Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

MapSource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 9:18

Tak to je škoda, protože já zas nikdy nebudu potřebovat jednotlivé mapy.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#22 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 12:11

A přapisovat několik set souborů se mi moc nechce. Mohl by tedy někdo prosím poradit.


Přepsat názvy několika set (třeba i několika set tisíc) souborů je v Total Commanderu otázkou několika vteřin... ;-)
  • 0

#23 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 12:13

Hedgehog_Family napsal/a:

A přapisovat několik set souborů se mi moc nechce. Mohl by tedy někdo prosím poradit.


Přepsat názvy několika set (třeba i několika set tisíc) souborů je v Total Commanderu otázkou několika vteřin... ;-)


Nojo, ale to tam ase budeš ty otravné závorky, např. 64546 (1).img, 64546 (2).img, 64546 (3).img, až do nekonečna, ne?
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#24 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 12:33

Na spojení více .img souborů se mi osvědčil program GMapTool/gmt.exe, http://www.anpo.repu...l/download.html

Případně to asi umí mkgmap (používám ho jen k výrobě).

Jinak by neměl být problém stáhnout OSM mapu vcelku, ale asi máš jiné úmysly :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#25 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 12:35

honny napsal/a:
Jinak by neměl být problém stáhnout OSM mapu vcelku, ale asi máš jiné úmysly :)


Úmysly mám úplně stejné, ale odsud http://garmin.na1400.info/routable.php mi to celou Evropu nestáhne. pokud stahuješ někde jinde, dej prosím vědět, díky.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?


#26 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 12:52

Vyzkoušel bych nějaké z http://wiki.openstre...Download#Europe. Celou Evropu sem nikdy nezkoušel, takže nevím jaký jsou. Ale "All in one" (s tím, že si v gps vypneš fixme vrstvu) nebo ta Velomap (pro turistické použití) takhle od PC nevypadají zle.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#27 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 13:48

Nějaká kompletní mapa Evropy je např. i tady. Má to přes 235MB a je to jediný IMG soubor.
Pak nějaká podobná od stejných autorů je zde. Velikost taktéž přes 230MB.

Pravděpodobný rozdíl mezi těmito dvěma je jen v použité diakritice a NT formátu u té druhé...

Povídání k tomu, plus možnost stáhnout si i TOPO Polska, je na této adrese ;)
  • 0

#28 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:47

borekj napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a:

A přapisovat několik set souborů se mi moc nechce. Mohl by tedy někdo prosím poradit.


Přepsat názvy několika set (třeba i několika set tisíc) souborů je v Total Commanderu otázkou několika vteřin... ;-)


Nojo, ale to tam ase budeš ty otravné závorky, např. 64546 (1).img, 64546 (2).img, 64546 (3).img, až do nekonečna, ne?


Jestli chceš odstranit závorky z názvů, tak to ve většině souborových manažerů není problém - Třeba u Total Comanderu dáš Hromadné přejmenování souborů a složek a tam máš přímo nalezení a nahrazení znaků, takže když dáš najít závorku a do nahradit nedáš nic, všechny závorky ti to vymaže během sekundy... Zda to umí i Explorer z Windows, to nevím, já ho nepoužívám...
  • 0

#29 borekj

borekj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 20:35

honny napsal/a:
Vyzkoušel bych nějaké z http://wiki.openstre...Download#Europe. Celou Evropu sem nikdy nezkoušel, takže nevím jaký jsou. Ale "All in one" (s tím, že si v gps vypneš fixme vrstvu) nebo ta Velomap (pro turistické použití) takhle od PC nevypadají zle.


Tak moc díky, přesně tohle jsem potřeboval. Mapy už si hoví v MapSourcu (ikdyž je teď o 70% pomalejší :) ) a čekají na Ježíška, který snad přinese větší paměťovku do GPSky, protože současných 128MB na to trochu nestačí :) .

Jarous1 napsal/a:
Nějaká kompletní mapa Evropy je např. i tady. Má to přes 235MB a je to jediný IMG soubor.
Pak nějaká podobná od stejných autorů je zde. Velikost taktéž přes 230MB.

Pravděpodobný rozdíl mezi těmito dvěma je jen v použité diakritice a NT formátu u té druhé...

Povídání k tomu, plus možnost stáhnout si i TOPO Polska, je na této adrese ;)


Ty mapy sice fungují, ale jsou na nich vyznačeny pouze silnice a to jenom 1. a 2. třídy :o.

Roman_Jaromer napsal/a:

borekj napsal/a:

Hedgehog_Family napsal/a:

A přapisovat několik set souborů se mi moc nechce. Mohl by tedy někdo prosím poradit.


Přepsat názvy několika set (třeba i několika set tisíc) souborů je v Total Commanderu otázkou několika vteřin... ;-)


Nojo, ale to tam ase budeš ty otravné závorky, např. 64546 (1).img, 64546 (2).img, 64546 (3).img, až do nekonečna, ne?


Jestli chceš odstranit závorky z názvů, tak to ve většině souborových manažerů není problém - Třeba u Total Comanderu dáš Hromadné přejmenování souborů a složek a tam máš přímo nalezení a nahrazení znaků, takže když dáš najít závorku a do nahradit nedáš nic, všechny závorky ti to vymaže během sekundy... Zda to umí i Explorer z Windows, to nevím, já ho nepoužívám...


Díky za tip.
  • 0

Grr, Grr... Co zase je???
Nová keš...
Cože? Kdy, kde?





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama