Přejít na obsah


Fotka

PiGo - iPhone aplikace pro WheriGo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#1 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2010 - 21:57

Netestoval jste nekdo WherPiGo na Wherigo cache? Docela by me to zajimalo - ted jsem to nasel, tak jestli jste uz nekdo pouzil... http://itunes.apple....d385035547?mt=8 Vypada to, ze jsme se konecne dockali Wherigo aplikace pro iPhone...
  • 0

#2 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2010 - 22:59

Jeste nikdo jste netestoval?
  • 0

#3 vkali

vkali

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 9:09

Application Not Compatible This application requires the iPhone 4.0 Software Update :-( Zatím se upgradu na 4ku bráním a ani tohle mě bohužel nepřesvědčí k tomu, abych riskoval že mi po upgradu nepůjde jailbreak&unlock.
  • 0

#4 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 12:54

vkali napsal/a:
Application Not Compatible
This application requires the iPhone 4.0 Software Update :-(

Zatím se upgradu na 4ku bráním a ani tohle mě bohužel nepřesvědčí k tomu, abych riskoval že mi po upgradu nepůjde jailbreak&unlock.


Nj, my co jailbreak nepouzivame si zatim muzeme uzivat s iPhone aplikaci pro Wherigo ;)
  • 0

#5 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2010 - 23:33

Rozhovor s tvůrci tohoto programu
živě ve čtvrtek ráno v 3:30
  • 0

#6 DShay

DShay

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2010 - 5:01

Tak jestli je to funkční (což jeden u iPhonu nikdy neví:)), tak je to paráda, díky za tip!
  • 0

#7 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 9:10

Tak mily iPhonari, vcera jsem otestoval aplikaci WherePiGo a musim rict, ze to slape velmi dobre. Dokonce ani nizsi presnost GPS iPhonu nebyla prekazkou. Suma sumarum WheriGo programek se pro iPhone povedl a: Vzhuru na WheriGofky! B)B)B)
  • 0

#8 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2010 - 9:44

Vysla verze 1.1 - upraven nazev aplikace (kvuli problemu s trademark) a opraven nejaky minor problem...
  • 0

#9 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 16:59

Já jsem zklamán... Lovil jsem v Praze Staré zámecké schody (zasekl jsem se na nemožnosti najít 2 klíče), v Prostějově Parní mašinku (na otázku kolik je něčeho odpovím správně a přesto se mi odpověd nechce uznat) a v Brně Dělovou kouli na Špilberku (nalezeno 7 lokací, na 8. jsem byl asi hodinu na spravnem míste ale proste se mi neoznačilo jako nalezené). Dohráli jste s PiGo někdo některou z uvedených kešek? Navíc mi tam chybí možnost přepnout si jako jednotky metry místo stop a neškodilo by také kdyby byla možnost vyhledávat přímo přes program nejbližší cartridge.
  • 0

#10 DShay

DShay

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 18:36

@hrasek: S dělovou koulí mám stejný problém, jako ty, navíc jsem už zaznamenal stejný problém na jednom PDA a u známého i na Garminu...
  • 0

#11 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 19:20

hrasek napsal/a:
Navíc mi tam chybí možnost přepnout si jako jednotky metry místo stop a neškodilo by také kdyby byla možnost vyhledávat přímo přes program nejbližší cartridge.

No doufejme, ze se tyhle funkce objevi. Prece jen se jedna o prvni verzi, tak to bude treba v upgrade.
  • 0

#12 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 22:36

Paráda! čekal jsem kdy někdo podobnou apps vydá po změně licenčních podmínek. A nečekal jsem, že bude free. Jinak prej sou nějaké catridge které se můžou hrát kdekoliv, prostě na test, neznáte někdo jejich název? (Tak sem přispěl do kasičky dolarem. Teď už jen zbavit mobil JB a jde se na kešky. (nějak mě s JB padá a to by nebylo dobré v půlce kešky...))
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#13 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 0:22

tak jsem si to sosnul tez skoda , ze jsem to nenasel pred dnesnim wigem ktere jsem byl lovit. Vyskousim co nejdrive na nejakem jinem.
  • 0

#14 tomas451

tomas451

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 12:17

Tak diky za tip :) Taky uz jsem si stahnul. Ted jen vyrazit, skoda jen, ze v okoli cca 40km zadny Wig nemam :(
  • 0

#15 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:13

Tak sem si dneska chtel odlovit stare zamecke schody a petrinskou. U schodu sem se u stage 2 seknul, odpovedel sem spatne na otazku a presto ze sem mel mit 5 pokusu, nemel a misel sem to prerusit. U petrinske slo vse ok do doby, nez se me to Ptalo na pocet zastavek lanovky. Odpovedel jsem dobre, odpoved se me uznala a najednou se to cele zaseklo a iP se hodil do menu cimz apps spadla. Pri pokusu o nacteni ulozene hry to same. Po nekolika pokusech jsem to vzdal a do doby nez tuto apps nevylepsej na wigo kaslu.
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:34

No ja stale jedu na 3.1.3, takze asi zatim to nebudu hrotit s prechodem na FW 4.x
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:52

No kuli této aplikaci to zatim opravdu nehroť. Čekal jsem, že bude lepší. Momentálně je samostatně bez externé navigace absolutně nepoužitelné. Ale co, třeba to vylepšej, nebo vznikne jiná, třeba i oficiální! Trochu OT: Jinak mohu se zeptat proč jedeš na 3.1.3? Nejnovější iOS je rychlej i na iP 3. Sám ho mám a jede naprosto bezproblému!
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 16:59

Snøw: no protoze mam jeste jine "nevyresene" softy a jelikoz mi vse funguje, tak nemam proc upgradovat. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 17:17

Muj postrech vcera jsem na tom softu sousel odehrat wigo Za Prazskymi vodniky a nic moc zony to sice nachazelo i kdyz taky nic moc pak bylo potreba odkliknout otazku a vypadlo to jako nesplneny ukol . Asi by to chtelo doladit.
  • 0

#20 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 17:22

Koukam, ze jsem asi jediny, komu to na "Podivuhodnem ovoci" u Pardubic slapalo v pohode ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka