Přejít na obsah


Fotka

Hledám práci, Praha, 1-3/2011


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
Žádné odpovědi

#1 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2010 - 19:24

Ahoj, tak si říkám, že se poptám i tu u vás, byť už je to od kešek trochu víc off topic, ale třeba o něčem budete vědět... :) Budu se na první čtvrtletí příštího roku stěhovat do Prahy z důvodu učení se cizího jazyka. ubytování už mám domluvené v Praze 6, nicméně zatím nemám práci. momentálně dělám už čtyři a kousek roku vedoucího v menším papírnictví, takže pokud by to bylo něco v "oboru", byl bych rád. nicméně na tom až tolik nezáleží... takže v podstatě jakákoli práce, klidně někde ve skladu, ideálně pondělí až pátek, ideálně jen ranní, ale směnování se nebráním.. "ideálně" - nejlepší varianta, ale vím, že ne vše v životě je "ideální" ;) je to jen na kratší dobu, takže hledat nějaké "lepší" místo z mého pohledu nemá moc cenu. pokud byste o něčem věděli, případně chtěli další informace, životopis, kontakt, ... dejte mi prosím vědět sem, mailem (vladimir.malik (od) seznam. cz) nebo i SZ, záleží na vás. za každou nabídku, radu, ... budu rád čímžto se omlouvám těm z vás, kterých se tento můj dotaz (či prosba) dotkl :) mějte se fajn! Laďa alias Brůča
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama