Přejít na obsah


Fotka

Neomezeny pocet kesi na mape gc.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 20:04

sobikovi: ja nikoliv, mam ten export na svem webu zabezpecenej pekne heslem ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#22 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 21:23

Jinak GS planuje delsi vypadek servru pro upgrade. Je mozne, ze uz budou zavedeny tyto nove veci. Vypadek ma trvat maximalne 6 hodin, takze si naplanujte vsechno s predstihem. Vypada to na nedostupnost servru dopoledne pristi stredu 15.12.. As Groundspeak and Geocaching.com have grown, the demands on our production network infrastructure have increased significantly. As a result, on Tuesday December 14, 2010 at 8:00 PM PST (GMT -8), we will be performing a number of major upgrades to our production network. These upgrades include a new network design as well as new hardware to help increase the performance, scalability, and security of the network. We're estimating that the downtime may take up to 6 hours, and during that time, all Groundspeak sites and services including Geocaching.com, the Groundspeak Forums, Pocket Queries, Geocaching Mobile Applications, and other 3rd party applications that access our API will be inaccessible. While we're giving ourselves a 6 hour window to cover anything unexpected that might come up, we'll be doing everything possible to minimize the downtime and are confident that we'll have the site back up much sooner.
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 22:36

S474N napsal/a:
sobikovi: ja nikoliv, mam ten export na svem webu zabezpecenej pekne heslem ;)

export je fajn,ale když tam nemáš všechny keše, je ti to k ničemu :-)
  • 0

#24 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 22:43

S474N napsal/a:
sobikovi: ja nikoliv, mam ten export na svem webu zabezpecenej pekne heslem ;)


jaká je adresa?
  • 0
STF INDEXX 2% VOLE

#25 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 22:44

sobikovi napsal/a:
]export je fajn,ale když tam nemáš všechny keše, je ti to k ničemu :-)


...a kdo říká že je nemá všechny B)
  • 0

#26 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 22:47

Sally&eL napsal/a:
...a kdo říká že je nemá všechny B)


No 100% tam nema vsechny, a tim myslim vsechny, ne jen CR. ;);)
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2010 - 22:55

Beru to tak, že i když mám nastavený PQ pro nový keše v ČR, mám nastavenou PQ na všechny keše v Praze s Středočeským kraji a ještě k tomu, když spustím GJ import nových keší v ČR tak vzhledem k nepravidelným časům publikace nových keší mám docela slušnou pravděpodobnost, že v exportu do Garmina nebudu mít 100% všechny aktivní keše... ... jedině 100% info v daném okamžiku je online aplikace v terénu (iPhone) nebo pohled na web GS.
  • 0

#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 8:34

problem je ten, ze 100% vsechno nemas nikdy. I kdyz se podivas do online dat, tak v dalsi vterine uz ten zobrazeny online stav nemusi platit. Takze jde jen o to, jak velke riziko neaktualnich dat sneses, ale myslet, si, ze mas 100%, je blbost.
  • 0

#29 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 9:50

a kdyz mi bude v db chybet vcera publikovana keska v Ciernej pri Cope, tak se zbori svet? jaka je pravdepodobnost, ze z tech >27k ceskejch kesi budu moct v danej moment (klidne den) odlovit vic jak 0.01%? zas to zavani pomerovanim pindiku..
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 10:37

HaLuMa napsal/a:
problem je ten, ze 100% vsechno nemas nikdy. I kdyz se podivas do online dat, tak v dalsi vterine uz ten zobrazeny online stav nemusi platit. Takze jde jen o to, jak velke riziko neaktualnich dat sneses, ale myslet, si, ze mas 100%, je blbost.

Já nic jiného ale v podstatě neříkám... Jen to, že nepotřebuji mapu na gc.com je nesmysl. Pokud chci mít jistotu, že vím o všem, nezbývá než se podívat na online mapu nebo pomocí jiné aplikace. A tam se nový rozsah bude jistě hodit.
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 12:26

sobikovi napsal/a:
export je fajn,ale když tam nemáš všechny keše, je ti to k ničemu :-)


Libi se mi tve rezolutni "k nicemu". Jak nekdo psal vyse, opravdu se z jedne nebo dvou chybejici "nepokalim".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 12:31

zLOST napsal/a:
a kdyz mi bude v db chybet vcera publikovana keska v Ciernej pri Cope, tak se zbori svet? jaka je pravdepodobnost, ze z tech >27k ceskejch kesi budu moct v danej moment (klidne den) odlovit vic jak 0.01%? zas to zavani pomerovanim pindiku..


OT....naopak, já bych považovala celkem za zábavné kdyby se v databázi českých keší objevila nově publikovaná keš v Čiernej pri Čope.... :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#33 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 12:38

No, a navíc si myslím, že chybějící keška nijak extrémně nevadí. Větší problém je s přebývající, kterou "včera večer", "před hodinou" disablovali, archivovali ... To pak v terénu trochu zdržuje.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#34 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2010 - 12:48

zlicinaci napsal/a:
No, a navíc si myslím, že chybějící keška nijak extrémně nevadí. Větší problém je s přebývající, kterou "včera večer", "před hodinou" disablovali, archivovali ...
To pak v terénu trochu zdržuje.


o tuhle aktualizaci moji db (v podstate pro vsechny, kdo ji pouzivaj:) se staraj notifikace v kombinaci s procmailem :)

@zegga] ja tam nikdy nebyl, ale za mych mladych let me tam tatka hodne casto posilal..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama