Přejít na obsah


Fotka

pohotovost


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1266 odpovědí na toto téma

#161 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 13:13

Zegga napsal/a:

kapsa napsal/a:

Zegga napsal/a: Navíc píšeš jak autem to je, aniž bys to tak uskutečnil. Jak to tedy víš? Asi tak jako když někdo žvaní kde mají nejlepší tatarák, přestože je vegetarián.

Musim se chochocz zastat, nektere veci jsou tak zjevne, ze zkouset je neni treba.
Hovno taky nemusim ochutnavat, abych vedel, ze je hnusny ....


Zjevné? Ano, je zjevné že hovno je výkal a tudíž odpad. Odpadky se obvykle nejí.

Zjevné je, že silnice je úprava zemského povrchu pro provoz motorových vozidel. Obvykle po ní tedy motorová vozidla jezdí .

ano ale zestavovani v nebezbecnych mistech neni uplne koser...to: Zegga proto radsi kolo tot muj nazor...pokud nekdo rad lovi autem tak mu to neberu...
  • 0

#162 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 13:25

chochocz napsal/a:ano ale zestavovani v nebezbecnych mistech neni uplne koser...to: Zegga proto radsi kolo tot muj nazor...pokud nekdo rad lovi autem tak mu to neberu...


Na to se shodneme. Ostatně patřím ke řvounům při umisťování keší tak, že při odlovu kačer překáží ostatnímu provozu. Mezi motoristy i cyklisty se najdou pitomci co se neumí v provozu chovat. :-)

Náš řidič na FCPT měl mozek. Zastavoval na kraji u polních a lesních cest většinou, zpravidla 40-60 m od keše. Občas jsme mezi dvěma šli rovnou pěšky.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#163 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 13:32

kapsa napsal/a:Hovno taky nemusim ochutnavat, abych vedel, ze je hnusny ....


No... jenže právě to už si na 100% a několikrát v životě udělal... :D


Musim se chochocz zastat, nektere veci jsou tak zjevne, ze zkouset je neni treba.


No tohle ja taky perla B) ještě chybí se za svou a jedinou pravdu v prsa bít!
Btw, tady mě napadá, škoda že se třeba právě na tohle neuplatňuje taky podobně populární genderový přístup. Ženský by se mohly bít v prsa a chlapi... třeba po tlamě.



Děda, veterán ze Sahary, velitel polní nemocnice 8th army, uprchlík před represemi z fašistického Slovenska, měl v horní řadě knihovny vedle sebe Mein Kampf, Za námi Moskva a sebrané spisy Leninovy. Všechny ohmataný. Ptal jsem se ho, proč takový blbosti čte - byl jsem světoborným všeznalým puberťákem - a on mi v klidu z ušáku bez mrknutí odpověděl: "A jak mám vědět, PROČ je to blbý, když si to nepřečtu?"
A to je čistá pravda, to se opravdu stalo, prosimich.

Asi tak nějak ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#164 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 13:54

Citecka napsal/a:Děda, veterán ze Sahary, velitel polní nemocnice 8th army, uprchlík před represemi z fašistického Slovenska, měl v horní řadě knihovny vedle sebe Mein Kampf, Za námi Moskva a sebrané spisy Leninovy. Všechny ohmataný. Ptal jsem se ho, proč takový blbosti čte - byl jsem světoborným všeznalým puberťákem - a on mi v klidu z ušáku bez mrknutí odpověděl: "A jak mám vědět, PROČ je to blbý, když si to nepřečtu?" A to je čistá pravda, to se opravdu stalo, prosimich. Asi tak nějak ;)

S timhle mohu jen 100% souhlasit a navic jsem v tomhle stejny jako tvuj deda, i v me knihovne je vedle sebe Hitler, Churchill, Marx, Suvorov, Patton, Manstein, Konev a rada dalsich pekne vedle sebe.

Jinak uz jen opakuju, ze se nebiju za svou ani zadnou jinou pravdu a pokud nekoho bavi chodit po silnici a sbirat tyhle "skarpovky", tak at si to klidne dela, je to jen a jen jeho vec. Ja jen rikam, ze podle me je to nejnizsi uroven. I ta tolikrat odsuzovana mestska "okapovka" ma vetsinou aspon nejaky listing, casto i zajimavy. Tohle nema nic, je to pouhy sber. Ale jak rikam, proti gustu, zadny disputat ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#165 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:11

Vtip je v tom ovoci... Tady se totiž neposuzuje jedna škarpovka x jiná keš, byť i za okapem. Tady se posuzuje zážitek z jedné jakékoli keše x zážitek z CELÉ PowerTrail. To už porovnatelné je, obzvlášť když vezmeš v potaz prostředí, podmínky, vynaložené úsilí, zažitou zábavu... takže jediné, co tu ostří hrany, je BODYBODYBODY :) - na to jsou jiné flejmy :) PT se tedy nemá brát jako x keší, ale jako vlastně VEEELKÁ multina. Vtip je v tom, že na takovouhle multinu bys málokoho dostal (ano, BODYBODYBODY) popř. by ti ji málokterý retrívr pustil, popř. bys ji těžko dostatečně zpropagoval. Na druhou stranu postavit PT dá daleko víc práce než multinu, nebyly-li by na stagích skutečně fyzické schránky, ale i tak - destička s údajem přecejen stojí míň maintenanců než logbooky. Autoři se PT daleko víc zviditelní - což jistě chtějí, za tu práci, že jo - než multinou a kačeři mají daleko větší přidanou hodnotu - BODYBODYBODY - a navíc i to, že jsou součástí něčeho, "co se teď hodně mele" aneb "já tam byl taky". Způsob pojetí odlovu je už pak na tom kterém. Jaký si to uděláš... A BODY, samosebou :D Co si budem povídat, BODY jsou fajn. I pro někoho, jako jsem já, kterej je schopnej pro jeden bod ujít 550 km horemdolem, a kterej by JISTĚ šel i na tu PT-jako-multina udělanou kešku. BODY prostě baví JEŠTĚ VÍC. Je to špatně?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#166 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:15

P.S. - Jeste mala technicka k te argumentaci, tyhle debaty maji stejne schema, kdyz jsem jsem to nezkusil, tak jsem "netolerantni hlupak", protoze mluvim o necem, co jsem nezkusil. Kdybych to zkusil, tak se vsadim, ze bych si vyslechl neco ve smyslu - "drz hubu, sam to delas". :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#167 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:31

kapsa napsal/a:Jinak uz jen opakuju, ze se nebiju za svou ani zadnou jinou pravdu a pokud nekoho bavi chodit po silnici a sbirat tyhle "skarpovky", tak at si to klidne dela, je to jen a jen jeho vec. Ja jen rikam, ze podle me je to nejnizsi uroven. I ta tolikrat odsuzovana mestska "okapovka" ma vetsinou aspon nejaky listing, casto i zajimavy. Tohle nema nic, je to pouhy sber. Ale jak rikam, proti gustu, zadny disputat ....


K tomuto podání názoru respect. Zegga
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#168 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:39

kapsa napsal/a:
P.S. - Jeste mala technicka k te argumentaci, tyhle debaty maji stejne schema, kdyz jsem jsem to nezkusil, tak jsem "netolerantni hlupak", protoze mluvim o necem, co jsem nezkusil. Kdybych to zkusil, tak se vsadim, ze bych si vyslechl neco ve smyslu - "drz hubu, sam to delas". :)


A k tomuhle NE. Zdá se mi to nebo neumíš číst?

Netolerantní hlupák jsi pokud něco co Tě nezaujalo (bez ohledu na to zda jsi okusil či neokusil) paušálně degraduješ.

"všechna auta jsou špatná, áno..."
"choditi pěšky a jezditi na kole je dobré, áno..."

Pokud vyjádříš fuj jako svůj subjektivní pohled nic nenamítám. Opravdu nemusíš okusit úplně vše. Pokud Tě něco prostě neláká, tak to do pusy nestrkej.

A k tomu druhému, "kdyby klobása měla křídla, nebylo by ptáka nad ni". Kdybys vyzkoušel a řekl že nelíbilo a už po druhé ne, není důvod tenhle argument použít. Pokudy by se však našel bodožrout co mu neuniknou byť tři keše za sebou a pak tu kázal jak to postrádá základní myšlenku geocachingu.... No, doplň sám.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#169 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:41

Citecka napsal/a: "A jak mám vědět, PROČ je to blbý, když si to nepřečtu?"


Dědeček byl moudrý pán.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#170 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 14:50

kecate tu pi....y a mezitim to napipalo:D
  • 0

#171 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 15:00

WitkoAWendy napsal/a:
kecate tu pi....y a mezitim to napipalo:D


A kde? Ja vidim par krabicek...
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#172 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 15:37

kapsa napsal/a:
P.S. - Jeste mala technicka k te argumentaci, tyhle debaty maji stejne schema, kdyz jsem jsem to nezkusil, tak jsem "netolerantni hlupak", protoze mluvim o necem, co jsem nezkusil. Kdybych to zkusil, tak se vsadim, ze bych si vyslechl neco ve smyslu - "drz hubu, sam to delas". :)


Nechci zeggovat :D ale jo, vcelku tě praštila na hlavičku - co je ale horší, tou zjevnou degradací bez degustace ;) hanebnými slovy nepřímo, leč účelově říkáš i "kdo tam pojede/jel je tůůůůůt" - což se nediv, že leckoho nasere, načež je diskuze přesně taková, jak píšeš.

Ale jinak, to je dobrej nápad - to použiju, to "drž hubu, sám to děláš" - to je fér podpásovka, to se mi líbí! Píšu si do notýsku B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#173 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 16:21

semik75 napsal/a:

WitkoAWendy napsal/a:
kecate tu pi....y a mezitim to napipalo:D


A kde? Ja vidim par krabicek...


Jooo... kdee? Já to nemám v dosahu...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#174 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 16:28

už to někdo našel?
  • 0

#175 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 16:28

Maxinoha napsal/a:
už to někdo našel?


Kesko merka mela poruchu <- semikuv tip.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#176 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 18:10

Keskomerka poruchu nemela a hledat nove publikace nemusite. Zatim. Tak jako u beznych cache, tak i zde se mohla objevit chyba v zadani, ci chyba, ktera zabranila v publikaci. Anebo si proste owner vymyslel, ze to chce mit publikovano na nejake konkretni datum a tim padem se cela serie presunula do HOLD systemu daneho RW a tim padem zmizela z fronty cache, ktere cekaji na schvaleni. ;-)
  • 0

#177 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2011 - 14:29

tak ted jeste prozrad kdy, kde a kolik toho napipa, at tam muzou jit ftfkari stanovat :)
  • 0

#178 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 10:11

tak tu máme jednu žlutou... žhavte GPSky, zítra bude publikace :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#179 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 22:13

Hmm, tak to zase popípalo u domova zatímco sem sto kiláků daleko, a tady to začne pípat až budu zas doma :)
  • 0

#180 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 19:26

;)

Přiložené miniatury

  • 24a.jpg

  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama