Přejít na obsah


Fotka

Cyklo-Ski Okruh Ondřejník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 8:59

Už je to tady. 17.11.2010 v 9:00 bude zbeřejněna série 25+1 keší kolem Ondřejníka. Všechny PET keše jsou umístěny tak, aby šly odlovit i v zimě na měžkách, proto jsou všechny na stromech minimálně 1,5m nad zemí. Doufáme že bude vše OK a podaří se vám najít i BONUS keš. Hezký lov. Golici a Krompidjo B) B) B)
  • 0

#2 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 11:06

Zatím nic :P
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 11:24

Koukal jsem na to, vypadá to moc dobře. Gratulace k pěkné sérii (zatím jen podle mapy).
  • 0

#4 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 12:00

Omlouvám se, nevšiml jsem si díky mé nepozornosti. Vypadá to moc hezky! Škoda jen, že mám dneska čas až později a tma přichází už někde o půl páté :( Ale o víkendu se tam zřejmě podívám ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#5 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 16:59

Jojo, pěkná už jsme si zlepšili FTF skore. ;)
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#6 schvab

schvab

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 19:08

JJ.Tuhle si necháváme na běžky:) Bude-li sníh.;)
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#7 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 21:26

Skoda ze to nevyslo o dva tydny driv. Byli jsme v Odrach to by me byval nikdo nezastavil, takhle od Prahy bych nemel sanci ;) Doufam ze serie vydrzi do pristiho podzimu! 2011 jsem tam jako na koni ;)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#8 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 21:30

Podle předpokladů nejvíce FTF odlovil Radimko, ikdyž se trošku přepočítal se zveřejněním a čekal v noci zbytečně nahoře. Publikace proběhla až v 9:00. I tak ale stihl jako jediný společně s plesnivákem odlovit bonus. Dvě kešky byly špatně změřené, tak jsem ještě dnes večer provedli opravu. Takže hlavně o víkendu očekáváme na Ondřejníku desítky lovcu...
  • 0

#9 RadimKo

RadimKo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 21:33

Absolvovali jsme dnes s Plesnivákem jr. celou sérii (kromě jednoho DNF na keši, která byla zcela mimo), včetně bonusovky. Na běžkách to bude ale mazec. Je vidět, že autoři si dali záležet a drobné nedostatky ještě dnes doladili, takže vřele doporučuji navštívit tuhle pohodovou cyklotrasu. Bonbónkem byla bonusovka, kdy jsme se dostali nad mlhu a užili si sluníčka a inverze. Tak co kluci chystáte teď?
  • 0

#10 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2010 - 21:39

Ted chystám serii 77+1, petky už mám a magnety taky. Ale asi s tím nějakou dobu počkám at si včichni lovci užijou Ondřejník. Je to přece 1.takový okruh na Frýdecko-Místecku, když nepočítám ILG ve Veřovicích.
  • 0

#11 Cesilko-47157

Cesilko-47157

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 15:48

Tak si tady čtu ty ódy, jak je to skvělé... To jsem opravdu sám, kdo právě z tohohle počinu vůbec nadšený není? Kdyby to byla multina, zatleskal bych a dávno ji měl odlovenou - z Ostravy kousek. Ale TOHLE mi příjde jen jako degradace nálezů. Nedávno se k tomu přidala i cesta z Frýdlantu. Takže pokud jsem dobře počítal, je to 35 nálezů, během jednoho dne (pokud bych jel na kole či běžkách, půjde o hodiny. Co je na tom tak skvělého? Že si vylepším statistiku? Nu, jen do toho, klidně si udělejte i tu další sérii 77+1 - divím se, že to reviewer schvaluje :-/ Od založení téhle série jsem na Ondřejníku už dvakrát byl, ale nějak mě neláká to lovit. Postrádá to pro mě nápad, jaký měla třeba série Valašský klobouk. Takhle bych mohl, když to hodně přeženu, namlátit 30 mikrošek co 100 metrů cestou do práce - a kamarádi by si vylepšili statistiku... Pokud jsem byl nepříjemný, omlouvám se - jistě se najde dost těch, kteří mi poradí, že tam nemusím chodit, když se mi to nelíbí. Jistě budou mít pravdu. Mě jen zajímá, jestli jsem úplně mimo a sám komu se tyhle nápady nezamlouvají...
  • 0

#12 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 15:51

Cesilko napsal/a:
Takhle bych mohl, když to hodně přeženu, namlátit 30 mikrošek co 100 metrů cestou do práce - a kamarádi by si vylepšili statistiku...

B) nemohl, protoze min. vzdalenost cachi je 161m B)

btw. odlovil jsem FCPT na kole a bylo to super B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#13 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 16:44

Cesilko napsal/a:
Tak si tady čtu ty ódy, jak je to skvělé... To jsem opravdu sám, kdo právě z tohohle počinu vůbec nadšený není? Kdyby to byla multina, zatleskal bych a dávno ji měl odlovenou - ..

* Multina je na mapě puntík, tohle kolečko.
* Multinu musím odlovit celou, jinak to nemá smysl, u tradiček se mohu řídit potřebou (čas, počasí a pod)
* ze série si vždycky můžu udělat multinu (zaloguju první a ostatní obejdu kvůli indiciím), opačně to nejde
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 16:46

Dotaz - zítra jedou do Ostravice - kdyby bylo špatné počasí a nedalo se jet na lyže nebo jinak vybyl čas - je to odlovitelné pěškmo ?
  • 0

#15 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 18:28

Záleží, kolik je tam nahoře teď sněhu. Pokud hodně, tak by to asi byla pěšky docela fuška, ledaže bys šel běžkařům ve stopě, za což by tě asi vysloveně neměli rádi ;) Jinak je nutno i s cestou z Frýdlantu a zpátky počítat s dávkou přes 20 km, samotný okruh měří asi 8 km.
  • 0

#16 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 18:45

Ja bych se toho nebal. Docela to tam znam a nemel by to byt problem, za soucasneho stavu snehu ani pesmo. To Cesilko: Dulezite je si uvedomit ze "pro tebe" to nema zadny vyznam. Je spousta lidi co to naopak hraje na body, jini zase na ftf, dalsi na zazitky atd. Je to o svobode kdo co preferuje. Rozhodne nikomu nevnucuj svuj nazor, jak je to spravne. Je na kazdem, co zajimaveho si na geocachingu najde...
  • 0

#17 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 20:13

Cesilko napsal/a:
Takhle bych mohl, když to hodně přeženu, namlátit 30 mikrošek co 100 metrů cestou do práce - a kamarádi by si vylepšili statistiku...


...a víš jakou bys udělal spustě lidem radost - aspoňy by nemuseli jezdit do Maďarska nebo Rakouska a měli by doma druhá powertrail. Takže čím víc jich naboucháš do lajny, tím líp
  • 0

#18 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 20:28

jj a bude hůř :P
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#19 davidka

davidka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 20:31

Cesilko napsal/a:
Mě jen zajímá, jestli jsem úplně mimo a sám komu se tyhle nápady nezamlouvají...


Vidím to stejně, takže sám nebudeš.
  • 0

#20 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 21:43

Tom007 napsal/a:
jj a bude hůř :P


Co nás ještě čeká? Snad ne FMPT nebo FGPT (First Moravian Power Trail či First Golikuv Power Trail)? :)

Jinak ne že bych patřil zrovna k milovníkům tohoto typu keší, ale mají své výhody. Například se dají často dělat přestávky, když fyzička pokulhává nebo děti zlobí ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama