Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Problém s připojením na gc.com přes ADSL O2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
106 odpovědí na toto téma

#81 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 0:17

Tak ted to zacalo fungovat ...
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#82 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 6:42

Od 15:00 jsem tu nebyl takže nevím jestli to fungovalo, ale dnes v 7:41 to opět nejede. Přitom doma přes jinou IP adresu to samé připojení ten samý modem to samé nastavení maká úplně bez problémů.
  • 0

#83 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 7:02

Dnes je to zatim bez problemu ... nastesti, potrebovala jsem stahnout 3 wheriga na ktera se chystam :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#84 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 7:41

Toto jsem obdržel od GS jako odpověď na můj dotaz ohledně nedostupnosti stránek: Hello MichalS & Flower, Thanks for writing in. The development team has been notified of the website being down and currently working to fix it. It should be back up again shortly. Thank you for letting us know about this! Thanks and happy caching, Nicole Community Relations, Groundspeak
  • 0

#85 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 8:14

tabacek napsal/a:
Chvilku to šlo, a už zase nejde.. tak snad se časem zadaří a půjde to..


Tak to zase nejede obrazky z img.geocaching.com se nezobrazuji, dokonce nekdy si to klekne, ze server je nedostupny. Takze posunuji - co na to ostatni. GS sice rika, ze na tom pracuji, ale zatim smula.
  • 0

#86 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 8:37

Na mém O2 ADSL vše běží zcela bez problémů... je ale zvláštní, že z nějakých IP adres to blbne. To by ukazovalo na to, že GS IP adresy monitoruje, filtruje a banánuje. Vypadá to na to, že mají nějaký problém na tomto systému a pravděpodobně se do jejich "testovací" databáze dostaly IP adresy i "nevinných" uživatelů...
  • 0

#87 Monte-x

Monte-x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 9:30

Výborně, včera jsem to zakřikl, aneb dnes dorazil trabl k nám....
  • 0
Monte

#88 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 9:51

Tak doufám, že alespoň doma to zůstane funkční.
  • 0

#89 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:09

...stále nic, ani jednou to nenaběhlo.....včera sice šlo Wherigo a na chvilku WM, ale opět je to vše v kelu....:@
  • 0
...na konci pouti najdeš tajnou schránku, která odpoví Ti na hádanku ...
Radek + Míša + Kuba = MIMÁCI

#90 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:11

Tak uz to dorazilo i k nam na vychod. Vecer to jeste slo, dnes ani tuk. No aspon nemusim logovat...
  • 0

#91 netata

netata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:17

Nerozumím jedné věci (no, ono je to dáno tím, že tomu vlastně vůbec nerozumím:( ): ADSL od O2, a nejde to na počítači přes žádný z prohlížečů. To samé připojení, k němu bezdrátově telefon, a tím se na geocaching.com připojím. Ale jen přes MiniOperu, ničím jiným. Ach jo...
  • 0

#92 dub2

dub2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:18

Tak u nás už dva dny ani ťuk.
  • 0

#93 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:22

netata napsal/a:
Nerozumím jedné věci (no, ono je to dáno tím, že tomu vlastně vůbec nerozumím:( ):
ADSL od O2, a nejde to na počítači přes žádný z prohlížečů.
To samé připojení, k němu bezdrátově telefon, a tím se na geocaching.com připojím. Ale jen přes MiniOperu, ničím jiným.
Ach jo...

Opera mini data láduje ještě přes opeří server někde v USA, takže to znamená jen to, že ti funguje spojení na tento server, nic víc.
  • 0

#94 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:23

netata napsal/a:
Nerozumím jedné věci (no, ono je to dáno tím, že tomu vlastně vůbec nerozumím:( ):
ADSL od O2, a nejde to na počítači přes žádný z prohlížečů.
To samé připojení, k němu bezdrátově telefon, a tím se na geocaching.com připojím. Ale jen přes MiniOperu, ničím jiným.
Ach jo...


MiniOpera posílá požadavky na zobrazení stránky na jiný server ten pak načte požadovanou stránku a upraví jí pro potřeby MiniOpery a pošle to zpět takže tvoje IP adresa nejde přímo na server gc.com což je zřejmě problém proč to někomu nefunguje.
  • 0

#95 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:31

Ted jsme s technikem o2 delali trasovani pres telnet a konci to nekde na 14 radku v cizine na nejakym servru, Pak podekoval za spolupraci a pry to budou resit dal.. Taky je reseni vlastni Ip za 100,- mesicne, ale to je pry az kraji reseni.. No, cekaji nas krusne chvile.. :@
  • 0

#96 MichalS & Flower

MichalS & Flower

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:36

Doufám, že to budou řešit komplexně pro všechny postižené a né jen pro jedno číslo. Otázka je jestli vlastní IP adresa od O2 by něco řešila. Ještě, že mám ještě do konce měsíce neomezená data od T-mobile. Do té doby to snad nějak rozchodí.
  • 0

#97 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 10:43

Ted mi zase volal technik, ze pry je na strankach GC.com omluva, ze je to u nich a pracuji na tom.. Nevim, nedostanu se na GC.com tak netusim, zda to tak je a kde to tam je. :@
  • 0

#98 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 11:28

Taky vam nechodi na email PQ, me uz treti den..
  • 0

#99 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 12:08

tabacek napsal/a:
Ted mi zase volal technik, ze pry je na strankach GC.com omluva, ze je to u nich a pracuji na tom.. Nevim, nedostanu se na GC.com tak netusim, zda to tak je a kde to tam je. :@

Tě tahají za fusekli, neb GC.com normálně jede a nic v tom smyslu jsem tam nenašel. Ale že OO má problémy už od 20.9. je víc než zřejmé. A nejenom s GC ...
  • 0

#100 dub2

dub2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2010 - 13:09

U nás už to jde.:P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama