Přejít na obsah


Fotka

Colorado firmware 3.50 (WebUpdater)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2010 - 16:39

Anebo pokud používáš GeoGet, tak je výborné exportní makro GPX Garmin - taktéž si můžeš zvolit, že před názvem cache chceš mít prefix sestávající z typu a velikosti cache a obtížnosti a terénu. Tradiční micro s obtížností i terénem 2 a názvem Krabička je pak zapsána jako "TM22 Krabička".
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#22 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 14:14

Jinak, pokud by to někoho s Coloradem zajímalo, tak jsem s lidmi z Garminu řešil ten problém s rastrovými mapami (pokud někdo netuší, tak i když si do Colorada nahrajete korektní rastrovou mapu, která normálně funguje, tak po vypnutí Colorada se vám ho nepodaří připojit k PC - displej se rozteče a musíte použít Recovery #1). No a dnes se mi od nich dostalo této odpovědi :

Dear Pavel

I have looked at the information you have sent us and I have repeated the problem here in the office. I have reported it to our developers. I have noticed that the problem doesn't occur if you choose English as the language but it seems to occur in any other language.

It will be down to the developers to decide if and when they fix the problem. We have no control over this.

Regards, Mark

Mark Beckett
Product Support Associate Garmin (Europe) Ltd


Čili po nastavení angličtiny by to mělo být OK...což ale nic nemění na tom, že by to rozhodně nemělo dělat ani u jiných jazyků. Otázkou je, zda to vůbec bude opraveno. Moc velkou šanci tomu nedávám :|
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#23 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 15:09

Paja.V napsal/a:
... problém s rastrovými mapami (pokud někdo netuší, tak i když si do Colorada nahrajete korektní rastrovou mapu, která normálně funguje, tak po vypnutí Colorada se vám ho nepodaří připojit k PC - displej se rozteče a musíte použít Recovery #1).


Tak já používám rastrové mapy docela běžně a žádný problém jsem nezaznamenal. Mapy mám vždy nahrané na kartě. Největší KMZ soubor mám mapu Prahy - 70 MB a žádný problém. Jinak skeny map mají okolo 1 MB. Hodně používám fotomapy konkrétního místa a mapy z turistických průvodců.
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#24 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 15:33

Z toto mi plyne, že chyba se objevuje pouze v případě, kdy jsou rastrové mapy nahrány přímo v paměti přístroje...protože já kartu nepoužívám a nahrávám přímo. Díky za postřeh, zkusím to nahrát na ni ;) Jen dotaz : nahrává se to také do složky "CustomMaps", která je přímo v kořenovém adresáři karty?
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#25 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2010 - 16:23

/garmin/CustomMaps/....;)
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#26 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 8:51

Ked som pouzival rastrove mapy, tak tiez na flash a tiez no problem. Teraz nepouzivam, downgrade 2.96 - uprednostnujem magenta trackline pred rastrovymi mapami....
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama