Přejít na obsah


Fotka

Geocoin z kamene (žula, mramor,..)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#1 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 21:51

Ahoj kačeři, Delší dobu nosím v hlavě "kamený geocoin", byl by vyroben z mramoru (bílá verze) a černé žuly. Byl by o takovouto raritku zájem?? Samozžejmě by byl trakovatelný. Zatím bych nerad prozrazoval více. Díky za každou reakci na můj dotaz. Juraf369
  • 0

#2 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 21:55

Tak originalita se cení vždy. Záleží na formě a taky aby nevážil víc, než dvojnásobek váhy celé kešky:D Nápad je to dle mě zajímavý.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#3 Fast Hippo

Fast Hippo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 21:56

Mě by zaujal. Pěknou minci je vždy radost potkat.
  • 0

#4 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 21:59

zní to zajímavě :)
  • 0

#5 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 22:22

Záleželo by na provedení, trvanlivosti (jestli by se to při každém ťuknutí nerozpadlo) a taky na váze. No a na ceně, aby to nestálo třikrát tolik co "normální" coin.
  • 0

#6 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 22:23

pevnost se dá ošefovat obroučkou
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#7 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 22:27

Nápad zajímavý, nejspíš bych ho bral, víc by napověděl návrh a cena.
  • 0
http://gcm.cz + Garmin Oregon 300 + Topo 2 Pro + Handy Geocaching

#8 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2010 - 23:19

o pevnost mramoru + žuly bych se nebál - akorát jestli by to bylo dobře poslepovaný (nadruhou stranu, když se něco rozlepí, obvykle se to dá zase slepit B) ) já myslím, že by o to v ČR zájem byl. což znamená i možnost nižší jednotkové ceny. na té by stejně záleželo nejvíc a dokud neřekneš aspoň hrubý odhad, moc víc se nedozvíš. trojnásobek ceny "běžného" mi narozdíl od Nellase přijde celkem v pohodě. jak rychlou výrobu bys očekával? jelikož by patrně šlo o ne úplně triviální ruční práci, poptávka by mohla být uspokojována dost pomalu, současně ale mysli na to, že Groundspeak ti 8 trackovacích čísel neprodá - aspoň teda dřív myslím bylo minimum asi 50. jinak ještě zajímavé by bylo vědět, zda je zájem spíše něco běžné velikosti, nebo něco opravdu masivního - aby se to nelišilo jen materiálem :-)
  • 0

#9 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 6:53

Me osobne by coin z kamene urcite zajimal. Zalezi ale co na nem bude a jake bude zpracovani. Kdyz to bude vyborna prace tak vyssi cena neni problem. Takhle bez jakekoliv dalsi informace projevuji jen velkou zvedavost. ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#10 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 7:00

tak mne napadlo ještě, že místo aby to byla placička o konstatní tlouštce, tak by to šlo udělat ve tvaru čočky
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#11 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 8:16

Projevuji zvědavost. Jinak koupit coin za pět set, poslat ho do světa a za týden zjistit, že ho nějaký debílek ukradl, nechci, u cointu za 300 je to něco jiného. A na kamínku do sbírky doma zase nepotřebuji trackovací číslo.
  • 0

#12 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 8:41

Zajímavý nápad...ovšem určený jen na doma do vitrýny. Pro "oběh" nic dražšího a originálního nemá smysl, akorát tím sponzoruješ "něčí" sbírku.
  • 0

#13 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2010 - 8:45

Nemám zatím ani jeden. Jen mlsně pokukuji po nabídkách a odhodlávám se investovat. Jak pro eventuální vypuštění a sledování. Tak i pro těšení se z hezkého předmětu doma. Žulový by se mi moc líbil. Ovšem jde o cenu.
  • 0

#14 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2010 - 23:16

Na návrhu se pilně pracuje. Myslím, že překvapím i s cenou. :)
  • 0

#15 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 9:35

zni to super :) jen at to neni jako "coalcache" geocoiny z uhli :( ty vypadaji jako spatne udelane plastove kolecko :(
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#16 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 18:21

Jen aby to nebyl mini náhrobní kámen pro drobné domácí zvířectvo :-D I když hororový coin...vlastně proč ne:-D Určitě přibliž časem cenu a všichni se rádi na tím zamyslíme:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#17 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 19:35

Jeden s prvních návrhů. Velikost průměr 45mm tloušťka 10mm, nebojte se kapsu Vám taky neutrhne váha 45g. Připomínky uvítám.:) Juraf369
  • 0

#18 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 19:46

rub mi přijde fádní (tedy pokud to GS takhle nevyžaduje) a líc... poloprázdný
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#19 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 20:18

Mno mne by se takovy kamenny geocoin líbil...ale otazka je jak to bude s dopravou ;) nebot kámen je kámen... a mne osobne se moc nelíbí ta ješterka...tedy spíše umístění té ještěrky...kdyby byla alspon pres celou republiku, ale tak to vypada jako by byla jen zastoupeni čech...a ne i moravy a slezska:o Ovšem pokud je to záměr...a je to ryze "český" geocoin pak to chápu.:D:D:D
  • 0
Faya&Freya

#20 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2010 - 20:33

Mě to trochu připomíná upravené CWG z kamene:-) Asi bych trochu lépe zaplnil prostor... Nejsem žádný umělec, tak to neber tak, že si hraju na chytrého. Zkrátka to chce ošéfovat rovnováhu. Ani prázdné,ani přeplácené a musíš mít z toho pocit, že když to třeba někdo uvidí poprvé, chytne ho to za oči:-) Nemusíš to třeba taky věnovat přímo ČR,ale nějakému tématu...
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama