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 8:42

WitkoAWendy napsal/a:
misto Kytlín mají jen Kytín:)

Vždycky to byl a je Kytín :)

K věci: možná by fakt pomohl tracklog - odkud jel a třeba i na kterých keších byl, a to (se štěstím) i v minulých dnech.
  • 0

#10 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 10:14

Jabar napsal/a:
O víkendu byla v Brdech u Kytlína nalezena GPS Garmin eTrex Legend. Majitelé mohou volat na číslo 731 41 22 23 (Roman), kde po ověření (např. barva, typ baterií, výrobní číslo,...) bude domluveno předání.


Šikovnej kluk, poctivej. ;) Zkus se podívat do logů u nejbližších keší u místa nálezu, třeba se tam někdo zmínil o tom, že ztratil navigaci. Zkoušel jsem se dívat na poslední logy, ale nenašel nic. To, že jsi ji našel o víkendu, neznamená, že nemohla být ztracena trochu déle, pokud si ji našel někde v lese, takže je třeba se podívat i na starší logy.
  • 0

#11 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 10:17

WitkoAWendy napsal/a:
Sem koukal že mají v googlemaps chybu,misto Kytlín mají jen Kytín:) to jen pro zajimavost.

projdi logy keší v okolí,třeba se v některe majitel garmina o této nemilé příhodě zmiňuje.


Tak jsem myslel, že dám dobrou radu a teď si čtu předcházející příspěvky a předběhl jsi mě. :D
  • 0

#12 barny1

barny1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 10:17

Ale tu GPS nemusel stratit kešař tento druh GPS nepoužívají jenom keškaři..:)
  • 0

#13 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 13:03

Jabar napsal/a:
O víkendu byla v Brdech u Kytlína nalezena GPS Garmin eTrex Legend. Majitelé mohou volat na číslo 731 41 22 23 (Roman), kde po ověření (např. barva, typ baterií, výrobní číslo,...) bude domluveno předání.


Zkus zadat to seriove cislo na unlock.garmin.cz, mozna tam budou nejaky registrovany mapy a mail na majitele.
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#14 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 13:03

besinka napsal/a:
... já mám ve svém Legendu uloženu adresu majitele ... :)
Byl to podle manuálu první krok po spuštění nové navigace a zobrazuje se hned po zapnutí přístroje ;) ...


Presne tak to mame u Oregona, i kdyz tam je pravdepodobnost poctiveho nalezce asi mensi nez u Legendu :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#15 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 16:00

Caster napsal/a:
Presne tak to mame u Oregona, i kdyz tam je pravdepodobnost poctiveho nalezce asi mensi nez u Legendu :)


Můžu se zeptat, jak se toho dosáhne? Na základě tohohle topicu jsem to hledal, ale nenašel jsem žádnou zmínku, že by oregon tuhle funkci měl, zato jsem našel dvě zmínky, že ji nemá (http://reviews.cnet....html?tag=uoBody a http://www.rei.com/product/775802)
  • 0

#16 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 16:09

http://garminoregon....asic Operations

Je to bod B7.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#17 kaja iv

kaja iv

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 18:15

Netorack napsal/a:

Můžu se zeptat, jak se toho dosáhne? Na základě tohohle topicu jsem to hledal, ale nenašel jsem žádnou zmínku, že by oregon tuhle funkci měl, zato jsem našel dvě zmínky, že ji nemá (http://reviews.cnet....html?tag=uoBody a http://www.rei.com/product/775802)


To Netorack: Není to téma tohoto vlákna, tak si to rychle přečti, než to moderátor smaže:
Připoj Oregona k PC, najdi složku Garmin a v ní soubor startup.txt. V tomhle souboru oprav řádek <display = 0> - místo nuly zadej počet vteřin, na které se zobrazí zpráva při zapnutí přístroje. Pod řádek <!-- Type your message on the next line --> Zadej svůj libovolný text, maximálně 5 řádků.
  • 0

#18 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2010 - 23:01

Děkuji oběma za rozšíření obzorů.
  • 0

#19 Jabar Team

Jabar Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 7:53

Caster napsal/a:

Zkus zadat to seriove cislo na unlock.garmin.cz, mozna tam budou nejaky registrovany mapy a mail na majitele.



Diky, zkusil jsem, nasel jsem mail, cekam na odpoved...
  • 0

#20 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 0:41

No a jak to dopadlo, dohledal jsi nakonec majitele??
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama