Přejít na obsah


Fotka

PiGo - iPhone aplikace pro WheriGo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#21 bayern1932

bayern1932

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 23:10

Včera jsem na iPhonu 3G bez nejmenších problému spáchal atentát na Heydricha GC2847G. Zóny rozpoznány všechny až na jednu na první pokus, zadávání odpovědí proběhlo hladce, střílení taky :-) Hra nespadla ani jednou, navic se vse ukládá a načtení pozice funguje dobře. Prostě výborná a poučná zábava, kterou jednoznačně doporučuji. A na údaj ve stopách se dá zvyknout hodně rychle.
  • 0

#22 T.Piller

T.Piller

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 13:56

Hmm, tak jsem si app stáhnul a zatím mi nejde ani stáhnout cartrige do telefonu.Celou dobu jsem přihlášenej a když najednu na stránku jakékoliv cartige tak se to odhlásí a dál se nedostanu..neví někdo jak na to?
  • 0
Garmin 60CSx

#23 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2010 - 21:34

... a je vymalováno. Teď večer už je tam jen verze 1.2 a je pouze na system 4.2 a novější.
  • 0
kačer

#24 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 15:47

Tak jelikož mám jalbreak na nejnovější iOS 4.2.1. tak mě to moc neštve, jsem zvědav jestli budu mít stejné potíže při odlovu wigů jako ostatní se zámeckými schody a na petříně. Mám to kousek od domu tak se tam vrhnu jako první
  • 0

#25 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 15:00

Dá se nějak tento programek sehnat na system 4.1?Jailbreak mam.
  • 0

#26 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:07

olaf3788 napsal/a:
Dá se nějak tento programek sehnat na system 4.1?Jailbreak mam.


... má to háček, jak jsem zjistil.
I takovéto app, které jsou zdarma na iTunes se perzonifikují při stažení do počítače, takže pak nejdou na jiný iPhon nainstalovat.
:(
A starší verze už samozřejmě není na iTunes ke stažení uveřejněna.
:@

Ondřej
  • 0
kačer

#27 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 17:36

Tak jsem nakonec přešel na iOS 4.2,protože mě wherigo lákalo,nainstaloval PiGo a můžu říct že funguje bezchybně.Vyzkoušel jsem zatím jen jednu(Zapomenuta Archa Jundrovska) a žádný problém se nevyskytl:)
  • 0

#28 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 22:48

Mě se problém vyskytl. Hrál jsem Petřinskou Wherigovku a zasekl jsem se hned na druhý stage. Zony jsou nastavený asi hrozně úzce a když mám přesnost signálu na 12m tak mě to i na cílovém místě prostě ukazuje 12m čímž jsem mimo zónu a neotevře se mi další úkol. A co se týče personifikace aplikací. Já si stáhnu app na 3Gs a po synchronizaci se mi z itunes klidně nainstaluje i na 3G nebo na iPad. A se staršimi verzemi je to dobrý na apptrackeru, tm si můžu vybrat jakou verzi chci (protože ne všechny verze vždycky fungují)
  • 0

#29 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2011 - 22:51

Tak musím říct, že jen díky "Wiki&" jsem se rozhoupal a upgradoval jsem na iOS 4.2.1. No a vzápětí jsem stahnul a nainstaloval PiGO a WheriGo " Procházka Chuchelí". A ač sněžilo a mraky byly proklatě nízko, tak družice stály při nás a občas přez tu slotu procedily nějakej ten signál až k nám do iPhonu. Takže spokojenost. Dohráli jsme to a je to paráda. B) Ondřej & team
  • 0
kačer

#30 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 13:36

Mám prosbu na někoho z vás co vlastníte iPhone s nainstalovaným PiGO.

Mohli by jste prosím na svém iPhone spustit přiložený GWC soubor a napsat mi jaké hodnoty vám to zobrazuje, děkuji.

Platforma:
Device:
Verze:
Desktop:
  • 0

#31 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 15:27

Maxinoha napsal/a:
Mám prosbu na někoho z vás co vlastníte iPhone s nainstalovaným PiGO.

Mohli by jste prosím na svém iPhone spustit přiložený GWC soubor a napsat mi jaké hodnoty vám to zobrazuje, děkuji.


Nevím, kde je chyba, ale když zkouším v Pigu kliknout na přiložený .zip soubor, tak se nic neděje. Při kliknutí na odkaz na gwc se mi soubor otevře v textové podobě, ale žádná instalace cartrige neproběhne. Tak nevím, nicméně pomohl bych rád :)
  • 0

#32 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 16:14

Kocovina napsal/a:

Maxinoha napsal/a:
Mám prosbu na někoho z vás co vlastníte iPhone s nainstalovaným PiGO.

Mohli by jste prosím na svém iPhone spustit přiložený GWC soubor a napsat mi jaké hodnoty vám to zobrazuje, děkuji.


Nevím, kde je chyba, ale když zkouším v Pigu kliknout na přiložený .zip soubor, tak se nic neděje. Při kliknutí na odkaz na gwc se mi soubor otevře v textové podobě, ale žádná instalace cartrige neproběhne. Tak nevím, nicméně pomohl bych rád :)


On iPhone neumí si tu cartridge někde lokálně uložit a pak ji pomocí PiGO spustit?
Když tak dal jsem ji na portál wherigo.com ZDE
  • 0

#33 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 16:23

Maxinoha napsal/a:
On iPhone neumí si tu cartridge někde lokálně uložit a pak ji pomocí PiGO spustit?
Když tak dal jsem ji na portál wherigo.com ZDE


Jestli to nějak jde, tak to neumím já :) Každopádně přes wherigo portál to šlo - píše mi to:

(na úvodní obrazovce)
Device: Windows PPC
Ver: 2

a pak v rámci samotného běhu cartridge:
Platforma: iPhone OS 4.2.1.
Device: Windows PPC
Verze: 2.11-compatible(r1.0)
  • 0

#34 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 21:34

No, my jsme predevcirem na iPhonu pachali atentat na Heidricha GC2847G. Vsechno slapalo dobre (plneni ukolu, strileni atd.) az na to, ze jsme meli problem s asi trema neviditelnyma zonama - vedeli jsme, ze tam jsou (konzultovali jsme i s autorem), ale iPhone je proste nemohl najit. Prvni jsme nasli, kdyz jsme ji prochazeli asi po ctvrte, u druhe to bylo nejhorsi, tam jsme chodili vic nez pul hodiny, nez se nam zona objevila - tim mistem, kde se objevila, jsme predtim prochazeli min. 20x. Hru jsme nakonec dohrali a uzili si ji, ale tohle stalo za to. Domnivame se, ze to bylo velkym samplovacim krokem, ze iPhone proste neviditelnou zonu "preskocil".
  • 0

#35 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 23:01

Tinah&Power Team napsal/a:
Domnivame se, ze to bylo velkym samplovacim krokem, ze iPhone proste neviditelnou zonu "preskocil".


Je to opravdu tak.
iPhon má "samplovací krok" cca 20 vteřin.
Nesmíš se s ním rychle otočit - resp změnit na chvilku směr a pak se vrátit.
Užil jsem si s ním takovéto "horké chvilky" už taky.
Kompas funguje rychle, ale to tě nesmí zmást.
Je to zřejmě daň za to, že baterky při používání SW typu PiGO a Geocaching vydrží mnohem déle, než při použití autonavigace.
Ta vysosá baterku cca za 1 hodinu.
B)
Ondřej
  • 0
kačer

#36 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 8:49

oslavik napsal/a:
Je to opravdu tak.
iPhon má "samplovací krok" cca 20 vteřin.
Nesmíš se s ním rychle otočit - resp změnit na chvilku směr a pak se vrátit.


Tak to je na spoustu wherigo her nepoužitelné, díky za informaci.
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 9:09

Tak to je spise "problem" na strane autora. Spravne by tam mel dat moznost nastaveni toho refreshu a nechat volbu na uzivateli, jestli uprednostni rychlost reakci vuci vydrzi na baterii nebo naopak.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 15:04

S474N napsal/a:
Tak to je spise "problem" na strane autora. Spravne by tam mel dat moznost nastaveni toho refreshu a nechat volbu na uzivateli, jestli uprednostni rychlost reakci vuci vydrzi na baterii nebo naopak.


dotaz na pi-soft support odeslan

Tinah&Power Team napsal:
When playing some Wherigo cartridges with invisible zones it is very difficult if not impossible to enter them. Could that be that PiGo sampling of GPS coordinates is too coarse that it „jump over“ the entire zone? If so, could it be possible to allow user to increase a sampling interval even if it consumes more battery?


  • 0

#39 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 17:49

Tinah&Power Team napsal/a:
dotaz na pi-soft support odeslan


To je dokonalý dotaz díky za něj.

Ondřej
  • 0
kačer

#40 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 22:14

Dostal jsi nějakou odpověď?
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama