Přejít na obsah


Fotka

Objednávka z http://shop.geoswag.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#41 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 7:21

sobikovi napsal/a:

Saludo napsal/a:
A když už remcat, tak přesně - jestli dobře vidím, tak ty "necelé čtyři doláče" mimo jsou $5.25

Nevím, udělal jsem objednávku pár věci a koukám na účet.... platba kartou Shipping: $3.97


Já jsem objednávala 6GC a 3TB a poštovné$ 6.92,to je pořád při současném kurzu,jako kdybych něco objednávala na dobírku přes PPL:D

Jinak doporučuju ze slev ty GC Medusa jsou velké,silné a moc pěkné,stejně tak i GC Celtic Circle of Life;)
  • 0

#42 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 9:56

Lidi s tím poštovným je to nějaký divný. Chtěl jsem si objednat nějaký coiny (asik 8) . Poštovný mne vyšlo na cca 8USD. Ale všiml jsem si , že pokud nejste ze severní ameriky, musíte ještě přikoupit tak zvaný International shipping charge za 5,25... Navíc bych měl problém zaplatit neb nemám PayPal.. Takže , víte někdo jak to s tím poštovným doopravdy je? Myslím někdo kdo už si tam opravdu něco koupil.. Takže zadruhé, rád bych se přidal k někomu kdo tam bude v nejbližší době nakupovat, prosím osobní zprávu, dík.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#43 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 14:07

Mám stejný dotaz jako Bišák. Nebude někdo objednávat? Taky bych měla zájem asi o 5 kousků. Ze zahraničí jsem ještě nic neobjednávala a ani účet na to nemám. Takže kdyby se našla nějaká hodná duše... Díky. ;)
  • 0

#44 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 14:18

Bral jsem odtamtud jiz vicekrat nejake coiny vychazelo to podle vahy a kdyz jsem jednou zapomel prihodit intenational shipping chteli jej doplatit. JInak vzdy vse bez problemu
  • 0

#45 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 14:25

Jinak jen bych rad upozornil, ze pri prilisnem spojovani objednavek riskujete krom ztraty balicku i to ze to zachyti celnici a pak se celkova cena navysi o clo a DPH, tak opatrne. Tusim, ze pro bezcelni posilani je limit ceny do 25€, ale to je udaj bez zaruky.
  • 0

#46 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 14:39

Limit pro bezcelini posílání je 150 EUR, takže dolarů o něco víc. A počítá se do toho i poštovné. Ale někdy projde bez povšimnutí (a cla) i víc. Když to neprojde, tak se platí DPH a clo záleží na tom, kam to celníci zařadí. Dost těžko se jim vysvětluje co to vlastně je...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#47 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2010 - 16:50

No vyborne, tak dekuji za upresneni od nekoho lepe znaleho.
  • 0

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 17:58

kapitola napsal/a:
Bral jsem odtamtud jiz vicekrat nejake coiny vychazelo to podle vahy a kdyz jsem jednou zapomel prihodit intenational shipping chteli jej doplatit. JInak vzdy vse bez problemu

Tak dneska dorazilo a žádný doplatek nebyl požadován.
  • 0

#49 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 18:11

sobikovi napsal/a:
Tak dneska dorazilo a žádný doplatek nebyl požadován.


Blahopřeji k úspěchu. Zdá se mi, že měli mraky objednávek ve vánoční akci, a tak raději neřešili "detaily". Každopádně štěstí přeje odvážným.
  • 0

#50 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2010 - 20:59

kapitola napsal/a:
Jinak jen bych rad upozornil, ze pri prilisnem spojovani objednavek riskujete krom ztraty balicku i to ze to zachyti celnici a pak se celkova cena navysi o clo a DPH, tak opatrne. Tusim, ze pro bezcelni posilani je limit ceny do 25€, ale to je udaj bez zaruky.


Aktuální limit je € 150 na clo i DPH. Od nového roku bude bude limit na clo € 150 a na DPH € 22. Současná praxe je taková, že poštovné, pokud zásilku dopravuje pošta se do limitu nepočítá a pokud to dopravuje jiná zásilková služba, tak ano. Po novém roce se zřejmě bude poštovné započítávat vždy. :@
  • 0

#51 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 8:10

vokaty napsal/a:

kapitola napsal/a:
....


Aktuální limit je € 150 na clo i DPH. Od nového roku bude bude limit na clo € 150 a na DPH € 22. Současná praxe je taková, že poštovné, pokud zásilku dopravuje pošta se do limitu nepočítá a pokud to dopravuje jiná zásilková služba, tak ano. Po novém roce se zřejmě bude poštovné započítávat vždy. :@


Párkrát už jsem také platil za zásilku ze zahraničí (mimo EU), ale vždy to bylo DPH. Když jsem se na to ptal, tak geocoiny podle zařazení byly od cla osvobozeny.
Dost dobře tedy nechápu v předchozím příspěvku limity 150EUR pro clo a 22EUR pro DPH.
Pokud by to byla takhle nízká částka, tak každou zásilku budou muset rozbalit a vyžádat od adresáta doklad o ceně pro vyměření DPH/cla.
To se obávám že je nereálné a podle mého názoru náklady na administraci výběru DPH u takovýchto zásilek převýší příjem z vybraného DPH.
  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 8:58

Nehledej logiku a efektivnost ve vecech, ktere pochazi z EU. To uz bys mel vedet. :P
  • 0

#53 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 9:01

Bo.T.L. napsal/a:
...
To se obávám že je nereálné a podle mého názoru náklady na administraci výběru DPH u takovýchto zásilek převýší příjem z vybraného DPH.


Máme spoustu "nevyhoditelných" celníků, chudáci nemají co dělat a v tom případě je lepší vybrat málo než nic. Ano, stát za výběr spousty daní nebo poplatků zaplatí víc než vybere, ale to jsme zase zpátky u té armády úředníků a celníků. Takže vůbec bych se tomu nedivil...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#54 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 11:30

HaLuMa napsal/a:
Nehledej logiku a efektivnost ve vecech, ktere pochazi z EU. To uz bys mel vedet. :P


No on můj problém je hlavně v tom, že dost geocoiny vyměňuji, takže nevím z čeho by mi měli vyměřit DPH, když jde o výměnný obchod.
  • 0

#55 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2010 - 12:53

HaLuMa napsal/a:
Nehledej logiku a efektivnost ve vecech, ktere pochazi z EU. To uz bys mel vedet. :P


Pěkně je to rozepsané v článku na Lupě.
  • 0

#56 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2010 - 12:17

Využívám tohoto vlákna k nabídce několika geocoinů z Geoswag, které mi zůstali nevyužité. Nabízím za prodejní cenu x kurz PayPal tyto trackables: - (4,97USD/92CZK) Germany Flag Tag - (4,97USD/92CZK) Czech Republic Flag Tag - (5,97USD/111CZK) South Korea Flag Micro Geocoin (Gold) - (5,97USD/111CZK) Austrian Flag Micro Geocoin (Black Nickel) - (5,97USD/111CZK) Finnish Flag Micro Geocoin (Black Nickel) - (5,97USD/111CZK) U.S. Flag Micro Geocoin (Black Nickel) - (6,97USD/129CZK) Geocoin (Black Nickel Glow) - (6,97USD/129CZK) P Geocoin (Black Nickel) Dále pak mohu nabídnout klasický TravelBug za 100,-. alternativně možné osobní předání v Praze (13.12.2010) nebo poštou.
  • 0

#57 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 8:50

nechystáte se někdo objednat na Geoswag.com? Chtěl bych jeden z aktuálně nabízených geocoinů a nechce se mi kvůli tomu dělat extra objednávka. Díky Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#58 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 9:05

Poslal jsem ti SZ
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#59 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 9:31

Určitě budu zase něco objednávat, tak se případně ozvi.
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#60 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 10:48

cz.nemo napsal/a:
Určitě budu zase něco objednávat, tak se případně ozvi.

SZ poslána. Potřeboval bych Geocoin - World Traveler G Green *new*
3x
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama