Přejít na obsah


Fotka

ČASOPIS (OBČASNÍK) O GEOCOINECH A GEOCACHINGU - náhledy?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 12:37

Tak prosím, je někdo ochotný mi poslat na e-mail naskenované dvě různé stránky z toho prvního čísla? Když autor není ochotný nám nějaký náhled poskytnout? Přece nebudu kupovat zajíce v pytli... To, že první číslo bylo hned rozebráno není měřítkem, vždyť bylo vydáno pouhopouhých 100 kusů a to si myslím, že se dostalo mezi lidi tak maximálně 90. Navíc jsem nepostřehl, že by nám tu dal někdo vědět, že by se nějaký časopis vydával, to už bychom mu asi úplně utrhali ruce ;) Tak prosím o nějaký náhled ať vím jestli to stojí za to. Dík
  • 0
www.povetrnik.cz

#2 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 12:45

Taky bych poprosil...a doufám, ze mi nikdo neposle celý casopis, abych nebyl označen za warezáka, stahovače a vubec zlou geocachingu nepřející duši...to ODMÍTÁM
  • 0
Užívej života...

#3 Stormerians

Stormerians

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 12:46

Zpočátku ve mě (asi jako v každém) nový časopis vzbuzoval určitou zvědavost. Ovšem vzhledem k přístupu autora už na to ani zvědavý nejsem. Asi to nebude stát za to, když se autor stydí ukázat veřejnosti alespoň malý náhled svého díla. A kupovat zajice v pytli v podobě neprofesionálního desetistránkového elaborátu tisknutého doma na tiskárně na obyčejném papíře za bratru 60Kč jak už tu někdo napsal, taky nebudu. Autorovi přeju hodně úspěchů, ale u mě už svým přístupem skončil.
  • 0

#4 stokurev

stokurev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 12:53

Nevím co pořád všichni máte ;) Jsem zvědavý, tak jsem si prostě jeden výtisk objednal a uvidí se, no....B)
  • 0
Prostě mám rád výlety a nejsem vulgární, protože se můžeme někde potkat :)

#5 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 12:57

Ach jo ... Omlovám se všem, koho se mé jednání dotklo. Pro úplnost dodávám, že tisk je profesionální, dotisk bude též tisknutý profesionálě. Jen ten papír je prostě obyčejný, z důvodu snížení nájkladů. Rozhovory jsou několika stránkové, a když sem dám jednu ze stran, nebude mít náhled smysl ...
  • 0

#6 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:01

jestli ma casopis aspon 10 stran, tak 2 až 3 vybrane, zajimave udelane smysl mít budou...nejaka reklama je lepsi nez zadna...
  • 0
Užívej života...

#7 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:05

[Chtěl jsem dotiskem vyjít vstříc několika zázemcům, na které se nedostalo, ale ODMÍTÁM tady odpovídat rejpalům proč něco dělám tak jak dělám.

ODMÍTÁM !!! tady číst otázky, zda se stydím za něco, čemu jsme věnovali dva měsíce práce a několik tisíc korun, navíc vše do teď rozdávali zdarma.

Rady o publikaci v E-verzi si beru k srdci a pokusím se zjistit podmínky.

Nemám zájem tady podporovat výlevy lidí, kteří se baví urážením.


Když je, nebo bylo původní vlákno zamčené, tak bych chtěl alespoň v tomto odpovědět na vyjádření autora.

To že jsem napsal, že se autor stydí za své dílo, jsem nemyslel nijak hanlivě, ale co si máme myslet, když zde někdo za peníze nabízí distribuci něčeho, co tu nikdo neviděl? To že se autor delší dobu zabývá návrhem geocoinů ještě automaticky neznaméná, že ten časopis bude mít nějakou úroveň. To nezaručuje ani "investovaných" 2000 korun.

To já bych si tu v mžiku mohl založit fórum kde budu nabízet elíxír mládí a přijímat objednávky.

Jistě, nějaký časopis možná existuje, ale pokud autor není schopen předložit pár stránek, tak pouze ukazuje, že něco není v pořádku.

A že z vícestránkovýc rozhovorů nemá smysl ukazovat jen část? My přeci nechceme číst celý časopis, jde tu jenom o to, vidět jak ten časopis vypadá, jakou má úpravu a úroveň.
  • 0

#8 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:08

...stačilo by i nafotit když nevlastníte scanner
  • 0

#9 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:10

Přemlouvat tedy umíte ...
  • 0

#10 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:12

Náhled recenzovaných geocoinů ...
  • 0

#11 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:13

Náhled rozhovoru
  • 0

#12 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:15

Ach jo ... Věřím, že už jste všichni spokojeni ... ani nevíte, jak se mě do toho nechtělo ... Chtěl jsem, aby mohl každý vidět výsledek v celku ...
  • 0

#13 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:18

Dekuji moc :)
  • 0
Užívej života...

#14 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:21

Děkujeme, už víme na čem jsme :-)
  • 0

#15 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:22

Bezva, moc díky, konečně víme na čem jsme. Hodnotit časopis z přiložených pár listů nebudu, ale už vím, že si ho neobjednám. Ještě jednou díky a přeji úspěšný život začínajícího vydavatele.
  • 0
www.povetrnik.cz

#16 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:25

Smím se zeptat v jakém programu je časopis tvořen, resp. sázen?
  • 0

#17 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:31

No z mé strany bych to uzavřel. Já náhled nepotřeboval, jelikož 60 Kč není zase tak moc aby sem časopis nezkusil, a v případě nespokojenosti si další již neobjednal. Má objednávka platí a nyní když jsem viděl jak vypadá tak tím tuplem. Geo.scorpions dík za náhled, těším se. P.S. Kde jsi sehnal tu kačerku na titulku??? Pěkná!!! ;)
  • 0

#18 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 13:50

Mimi a Filibert napsal/a:
Smím se zeptat v jakém programu je časopis tvořen, resp. sázen?


Časopis je z části tvořen v Adobe Photoshop a z části s Adobe Illustrator. Illustrator jsem si pořídil teprve nedávno, s tím se ještě učím ... Ve Photoshopu je to o hodně lepší.
  • 0

#19 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 14:17

Pokud mohu doporučit, tak na sazbu textů, zalamování a podobné úpravy je dle mně nejlepší Indesign. Něco jsem se v něm nadělal a nemohu jinak.
  • 0

#20 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2010 - 14:38

A smím se ještě zeptat, kolik lidí na časopisu spolupracuje?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama