Přejít na obsah


Fotka

Oregon x00 (WebUpdater) firmware 4.10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 20:52

Changes made from version 4.00 to 4.10: [GCD]

* Added support for Chirp™ (Oregon 300, Oregon 400).
* Fixed problem with certain custom maps.

Info zde

Změnila se ikonka geocachingu v menu
  • 0

#2 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 20:54

a pak ještě v nastavení
  • 0

#3 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 14:01

Ze by jim groundspeak uz nedovolil pouzivat jejich logo?
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#4 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 14:11

Asi jsem úplně blbej (a moje eng není nejsilnější), ale co to má být ten CHIRP ?? Podle přiložených obr. vidím pouze změnu ikonky geocachingu. Co navíc přinese to bezdrátové černé ufo za 23$
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 14:18

KaMo_cz napsal/a:
Asi jsem úplně blbej (a moje eng není nejsilnější), ale co to má být ten CHIRP ?? Podle přiložených obr. vidím pouze změnu ikonky geocachingu. Co navíc přinese to bezdrátové černé ufo za 23$


viz: http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 15:59

Update-oval jsem a zjistil podivné chování. Nevím, jestli nebyl už dřív, nevšiml jsem si. Projevuje se při stahování dat do Mapsource. Pokud spustím Oregona (po připojení k PC) v režimu "normální", Mapsource nestahne "Waypoints", jen Tracks. Tracks stane velké množství, mnoho z nich jsou jen jednobodové stopy. Stopy se jmenují "Současná stopa <pořadové číslo>" Pokud ale při zapíání zvolím "USB storage", stahnou se Waypoints i Tracks, Tracks je jen pár, zdá se, že je tvoří pospojované stopy, které se v prvním případě jevily samosatné. Stopy se jmenují nějak jako "Současná stopa: 04 RIJ 2010 13:12"
  • 0

#7 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 16:37

Cudoval som sa, preco ini maju tazkost nacitat waypointy z Oregonu do MS a ja nie. Oregon 200 vsak ma len USB mod pripojenia ku PC. Predosly prispevok moze byt vysvetlenim.
  • 0

#8 ukebanjoist

ukebanjoist

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 16:45

Nový firmware stahuju vždy a bez přemýšlení. Zatím to bylo vždy bez problémů a dnes s 4.10 se mi u okna chytil přístroj satelitů s dosud nevídanou rychlostí. Dál uvidím.
  • 0

#9 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 20:40

Taky jsem si dnes stáhnil new firmware, měl jsem však problém, že mi při nabíhání spadl a nastartovat se mi to povedlo jen 2x z deseti. Poradil mi až LunaWZN ( čímžto mu děkuji), přepl jsem na angličtinu a vše fachá bez problémů. B)
  • 0

#10 LunaWZN

LunaWZN

    LunaWZN

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 8:58

Nemáš zač kamaráde. Už se tento problém nedávno objevil u jedné z předchozích verzí FW a stačilo přepnout na angličtinu a počkat, než se objeví korektní český překlad. Tady to bude asi obdobné.
  • 0
-- http://ok2wzn.blogspot.com geocaching.lunawzn@gmail.com

#11 cambela

cambela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 9:03

Tak jsem zjistil problém. S fy. 4.00 se mi kešky zobrazovaly v mapě i ve vyhledávání s typem kešky. Po upgrade mám všechny kešky s přívlastkem otazníku. Má někdo stejný problém?
  • 0

#12 ukebanjoist

ukebanjoist

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 9:48

cambela napsal/a:
Tak jsem zjistil problém. S fy. 4.00 se mi kešky zobrazovaly v mapě i ve vyhledávání s typem kešky. Po upgrade mám všechny kešky s přívlastkem otazníku. Má někdo stejný problém?

Všechno je, jak má být. Chyba bude asi ve tvém přístroji.
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 10:10

cambela napsal/a:
Tak jsem zjistil problém. S fy. 4.00 se mi kešky zobrazovaly v mapě i ve vyhledávání s typem kešky. Po upgrade mám všechny kešky s přívlastkem otazníku. Má někdo stejný problém?

Tenhle problém tady už tuším jednou byl. Někomu to dělalo na jiném FW.... stačilo znovu gpx s keškama nahrát a vše bylo OK.
  • 0

#14 cambela

cambela

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 15:12

sobikovi: diky za radu. Opravdu stačilo znovu nahrát.
  • 0

#15 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:08

dnes 10 kešek, bez problému.
  • 0

#16 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 19:27

dnes 3 kusy plus navigace v autě, problémy byly, ale ne s firmwarem :)
  • 0

#17 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2010 - 23:13

Dnes žádná, ale bez fw problémů. Baterka došla pod skálou po kotníky v blátě, šmátnu do kapsy ... baterky byly v autě 2km zpět. Stejně jsem šel z blbý strany. :D
Ooops ... !
  • 0

#18 Kitotik

Kitotik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 6:22

ukebanjoist napsal/a:
... dnes s 4.10 se mi u okna chytil přístroj satelitů s dosud nevídanou rychlostí. Dál uvidím.

Tak jsem též nahrál nový fmw a k tomu i nový soubor s pokladama. Když jsem potom zapnul přístroj tak satelity nikde. Musel jsem stát na jednom místě a po cca 5-10 minutách čekání se snad načetly. Při předchozím fmw jsem měl takový pocit, že GPS hrozně pomalu načítala satelity, tak teď nevím jestli to bude s fmw 4.10 lepší nebo zda je to setrvalý stav a není potřeba vyhledat "lékaře" nebo zda není problém někde jinde. Nemáte někdo obdobnou zkušenost, případně nějakou radu či vysvětlení? Díky.
  • 0
OREGON 450t PRO

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:16

Kíto napsal/a:

ukebanjoist napsal/a:
... dnes s 4.10 se mi u okna chytil přístroj satelitů s dosud nevídanou rychlostí. Dál uvidím.

Tak jsem též nahrál nový fmw a k tomu i nový soubor s pokladama. Když jsem potom zapnul přístroj tak satelity nikde. Musel jsem stát na jednom místě a po cca 5-10 minutách čekání se snad načetly. Při předchozím fmw jsem měl takový pocit, že GPS hrozně pomalu načítala satelity, tak teď nevím jestli to bude s fmw 4.10 lepší nebo zda je to setrvalý stav a není potřeba vyhledat "lékaře" nebo zda není problém někde jinde. Nemáte někdo obdobnou zkušenost, případně nějakou radu či vysvětlení? Díky.

To se po upgradu FW stava celkem bezne, protoze se nekdy upgradem vymaze rozlozeni druzic na obloze a Oregon si pak nacita cely almanach znovu. Je to prechodny stav ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 Kitotik

Kitotik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2010 - 7:18

Díky za info, tak snad to bude dobré ...
  • 0
OREGON 450t PRO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama