Přejít na obsah


Fotka

Cyklo-Ski Okruh Ondřejník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2011 - 23:13

Na Ondřejník se dívám z okna a mám odlovenou část série kolem Ondřejníku. Okruh je hezký, občas pěkné výhledy, možnost lovit pěšky, na kole i na běžkách je skvělá. Určitě odlovím i zbytek. Řek bych ale, že na takový malý kopec je těch kešek i s původními od Chmeldy a Madbina až až. Vykeškování cesty z Frýdlantu mě proto rozhodně nenadchlo, spíše naopak. Ale lovci bodů určitě jásají... A možná budou jásat ještě víc, na Ondřejník totiž vedou (zatím nevykeškované) přístupové cesty ze všech stran. Takových 50 kousků určitě nebude problém umístit.
  • 0

#22 Cesilko-47157

Cesilko-47157

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 1:54

No já rozhodně svůj názor nikomu nevnucuju. Jsem prvním z těch co budou prosazovat, ať si každý loví vlastním stylem. Čili nevolám po striktním zákazu sérií (i když to tak mohlo mou poznámkou o tom, že se divím, že to rev. schvalují, takto vypadat). Dokonce si myslím, že pokud má série nápad a určitou "pointu", pak díky za ni - viz zmiňovaný Klobouk (který jsem nestihnul a je mi to líto) - tam nápad byl a vůbec ne špatný! Jen mi to tady příjde zbytečné, nebál bych se napsat hloupé. Ale každý jsme jiný - někdo jede na body a tady zajásá. Jen mi příjde, že z těchhle 35 "zářezů" snad ani nelze mít radost... Mnohem cennější je pro mě třeba multi Břidlicová stezka (teď koukám, že už je taky zrušená, na jejím místě je tradicionálka) - v době kdy fungovala to bylo asi 6 zastávek + finále. Na kole skoro na celý den, zvláště s malou v sedačce. Proti Ondřejníku srabárna a jen jeden odlov, ale jsem na něj hrdý! Netvrdím, že si na Ondřejníku jednou taky nevylepším statistiku, jen mi to nepřinese ani čtvrtinové uspokojení oproti zmiňované multině. Jen jsem chtěl vědět, jestli jsem sám, komu se podobné projekty nelíbí - s povděkem zjišťuji, že je nás víc. Stejně jako je dost těch, kterým to vyhovuje. V pořádku. Možná to není "můj šálek čaje", ale pokud to někomu udělá radost, není to nic proti ničemu...
  • 0

#23 jeffix

jeffix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 9:08

Cesilko napsal/a:
... Mnohem cennější je pro mě třeba multi Břidlicová stezka (teď koukám, že už je taky zrušená, na jejím místě je tradicionálka) - v době kdy fungovala to bylo asi 6 zastávek + finále. Na kole skoro na celý den, zvláště s malou v sedačce...


Uplně jsem se zděsil, že mě jako autorovi někdo zrušil mou vlastní multi GC1EK6R ...:-). Je stále živá...jen jsem ji právě kvuli překryvu s tou tradičkou trošku posunul.
  • 0

#24 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 9:08

Já třeba nemám rád powertraily. Dva sem si projel (2009 a 2010) a zkrátka, tam nevidím moc smysl. Tyhle série mi nevadí tak moc. Ale na tuhle se těším, na léto, na kolo.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#25 Cesilko-47157

Cesilko-47157

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 12:58

jeffix napsal/a:


Uplně jsem se zděsil, že mě jako autorovi někdo zrušil mou vlastní multi GC1EK6R ...:-). Je stále živá...jen jsem ji právě kvuli překryvu s tou tradičkou trošku posunul.


Omlouvám se - ve dvě v noci jsem to už nijak nedohledával a na místě původní multiny byla tradička... Jsem rád, že Břidlicová stezka nadále funguje! :-)
  • 0

#26 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 13:19

Arne1 napsal/a:
Dotaz - zítra jedou do Ostravice - kdyby bylo špatné počasí a nedalo se jet na lyže nebo jinak vybyl čas - je to odlovitelné pěškmo ?


Asi pujdes pecha... http://www.meteo-kpo...cam-01-640.html


Jinak na sérii se dost těším a už jsem tam na běžky chtěl minulý týden jet, jenom sníh letos dost zlobí a když už je, tak přijde nemoc... Prostě asi léto a kolo :D
  • 0
Užívej života...

#27 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 13:49

Pulku okruhu už mame odlovenou, na zbytek se chystame až bude teplo na kolech. Za tuhle serii jsem rada a těšim se, až tam pojedem, i když teď ta dodělana cesty z Frydlantu mi přejde trochu navic, ale když už tam budem, tak to odlovime určitě taky
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...

#28 golici

golici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 22:25

No konečně se tady začal probírat Ondřejník. Toto trvalo... Keki Petra - Madbin to napsal dobře, na GC si může každý vybrat jakou cestou půjde. A my s Krompidjem jsme nabídli keškařům v okolí to co tu chybělo - serii. Zatím jen serii a ne PT, ale jak jsem četl výše, cest na Odřejník je několik takže rozšiřovat se určitě bude!!! No a co napsat k samotnému okruhu... Samochvála smrdí takže raději nic. Stačí si přečíst spokojené logy. Není to cesta u Lovosic, tady jste v Beskydech, na vrstevnicové cestě, běz aut. Můžete jít pěšky, na kole nebo na běžkách. Celý okruh i s bonusem je cca 15km dlouhý, plus cesta nahoru... Vyslyšeli jsme počáteční hlasy o monotonnosti PETek a některé zvetšili. Jelikož se toto zpestření setkalo s velkou odezvou, tak na jaře budeme ve zvětšování krabek pokračovat. A další cesty nahoru taky přibudou....B)B)B)
  • 0

#29 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 22:56

golici napsal/a:
A další cesty nahoru taky přibudou....B)B)B)

Zoufale volám néééééééééééééééé :(:(:(
Jste opravdu skvělí kucí, ale fakt to stačí. Okruh, jak jsem psal, se mi líbí, ale čeho je moc, toho je příliš.
Nechtěl bych mít jednu kešku před barákem a jednu za barákem jen proto, že stojí u jedné z cest na Ondřejník.

Ale klidně si založte třeba kozlovický powertrail, co 161m jedna - to bude bomba.
  • 0

#30 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2011 - 11:29

Asi tak, proto se na ondrejník chystám, ze to není zádná preplácanost, ale pohodový okruh momentálne se 7mičkovým bonusem...dalších krabiček netřeba ;-)
  • 0
Užívej života...




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama