Přejít na obsah


Fotka

ALABAMA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:08

Dear Sobikovi, There was an unfortunate glitch in today's release which resulted in incorrect data displaying for the Czech Republic souvenir. This bug has been corrected. I apologize for any distress this bug caused you. We are presently only taking submissions for country level souvenirs. While the UserVoice issue did request souvenirs for the states, we are not presently producing new souvenirs at that level of granularity. Once again, I apologize for the earlier bug. Thanks, JYoungman
  • 0

#22 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:09

Už aby bylo 8PM (GMT -8) tj 05AM (LOC) GC.com se přerodí v něco nového, úžasného, dokonalého, bezchybného a my se soudruhům z emeriky přestaneme posmívat, dáme si kopretinu do vlasů a signálního žabáka na klobouk a půjdeme lovit zbrusu nové vyleštěné suvenýry ... Já už jim tu Alabamu odpustil. Vždyť si na něčem museli zkusit funkčnost, ne?
  • 0

#23 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:25

Tak jako chápu, že když už měli ten suvenýr rozpracovanej (ne li vyrobený), tak se jim nechtělo místo něj dělat 13 nových. Třeba časem povolí alespoň "neoficiální" suvenýry. Na druhou stranu si vemte, že nebýt toho hlasování, tak ten suvenýr tu je tak v půlce ledna (možná i později). Jinak se mi líbí hlavně ta ikonka, tak pěknou žádné území nemá:P
  • 0

#24 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:32

DUsoft napsal/a:
Už aby bylo 8PM (GMT -8) tj 05AM (LOC) GC.com se přerodí v něco nového, úžasného, dokonalého, bezchybného a my se soudruhům z emeriky přestaneme posmívat, dáme si kopretinu do vlasů a signálního žabáka na klobouk a půjdeme lovit zbrusu nové vyleštěné suvenýry ...
Já už jim tu Alabamu odpustil. Vždyť si na něčem museli zkusit funkčnost, ne?


Doufam a modlim se, zatim zadny upgrade nebyl bez problemu. Doufam tedy, ze tento mega upgrade ten server nepolozi.
  • 0

#25 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:33

Jo a v popisu maj chybu, není to Slezko ale Slezsko!:D
  • 0

#26 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2010 - 23:55

h4nek napsal/a:
Jo a v popisu maj chybu, není to Slezko ale Slezsko!:D

Tech chyb tam je bohuzel vic. :|
  • 0

#27 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2010 - 5:17

We are performing significant upgrades to our production network. Geocaching.com and all other Groundspeak sites and services will be offline for up to six hours.
Hezké, moc hezké. . .
  • 0

#28 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2010 - 19:57

semik75 napsal/a:
No Kraj Vysocina je timpadem vyrizeny a ted je potreba si odhlasovat nejaky jiny suvenyr ;)


Tak to je dobře, bydliště mám na Vysočině a v zimě kešuju jenom do 20km od něj, takže já jsem v pohodě :) . Je vidět, že groundspeak ví, kde dělat věci nejdříve ;) .
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama