Přejít na obsah


Fotka

Novinky v oficiálním katalogu CWG - Nové fotky a CWG v katalogu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
272 odpovědí na toto téma

#121 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 19:18

Přihlaš se na svetgc a zobraz si celý katalog na stránku což znamená 3000 zobrazených CWG např. v sekci personal CWG (pokud nejsi přihlášený, tak nejdou zobrazit všechny, nebo ani řadit dle abecedy), pak stiskni klávesy Ctrl+f (zobrazí se ti dole okno do kterého můžeš psát) – tam vepiš část nicku, který hledáš, případně klikni vedle na šipku další, další… dokud nenajdeš požadované.Tak jsme to dělali my a šlo to rychle.
  • 0

#122 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 20:21

Jo, jo, přes CTRL-F se dohledá, ale nejdříve se musí zobrazit těch pár tisíc obrázků a to musí být pro ten server 'drobná zátěž'. Kdyby to tak dělali všichni, tak se to určitě projeví na odezvách.
Je to spíše dotaz na cz.nemo - jak tedy funguje to vyhledávaní podle neúplného nicku?
  • 0

#123 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 21:24

Jak jsem už odpovídal na fóru na svetgc.cz, tak nefunguje, bohužel. Existují různé jiné vyhledávací moduly pro Drupal, ale nenašel jsem žádný "dokonalý". Vždycky něco chybělo. Až budu mít chvíli čas, vyberu ten nejlepší a zkusím se v něm pohrabat aby byl podle mých a snad i vašich představ. Taky vidím jako největší problém, že nefunguje vyhledávání podle části nicku, ale když jsem začal katalog psát jako modul pro Drupal, tak mě ani nenapadlo něco takového zkoušet. Jednorázové zobrazení všech CWG server přežije, SQL už jsem optimalizoval. Následné označování CWG ve sbírce už pro server znamená prakticky nulovou zátěž, protože je řešené přes AJAX a přenáší se už jen pár bytů. Hosting běží na samostatném virtuálním serveru a ten zatím zvládá.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#124 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 21:55

OK, oceňuji tvoji snahu s provozem svetgc.cz
Ale fakt to hledání podle neúplného nicku u tebe nikdy nefungovalo?
Možná jsem si to spletl s hledáním na http://cwg.maxinoha.cz
kde to hledání podle neúplného nicku funguje :(
  • 0

#125 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 10:59

Ještě k té zátěži serveru, za první polovinu listopadu bylo ze serveru průměrně staženo 32636.17 CWG za den (to znamená 231.42 MB/den). Maximum bylo 14. listopadu - 60533 CWG (409.62 MB) a minimum 9. listopadu - 17653 CWG (122.89 MB). To jenom abych sem dal i nějaké konkrétní číslo. edit: vypnutí smajlíků... MB a závorka nedělá dobrotu
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#126 klonx

klonx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 19:43

Tak to vyhledávání u maxinohy je fakt super. Dohledal jsem spoustu CWG které jsem nemohl najít.:o SvetGC mám také rád, až bude i to vyhledávání vymakané, bude vše super. Věřím, že na tom cz.nemo zamaká.:)
  • 0
Klonx-Garmin Colorado+Nokia N95,Garmin Asus M10

#127 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 8:15

Nová CWG:
V kategorii Personal geocoin: mikelord (2754), novice77 (2755), pan.Marsoun (2756), sharg (2757), Slabochs (2758), Smrk (2759), geo.scorpions (1367/5)

Doplněna spousta fotek, v současné době je bez fotek méně než 20 CWG.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#128 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 9:18

Na svět GC jsem nenašel CWG od Iffiii (u Maxinohy je), HaLuMa (u Maxinohy je).
  • 0

#129 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 9:23

Jak jsi je hledal? Já je zadal do vyhledávání a našlo je to.
http://www.svetgc.cz/cwg/iffiii
http://www.svetgc.cz/cwg/haluma
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#130 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 9:48

Normálně přes Hledat... to je divný. Jiný CWG to našlo, tyhle dvě ne. Proto jsem to napsal. No nic.. Díky.
  • 0

#131 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 9:59

Ahoj, v první řadě chci poděkovat nmovi a maxinohovi za dodání fotky do katalogu, ale chtěl bych ještě poprosit nema, jestli by na svetgc dodal ke komete moznost naklikat typ ktery mam (mam asi 4 druhy) Díky
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#132 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 10:08

Vše co je v katalogu jde naklikat, takže já s tím nic neudělám, pravděpodobně je výrobce ještě neposlal JPAgeovi...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#133 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 16:53

cz.nemo napsal/a:
Doplněna spousta fotek, v současné době je bez fotek méně než 20 CWG.


Díky, konecně má i naše CWG fotku. :P
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#134 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 17:58

Fotka mého CWG (h4nek, 2714) je zaměněna za fotku čísla 2713 a ta zas za 2712.. Omlouvám se, jestli to píšu špatně.:|
  • 0

#135 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 22:58

Nemá QUATTROCZ zaměněný obrázek s benyskem?
  • 0

#136 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 10:14

Opravil jsem přeházené obrázky, pokud najdete ještě nějakou chybu, dejte vědět, budu se snažit opravit co nejdřív.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#137 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 10:46

Zkouším nové vyhledávání, hledá jen v nadpisech (tam patří i názvy CWG) a rovnou při psaní nabízí možnosti. Uvidíme, jestli to bude použitelné. Přes odkaz "Podrobné vyhledávání" je dostupné původní (interní) vyhledávání drupalu, které hledá jen celá slova, ale zase i v těle příspěvků. Ani jedno není dobré, ale snad to pomůže. PS: Stáhnul jsem modul node_quick_find a trošku se v něm pohrabal, většina vyhledávání je psaná pro MySQL a já mám Drupal na Postgresu...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#138 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 11:14

cz.nemo napsal/a:
Vše co je v katalogu jde naklikat, takže já s tím nic neudělám, pravděpodobně je výrobce ještě neposlal JPAgeovi...


Díky za odpověď, koukal jsem na maxinohu a ten je tam má - viz. link: http://cwg.maxinoha....php?nick=kometa, také v katalogu chybí asi 3 měsíce Emanuel a Panenka.
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#139 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 11:22

Výrobce zašle CWG JPAgeovi -> JPAgeo přidá zaslané CWG do XLS souboru -> soubor mi pošle a já ho importuju na svetgc.cz (tento krok obvykle trvá maximálně několik hodin od doručení mailu - importuju na testovací stránky, kouknu jestli vše vypadá jak má a pokud ano, tak to importuju na svetgc.cz) Jestli maxinoha přidává do své další verze, které ještě JPAgeo nemá v katalogu nevím, ale já bych si to nedovolil. Nevím jestli náhodou verze 3 pak nebude 2 nebo 4. A pokud bych to dodatečně přeházel, tak bude problém se sbírkama...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#140 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 11:24

od komety mam doma jeste jinou verzi cwg.. stejne tak tam chybi 'Shine-sama' a 'X-X-X PRAHA' (event)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama