Přejít na obsah


Fotka

geowallpapery


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:42

Sada 13ti geowallpaperů v rozlišení 2560x1600

Vložený obrázek

Stahovat můžete odsud (ZIP, velikost 82MB ) link odstraněn

- jedná se o kombinaci pěkných fotek s přírodními motivy s logem Ground Speak, na fotky na logo ani na spojení copyright nemám takže nešířit mimo tento thread :)
- změnit rozlišení wallpaperu můžete např. pomocí freeware programu XnView

EDIT - dal jsem link pryč, tak aspoň tady máte link na origo nemodifikované wallpapery.. http://interfacelift...ing/widescreen/ (můžete zvolit jiné rozlišení a seřazení) MISACZ
  • 0

#2 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:45

Ty na to copyright nemáš, ale Groundspeak jistě ano. A myslím, že ani pravidla tohoto serveru z toho nebudou příliš nadšená.
  • 0

#3 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:48

Booha zas ty vaše copyrighty, legální todle tamto a kdovíco, radši to rychle stáhnu :D
  • 0

#4 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:53

Pěkné, MisoCZ. Raději jsem si to hned stáhnul, než si nějaký mravobijec vydupe zrušení linku. Možná, kdybys udělal wallpapery se zdejší ještěrkou a dohodl se s adminy, šlo by je tady vystavit i oficiálně.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#5 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 12:59

Díky :D A koukám v pozadí je i moje oblibene vladstudio...
  • 0
Užívej života...

#6 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:00

Ve svý podstatě nám nic nepatří.. pozemek registrovaný na katastrálním úřadě je jen kus půdy, na který si někdo vznesl nárok v aktuálním právním systému. Lidská nafoukanost nezná mezí. Já to respektuji, neboť v té společnosti žiju, ale zároveň když někomu neškodím, tak nařízení velmi rád ignoruji. Třeba chodím na červenou, když v okruhu 100m není žádné auto :), nebo z dvou obrázků udělám jeden. :D
  • 0

#7 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:00

PaWcz napsal/a:Raději jsem si to hned stáhnul, než si nějaký mravobijec vydupe zrušení linku.

Az se budes s jednou fotkou delat treba rok, nebo az kvuli jedne fotce pojedes tisice kilometru a pak ti ji nekdo ukradne, tak pak mozna pochopis a mozna te reci o mravokarcich prejdou ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:04

nechápu, proč jsou celkem slušné fotky zmršeny nějakým kravským logem :| Takže děkuji, ale nechci
  • 0

#9 black.susi

black.susi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 13:33

souhlasim, fotky by byli pěkne, ale s tim logem přes to se mi to nelibi
  • 0
Půjdeme zkratkou, je to sice dál, za to horší cesta...

#10 Jeneetcheck

Jeneetcheck

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 15:51

A bez toho loga by nebyly?;)
  • 0

#11 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 16:38

Už je stahuju. Hezký nápad, logo by mohlo být méně výrazné (světlejší, průhlednější). Jinak proti fotkám nic nemám. Pokud má někdo (tím myslím jen a pouze jejich autora, nikoli milion mravokárců) problém s jejich šířením, tak je neměl dávat na internet. Měl si je nechat hezky na diapozitivech v šuplíku, vyvolávat pěkně doma v černé komoře a prodávat za mastné peníze. Co se týče reakce: "až se budeš s fotkou dělat rok" - to je z mého pohledu dost blbina. Fotku dělá vždycky foťák na stativu za zlomek sekundy - příprava scény a vytipování místa je náročnější. Jenže nakonec stejně všechny tyhle fotky skončí ve Photoshopu :-( a to líbivé "něco" co se dostane ven už s původní fotkou nemá moc společného. A teď mě kamenujte, ale tohle je můj názor...
  • 0

#12 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 16:50

Robbisek: Myslim, ze na mravokarce si hrajes predevsim ty. To, ze nekdo da neco na internet, jeste neznamena, ze je to vsech a ze si s tim kazdy muze delat co chce. Jinak jasne, fotka je otazkou chvilky ale za tou chvilkou se casto skryvaji hodiny, dny a nebo i roky prace. Az jednou neco sam vytvoris, tak to (mozna) pochopis.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 16:55

Robbisek napsal/a:
Už je stahuju. Hezký nápad, logo by mohlo být méně výrazné (světlejší, průhlednější). Jinak proti fotkám nic nemám. Pokud má někdo (tím myslím jen a pouze jejich autora, nikoli milion mravokárců) problém s jejich šířením, tak je neměl dávat na internet.

Měl si je nechat hezky na diapozitivech v šuplíku, vyvolávat pěkně doma v černé komoře a prodávat za mastné peníze. Co se týče reakce: "až se budeš s fotkou dělat rok" - to je z mého pohledu dost blbina. Fotku dělá vždycky foťák na stativu za zlomek sekundy - příprava scény a vytipování místa je náročnější. Jenže nakonec stejně všechny tyhle fotky skončí ve Photoshopu :-( a to líbivé "něco" co se dostane ven už s původní fotkou nemá moc společného.

A teď mě kamenujte, ale tohle je můj názor...


Správně, a všechnu moc pracujícímu lidu.

A ty buržousty, co něco mají, vyženeme, všechno jim sebereme a konečně bude dobře ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 misacz

misacz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 17:09

Jeneetcheck napsal/a:
A bez toho loga by nebyly?;)

jasně že jsou - všechny najdeš na nejlepší stránce pro wallpapery z celýho internetu http://interfacelift...ing/widescreen/ (TIP: můžes si vybrat jiné rozlišení a jiné řazení)
  • 0

#15 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 17:40

Robbisek napsal/a:
Už je stahuju. Hezký nápad, logo by mohlo být méně výrazné (světlejší, průhlednější). Jinak proti fotkám nic nemám. Pokud má někdo (tím myslím jen a pouze jejich autora, nikoli milion mravokárců) problém s jejich šířením, tak je neměl dávat na internet.

Měl si je nechat hezky na diapozitivech v šuplíku, vyvolávat pěkně doma v černé komoře a prodávat za mastné peníze. Co se týče reakce: "až se budeš s fotkou dělat rok" - to je z mého pohledu dost blbina. Fotku dělá vždycky foťák na stativu za zlomek sekundy - příprava scény a vytipování místa je náročnější. Jenže nakonec stejně všechny tyhle fotky skončí ve Photoshopu :-( a to líbivé "něco" co se dostane ven už s původní fotkou nemá moc společného.

A teď mě kamenujte, ale tohle je můj názor...

Kamenovat tě nebudu, protože to je hloupý názor nehodný ohnutí-se pro kámen.
Dále se raději samomoderuji ...
EDIT: Nestahuji, kompozice není můj šálek kávy.
  • 0

#16 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:20

Juj, to jsem ale píchl do vosího hnízda. Ale abych se přiznal, přesně tohle jsem čekal :-)

Myslim, ze na mravokarce si hrajes predevsim ty.

Tohle rozhodně popírám! A nerad bych, aby si to někdo myslel.

To, ze nekdo da neco na internet, jeste neznamena, ze je to vsech a ze si s tim kazdy muze delat co chce.

To jsem rozhodně neřekl. Jen, že když někdo dá cokoli na internet, tak musí počítat s tím, že to bude zpirátěné během chvilky - zvlášť, pokud to za něco stojí. A rozšířené rychlostí blesku. Což je u takhle hezkých fotek absolutně bez debaty. A kdo si myslí, že ne - tak ten vůbec netuší, co že je to ten internet zač.

Jinak jasne, fotka je otazkou chvilky ale za tou chvilkou se casto skryvaji hodiny, dny a nebo i roky prace.

Tohle je spíš sémantický spor...

Az jednou neco sam vytvoris, tak to (mozna) pochopis.

Jestli máš na mysli to, že něco vytvořím, pak to někdo ukradne a použije podle sebe či proti mě - pak to chápu. Fakt hrozně to nas*re (slušnější slovo pro to neznám). Ale proč si Ty myslíš, že jsem nic nevytvořil, to je mi záhadou.

Správně, a všechnu moc pracujícímu lidu.
A ty buržousty, co něco mají, vyženeme, všechno jim sebereme a konečně bude dobře ....

Pod tohle se taky rozhodně nepodepíšu. Jsem zlej kapitalista :-)

Snažil jsem se tedy odpovědět všem, co mne tu tak hloupě napadli za svobodné vyjádření názoru ;-), pokud se najde někdo další, zase zkusím odpovědět. Ale co mě zaráží - proč tak všichni vyvádíte kvůli fotografiím, které jsou volně (tzn. oficiálně a zdarma) ke stažení...?
  • 0

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:29

Nikdo te hloupe nenapada, jen jsi hloupe vztahovacny, vyjadrujes svuj nazor a my zase ten svuj, to je cele. Zadne napadani v tom nevidim. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:31

Robbisek napsal/a:
...
Snažil jsem se tedy odpovědět všem, co mne tu tak hloupě napadli za svobodné vyjádření názoru ;-), pokud se najde někdo další, zase zkusím odpovědět. Ale co mě zaráží - proč tak všichni vyvádíte kvůli fotografiím, které jsou volně (tzn. oficiálně a zdarma) ke stažení...?

No je vidět, že jsi asi nečetl podmínky užití: http://interfacelift...ight_policy.php
jen úryvek:

Copyright Notice

All user-contributed downloadable content hosted on InterfaceLIFT servers is copyright by the original authors of that content. It is licensed only for personal use on computers, cellular phones, and other personal electronic devices. All other uses (whether or not for profit) including redistribution (with or without modification of the original work) is strictly prohibited by law without additional written permission by the copyright holder.

a

You should never assume that freely-downloable content is free from copyright restrictions or in the public domain.


  • 0

#19 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 18:40

Cituješ to správně - ovšem - četl jsi to? "freely-downloable content" Tak proč se tu do mě všichni navážíte, že jsem si stáhl volně distribuované obrázky? Zákon tu porušil autor vlákna a prvního příspěvku v něm, pokud si ze školy něco pamatuju... :P
  • 0

#20 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 19:05

Robbisek napsal/a:
Cituješ to správně - ovšem - četl jsi to?
"freely-downloable content"
Tak proč se tu do mě všichni navážíte, že jsem si stáhl volně distribuované obrázky? Zákon tu porušil autor vlákna a prvního příspěvku v něm, pokud si ze školy něco pamatuju...
:P

jistě, on porušil zákon a ty tady šíříš bludy, místo abys to uvedl na pravou míru
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama