Přejít na obsah


Fotka

Neomezeny pocet kesi na mape gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:00

Planned -> Started We're releasing a beta map system by the end of this month that will display all caches on a map layer instead of points on a map. This will allow us to display an unlimited number of cache icons instead of 500, which is a limitation of using JavaScript to display cache listings. Jeremy Admin, Geocaching Tato zprava myslim mnohe potesi. ;) Sice to je teprve beta verze, tudiz se daji ocekavat nejake mouchy, ale aspon se to rozjizdi. Pro ty, co nevladnou moc dobre anglictinou: Groundspeak konecne zobrazi neomezeny pocet kesi (ikon) na mape gc.com misto dosavadniho poctu 500.
  • 0

#2 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:12

Já v tom teda nevidim nic pozitivního. Když si potřebuju najít nějaké méně známé místo, odjedu si tak že mi zmizí všechny keše a pak se přibližuju dokud se mi místo kešema přemrskané trochu nerozestoupí. Teď abych si rozklik jednu mapu navíc.
  • 0

#3 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:14

Ja to naopak velmi vítám, pro jednoduchý prehled, co mi v Brne chybí musím posunovat mapou :D Takhle otevru a uvidím... hurá (ze by taky OC.com?)
  • 0
Užívej života...

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:26

Ja vidim pozitivum hlavne v tom, ze si budu moci prohlidnout mapu a zjistit na vetsim uzemi, kde jsou netradicni kese, napr. virtualky, EC, wheriga, letteroboxy apod, ktere pro same tradicky ci mysterky pri zvetseni rozsahu mapy zmizely taktez.
  • 0

#5 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:34

...na tohle si přece můžeš vyfiltrovat jen keše které tě zajímají - třeba virtuálky
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:36

Otázka je, zda to bude skutečně bez limitu, nebo ho zvýší na 1000... a co na to prohlížeče atd. Ono by bylo daleko lepší, kdyby systém uměl pracovat s tím, že si uložím svoje preferované nastavení (nezobrazovat moje, nalezené, daný typ keše, obtížnost, terén, atribut...) a v mapě zobrazil jen opravdu 500 keší které to splňují. Limit by se posunul hodně daleko...
  • 0

#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:37

Sally&eL napsal/a:
...na tohle si přece můžeš vyfiltrovat jen keše které tě zajímají - třeba virtuálky


do limitu 500 se pocitaji i odfiltrovane kese, to snad vis, ne? ;);)
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:38

Sally&eL napsal/a:
...na tohle si přece můžeš vyfiltrovat jen keše které tě zajímají - třeba virtuálky

ne, to nejde. Zobrazí se ti těch 500 keší a pak svojí volbou zhasínáš, co tě nezajímá. To je ten fígl.
  • 0

#9 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:42

...nj, zase jsem šlápnul vedle - moc to nepoužívám a myslel jsem že limit je jen na zobrazené keše - většinou používám GeKuk
  • 0

#10 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:43

Mirdule22 napsal/a:
Já v tom teda nevidim nic pozitivního. Když si potřebuju najít nějaké méně známé místo, odjedu si tak že mi zmizí všechny keše a pak se přibližuju dokud se mi místo kešema přemrskané trochu nerozestoupí. Teď abych si rozklik jednu mapu navíc.


Já tvé obavy naprosto chápu, ale stejně tak chápu a přikláním se k tomu, co zde píší ostatní... shrnul bych to asi takto - Jako Basic membera by mne to neuvěřitelně štvalo - právě když bych chtěl nějaký větší přehled a nechtěl jen obrovský shluk keší (třeba právě v Brně ;-) ), ALE jako Premium membera, kterým jsem již nějaký měsíc i já mi to naprosto vyhovuje právě proto, že si mohu nechat zobrazovat JEN některé kešky (tedy ten shluk protřídit) atd. čili to vítám :)
  • 0

#11 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:46

Co dodat, konce je to napadlo, aspon je ten feedback k necemu dobrej :-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#12 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:51

MaraKM napsal/a:
ALE jako Premium membera, kterým jsem již nějaký měsíc i já mi to naprosto vyhovuje právě proto, že si mohu nechat zobrazovat JEN některé kešky (tedy ten shluk protřídit) atd. čili to vítám :)


Ale tady nejde o protrideni kesi na mape, tady jde o to, ze ti protrideni kesi na mape nepomuze, kdyz prekrocis limit 500 a jak uz jsem psal vyse, do toho limitu se pocita vse, tedy i kese, ktere na mape nevidis (protodze sis je odstranil). Takze ted bude mozne si protridit kese na vetsim uzemi. Pro tradicky ci mysterky je to podle me zbytecne (je jich vsude plno), ale pro netradicni je to myslim velmi dobre.
  • 0

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:52

Mirdule: to je opravdu protivné :) ale zkus si odškrtnout vpravo od mapy to políčko "Automatically Refresh Map" a kuk, kešky se načítat nebudou... pod tím je odkaz na klik na načtení keší, anebo to zase zaškrtneš.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:54

Sally&eL napsal/a:
...na tohle si přece můžeš vyfiltrovat jen keše které tě zajímají - třeba virtuálky


není to jen pro PM?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:55

k-lord napsal/a:
Ale tady nejde o protrideni kesi na mape, tady jde o to, ze ti protrideni kesi na mape nepomuze, kdyz prekrocis limit 500 a jak uz jsem psal vyse, do toho limitu se pocita vse, tedy i kese, ktere na mape nevidis (protodze sis je odstranil). Takze ted bude mozne si protridit kese na vetsim uzemi. Pro tradicky ci mysterky je to podle me zbytecne (je jich vsude plno), ale pro netradicni je to myslim velmi dobre.


No dyť, to jsem napsal a to jsem také myslel ---- čili si mohu například zobrazit celé, slovy celé Brno a i když budu mít zapnuté např jen wheriga a earth cache, tak mi je to ukáže a nebude brblat jako doteď ;)
(vím o tom, jak to funguje do teď, že filtr nestačí)
  • 0

#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:57

MaraKM napsal/a:
No dyť, to jsem napsal a to jsem také myslel ---- čili si mohu například zobrazit celé, slovy celé Brno a i když budu mít zapnuté např jen wheriga a earth cache, tak mi je to ukáže a nebude brblat jako doteď ;)
(vím o tom, jak to funguje do teď, že filtr nestačí)


Asi jsem te blbe pochopil, sorry. ;);)
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:57

Citecka napsal/a:

Sally&eL napsal/a:
...na tohle si přece můžeš vyfiltrovat jen keše které tě zajímají - třeba virtuálky


není to jen pro PM?

Ano je. Jmenuje se to Premium Member Filters
  • 0

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:58

Ja to taktez nevyuziji, neb si delam vlastni export z Geogetu a tam si muzu delat jeste vetsi kejkle - prepinat Google, Mapy, OpenStreetMaps apod. A samozrejme neomezeny mnozstvi kesi, waymarku atd.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 19:59

mno, panbu s nama, co mame pomalejsi kompy. uz ted mi mapa cas od casu hazi hlasku, ze "skript prestal reagovat.." elegantnejsi by bylo limit poctu aplikovat az PO odfiltrovani, ale uvidime co s tim v realu provedou
  • 0

#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 20:01

S474N napsal/a:
Ja to taktez nevyuziji, neb si delam vlastni export z Geogetu a tam si muzu delat jeste vetsi kejkle - prepinat Google, Mapy, OpenStreetMaps apod. A samozrejme neomezeny mnozstvi kesi, waymarku atd.

Hele, to je fakt. Ale když jsi někde na cestách bez GG nebo prostě nemáš 100% aktualizaci databáze, pak jsi nahranej... a hodí se mapa na gc.com
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama