Přejít na obsah


Fotka

Oregon x50 (WebUpdater) software version 4.20


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 13:25

zde: zkus downgrade, ale spis si rikam, jestli to neni treba nejaka HW chybka - treba zoxidovane tlacitko ci tak.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 14:02

Nemáš tam zapnutý budík ? B)
  • 0

#23 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 16:28

Solim napsal/a:
Tak potvrzuji podezreni chyby verze 4.00.

Kdyz po 14-ti hodinach mate v GPS uz treti sadu baterek a GPS Vam s zeleznou pravidelnosti 6-ti hodin rika, ze jsou baterky hin, tak zacnete premyslet, ze je neco spatne. Stalo se mi to dvakrat po sobe na standartnim 14-ti hodinovym kesovacim dni, prozkoumal jsem nastaveni, nabiti baterek, okolni teplotu a vse v norme, jen jsem pred tim nahral verzi 4.00.
Po nahrati verze 4.20, jsem po 14-ti hodinach mel ty prvni baterky a ukazatel rikal, ze v baterkach jeste neco je. V nastaveni jsem nic nemenil (to jest vypnuty EGNOS, baterie nastaveny na NiMh, ANT rozhrani vypnute, podsviceni zapnute na 30s, kompas zapnuty jen pri stani atd.).

Tak nevahejte a nahravejte verzi 4.20.

Pokud to nebyla jina zavada, tak neco hosi zapomeli zapnuteho v GPS co neskutecne zralo baterky a neslo nastavenim vypnout.

Mate nekdo podobnou zkusenost?


Něco na tom bude. Od té doby, co jsem nahrál 4.10 jsem nestačil měnit baterky. Že to může být fw. mě nějak nenapadlo. WAAS/Egnos vypnuté, Chirp vyhledávání vypnuté, podsvícení přes den nula /už jsem si zvykl tak, že na displej i vidím :-)/ Jinak byla 4.10 výborná. Načítání mapy se hodně zrychlilo.
  • 0

#24 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:29

Nevim jestli to byl vtip nebo ne.. budik tam nikde nevidim, jenom stopky. Ale mam podezreni na Chirp, byl zapnutej. Uvidim.. Kontakt snad bude v poradku, jeste neni ani rok starej..
  • 0

#25 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:36

zde napsal/a:
Nevim jestli to byl vtip nebo ne.. budik tam nikde nevidim, jenom stopky. Ale mam podezreni na Chirp, byl zapnutej. Uvidim.. Kontakt snad bude v poradku, jeste neni ani rok starej..

Budík tam je (a má ikonku budíku, jen ji máš možná vyplou v menu). Ten opravdu umí zapnout vypnutý přístroj, ale ptavděpodobnost že by sis ho nějakým nedopatřením zapnul a ještě opakovaně je nevalná. Leda že bys měl ve svém okolí nějakého vtipálka :)
  • 0

#26 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 16:08

Právě jsem si stáhnul tuto aktualizaci, protože bych chtěl vyzkoušet chirp. Mám takovej možná blbej dotaz. Pokud se to už někde řešilo, přiznávám DNF. B) Kde se zapíná v Oregonu 550 chirp? Je tam někde speciální tlačítko, nebo přijdu na místo a dám vyhledat bezdrátové zařízení? Nerad bych na místě machroval, protože s tím ještě neumím zacházet. Díky!
  • 0

#27 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 17:16

Pajast napsal/a:
Právě jsem si stáhnul tuto aktualizaci, protože bych chtěl vyzkoušet chirp. Mám takovej možná blbej dotaz. Pokud se to už někde řešilo, přiznávám DNF. B)

Kde se zapíná v Oregonu 550 chirp? Je tam někde speciální tlačítko, nebo přijdu na místo a dám vyhledat bezdrátové zařízení? Nerad bych na místě machroval, protože s tím ještě neumím zacházet.

Díky!

setup>geocaching>nekde dole :)

(taky jsem to dlouho hledal)
  • 0

#28 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 18:05

Pajast napsal/a:
Právě jsem si stáhnul tuto aktualizaci, protože bych chtěl vyzkoušet chirp. Mám takovej možná blbej dotaz. Pokud se to už někde řešilo, přiznávám DNF. B)

Kde se zapíná v Oregonu 550 chirp? Je tam někde speciální tlačítko, nebo přijdu na místo a dám vyhledat bezdrátové zařízení? Nerad bych na místě machroval, protože s tím ještě neumím zacházet.

Díky!


Nastavení-Schránka s poklady-Vyhledávání zařízení CHIRP -zapnuto,vypnuto
  • 0

#29 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2011 - 21:57

Tak tam bych to teda rozhodně nehledal. Ono to ovládání dost často postrádá logiku. Díky moc!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama