Přejít na obsah


Fotka

Moc prosím o radu s N95 a mapovým podkladem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Trooll Czech

Trooll Czech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 12:58

Ahoj kačeři, používám na geocaching Nokii N95 a teď jsem si ještě objednal LD-3W kvůli lepší přesnosti a rychlosti, ale to není předmětem dotazu. Dotaz: jak mám dostat mapove podklady do N95? Používám soft. Locify a zatím musím hledat jen podle kompasu, všude na netu píšou že jdou použít mapy z Trekbuddy ale mě se to nějak nedaří rozchodit :-( Dotaz2: jde nějak udělat aby mi Handy fungovalo v offline režimu s mapovým podkladem? Zatím jej nepoužívám jelikož se chce pořád připojovat na net. Děkuji a omlouvám se, ale už nevím jak to zprovoznit. Díky :|
  • 0

#2 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 15:54

Nejfunčnější je Smartcomgps + windmapy + topo 15000 - rapidsahre
  • 0

#3 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 17:20

jen drobnost: smartcomgps ve verzi 1,55
  • 0

#4 Trooll Czech

Trooll Czech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 17:42

Ok dekuji, jdu to pohledat, koukal sem ze je uz vylecena verze 1.56, tu tedy nebrat?
  • 0

#5 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2010 - 18:59

Pokud budes uvazovat napr. o Garmin Mobile XT, je potreba mit verzi 5.00 a vyssi - pokud budes pripojovat externi modul (v. 4.00 jine externi moduly nez Garminacke nepodporuje). Bohuzel, v. 5.00 ma v sobe chybu pri rucnim zadavani bodu do Moje mista pokud mas zaplou cestinu - cela aplikace spadne. Nevim, jestli uz to opravili. Mimochodem, proc chces s N95 pouzivat externi modul, kdyz ma N95 interni gpsku? Co se tyka presnosti a citlivosti, tak je v rozumnych mezich pouzitelna i v horsich podminkach. Externi modul jsem pouzival v opravdu hard terenech - uzke zalesnene rokliny apod.. (mluvim o N95 v prvni edici, nikoliv o N95 8GB)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama