Přejít na obsah


Fotka

Mařenka geocrash


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2006 - 17:56

Marenka-geocrash splnila svuj ucel.

Tem kteri znali jeji pohnutou historii a pomohli s jejim zotavenim ze srdce moc a moc dekuji.


Ostatni nechapou souvislosti a jenom pripisuji body.


Děkuji za pochopení.


Groula
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 0:34

STRACH
Historicky první pětihvězdičková cache již nebude odarchivována. Udělal sem chybu, když sem jí zaarchivoval z připosranosti a přizdisráčství před policejním zadržením skrzeva nabádání k lezení po mostní konstrukci.
Pokud bude mít někdo cestu kolem a chce si udělat výlet, necht prosím vyzvedne toho německýho coina, co tam zanechal Whoever, já už tam určitě NIKDY nepojedu
Groula
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 1:10

...skoda:(
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 11:52

Pokud bude mít někdo cestu kolem a chce si udělat výlet, necht prosím vyzvedne toho německýho coina, co tam zanechal Whoever, já už tam určitě NIKDY nepojedu
Groula

Hmm ...tak to je dost škoda ... spoléhal jsem na tebe jako na autora cache, že ten geocoin zachráníš, protožeby si ji měl správně z mostu odnést. Píšu to, protože když jsi udělal takovou cache, tak máš zajisté vybavení. Je vidět, že není problém dělat 5/5 cache, ale jejich údržba bývá už mnohem těžší oříšek.Nu, snad se najde nějakej lezec co i bez vidiny bodu a jen pro dobrej pocit, udělá majiteli geocoinu radost.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2006 - 11:11

...skoda:(

Taky si myslim, bohužel já nejsem ten na kterém to záleží....
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 1:01

...... Nu, snad se najde nějakej lezec co i bez vidiny bodu a jen pro dobrej pocit, udělá majiteli geocoinu radost.

Já bych do toho šel, nakonec mluvili jsme o tom na Citu v Plzni. Ale nebylo by to hned zítra :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 16:15

Taky si myslim, bohužel já nejsem ten na kterém to záleží....

No tak je zaarchivovana. Ale tim padem je misto opet volne, a pokud je vam cache lito, da se zalozit nachlup stejna Strach - Clone cili Strach 2 ... ne? :]]
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 9:26

Já bych do toho šel, nakonec mluvili jsme o tom na Citu v Plzni. Ale nebylo by to hned zítra :-)

Nu, plánujeme to tento víkend ....asi v sobotu, kdybys měl čas vyzvedli bychom tě někde cestou....
minievent Strach :-) :-)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 21:02

Nu, plánujeme to tento víkend ....asi v sobotu, kdybys měl čas vyzvedli bychom tě někde cestou....
minievent Strach :-) :-)

Návštěvu Strachu už jsme plánovali dlouho a čekali na její odarchivování, když jsme se dozvěděli, že se zřejmě tak nestane vyrazili jsme tam dnes a vysvobodili geocoin (shodou okolností první, který jsme kdysi potkali), proto se musíme omluvit Poníkovi, že jsme mu zkazili minievent, ale ne snad úplně, kešku jsme nechali na místě a určitě stojí za to jí navštívit.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 17:49

No tak je zaarchivovana. Ale tim padem je misto opet volne, a pokud je vam cache lito, da se zalozit nachlup stejna Strach - Clone cili Strach 2 ... ne? :]]

Právě že nedá, protože ji na mostě nikdo neschválí (což je taky jeden z důvodů, proč nejde odarchivovat). Ale možná se pletu.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2006 - 23:17

Právě že nedá, protože ji na mostě nikdo neschválí (což je taky jeden z důvodů, proč nejde odarchivovat). Ale možná se pletu.


Tak holt nebude na GC, ale muze se presunout OC..
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 0:23

Návštěvu Strachu už jsme plánovali dlouho a čekali na její odarchivování, když jsme se dozvěděli, že se zřejmě tak nestane vyrazili jsme tam dnes a vysvobodili geocoin (shodou okolností první, který jsme kdysi potkali), proto se musíme omluvit Poníkovi, že jsme mu zkazili minievent, ale ne snad úplně, kešku jsme nechali na místě a určitě stojí za to jí navštívit.

OK....nu, co se dá dělat :-) Super, že je zachráněnej :-) :-) :-)...přiznám se, že se mi o tom geocoinu už i zdálo :-) :-) Možná proto, že jsme byli u znovuobnovení této cache a tak k ní mám tak trochu citovej vztah :-).
Pravda, mám nápad na novou schválitelnou geocache vyrobenou ze Strachu a Groula jako majitel nebyl proti.... ovšem přiznávám, že motivační motor byl hlavně ten geocoin, takže asi naplánujem něco jiného... jednak nikdo z nás lezení po mostech zrovna nehoví a pak Opencacheři by nás nemuseli mít rádi.....taky, jak z vašeho logu vidím, keška může dál fungovat i jako archivovaná.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 8:36

OK....nu, co se dá dělat :-) Super, že je zachráněnej :-) :-) :-)...přiznám se, že se mi o tom geocoinu už i zdálo :-) :-) Možná proto, že jsme byli u znovuobnovení této cache a tak k ní mám tak trochu citovej vztah :-).
Pravda, mám nápad na novou schválitelnou geocache vyrobenou ze Strachu a Groula jako majitel nebyl proti.... ovšem přiznávám, že motivační motor byl hlavně ten geocoin, takže asi naplánujem něco jiného... jednak nikdo z nás lezení po mostech zrovna nehoví a pak Opencacheři by nás nemuseli mít rádi.....taky, jak z vašeho logu vidím, keška může dál fungovat i jako archivovaná.

Pokusíme se geocoin posunout k Plzni.
Byl jsem zvědavý jestli půjde keška zalogovat jako nalezená, o archivované jsem věděl, že to jde. Přemýšlel jsem i o poctivosti takového získání bodu, ale pak jsem si to nějak sám sobě zdůvodnil a vyzkoušel to, určitá možnost, aby Strach takhle "žil" dál to je. A když se podívám na navštěvovanost další 5/5kové kešky, tak si myslím, že ani nehrozí nějaká velká fronta na mostě a když se podíváš do jízdního řádu, tak se dá vybrat i doba kdy nejede poměrně dlouhou dobu žádný vlak a tudíž nedochází k ohrožování vlakové dopravy, ale to už se pouštím do oblíbeného tématu k diskusi a to jsem vůbec nechtěl. V každém případě důvod pro archivaci tu je a nutno podotknout, je oprávněný.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 13:09

Pokusíme se geocoin posunout k Plzni.
Byl jsem zvědavý jestli půjde keška zalogovat jako nalezená, o archivované jsem věděl, že to jde. Přemýšlel jsem i o poctivosti takového získání bodu, ale pak jsem si to nějak sám sobě zdůvodnil a vyzkoušel to, určitá možnost, aby Strach takhle "žil" dál to je. A když se podívám na navštěvovanost další 5/5kové kešky, tak si myslím, že ani nehrozí nějaká velká fronta na mostě a když se podíváš do jízdního řádu, tak se dá vybrat i doba kdy nejede poměrně dlouhou dobu žádný vlak a tudíž nedochází k ohrožování vlakové dopravy, ale to už se pouštím do oblíbeného tématu k diskusi a to jsem vůbec nechtěl. V každém případě důvod pro archivaci tu je a nutno podotknout, je oprávněný.

Osobne je mi STRACHU taky lito. Takovou srandu jsem predtim nezazil a potom uz taky ne :-). Ale problem je v tom, ze kes ktera nebude obnovena by na svem miste nemela zustavat. Pokud autor trucuje, coz chapu :-), tak posledni "nalezce" by ji mel odnest a dat o tom avizo. Sam jsem uz dvakrat logoval disablovanou kes, ale poprve slo o kes "zmizelou", ktera tam ale byla, a podruhe jsem o disablovani predem nevedel, protoze to bylo kratce potom. Ani jedna nebyla disablovana pro rozpor s pravidly hry. Takze jedna vec je pokud si nekdo chce slanit z nejakeho mostu. Ale logovat to jako nalez geocache je unfair a delat by se to nemelo.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 15:10

Osobne je mi STRACHU taky lito. Takovou srandu jsem predtim nezazil a potom uz taky ne :-). Ale problem je v tom, ze kes ktera nebude obnovena by na svem miste nemela zustavat. Pokud autor trucuje, coz chapu :-), tak posledni "nalezce" by ji mel odnest a dat o tom avizo. Sam jsem uz dvakrat logoval disablovanou kes, ale poprve slo o kes "zmizelou", ktera tam ale byla, a podruhe jsem o disablovani predem nevedel, protoze to bylo kratce potom. Ani jedna nebyla disablovana pro rozpor s pravidly hry. Takze jedna vec je pokud si nekdo chce slanit z nejakeho mostu. Ale logovat to jako nalez geocache je unfair a delat by se to nemelo.

Stejne tak vypada docela unfair, kdyz si reviewer X mesicu neuvedomil, ze je vlastne cache proti pravidlum, a behem te doby si ji X lidi 'legalne' zapsalo... aby to najednou bylo tabu, pokud tam ta pixla porad fyzicky je a system to propusti... nelobbuju ani za jednu moznost, je mi to uplne ukradeny, jen jsem chtel naznacit, ze 'unfair' muze kazdymu pripadat neco jineho...

  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 19:11

Stejne tak vypada docela unfair, kdyz si reviewer X mesicu neuvedomil, ze je vlastne cache proti pravidlum, a behem te doby si ji X lidi 'legalne' zapsalo... aby to najednou bylo tabu, pokud tam ta pixla porad fyzicky je a system to propusti... nelobbuju ani za jednu moznost, je mi to uplne ukradeny, jen jsem chtel naznacit, ze 'unfair' muze kazdymu pripadat neco jineho...

Rekneme ze oboji. Jedna chyba byla napravena a ted by mela byt napravena i ta druha :-).
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 7:55

Rekneme ze oboji. Jedna chyba byla napravena a ted by mela byt napravena i ta druha :-).


Pedchozi veta byla pro zkratku, ale stejne mi to neda, pro presnost treba uvest, ze kes byla schvalena jeste Erikem, a Haggaeus pri prevzeti povinnosti (blizi se rocni vyroci jeho volby :-)) takoveto "nevyhovujici" kese ponechava. Je to v intencich Groundspeaku, kde se retroaktivita neuplatnuje.
Pokud ale byla kes autorem zrusena, nemuze se uz zpet vratit (opet pripominam, ze si myslim ze je to skoda, ale to je vedlejsi.)
Proto byly predchozi logy OK. a ty nove uz nejsou. To ovsem ucastnik prihlaseny do hry az od srpna 2005 vubec netusi, informace nehleda, nezepta se a presto si mysli, ze do toho vidi :-).
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 10:21

...... a ty nove uz nejsou. To ovsem ucastnik prihlaseny do hry az od srpna 2005 vubec netusi, informace nehleda, nezepta se a presto si mysli, ze do toho vidi :-).

Čekal jsem, že náš bodík se nebude někomu líbit. Sám nejsem přesvědčet o tom, že je to v pořádku. Ale našli jsme kešku? Našli, o její archivaci jsme nemuseli vědět, ale já přiznávám, že věděli. Nechali jsme jí tam, nechali, není naše a proto si myslím, že ji může odnést jen její majitel, mně by se také nelíbilo, kdyby moje kešky někdo odnášel a já se nedivím, že jí Groula nechce sundat. Kombinace místa, názvu kešky, jména nedaleké vesnice a pocitu když stojíš nahoře, to je něco, co se nedá jen tak něčím překonat.Kdo tam byl ví o čem je řeč.Abych napravil co by mělo být napravené, změnil jsem log na Strachu na Write note a jako náplast za to si připíšeme bod na "Romeovi a Julii", na který máme podle zadání nárok (a původně jsme si ho nárokovat nechtěli) a věřím, že PC Romeovi to nebude vadit.A teď se ptám znalejších a zkušenějších je to takhle v pořádku? Děláme geocaching pro zábavu a ne pro honění se za body, ikdyž kdo popře, že to naskakování bodíků není příjemné :-)))) a tak končím spisovatelskou činnost a vyrážím dělat něco užitečného.
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 12:51

Pedchozi veta byla pro zkratku, ale stejne mi to neda, pro presnost treba uvest, ze kes byla schvalena jeste Erikem, a Haggaeus pri prevzeti povinnosti (blizi se rocni vyroci jeho volby :-)) takoveto "nevyhovujici" kese ponechava. Je to v intencich Groundspeaku, kde se retroaktivita neuplatnuje.
Pokud ale byla kes autorem zrusena, nemuze se uz zpet vratit (opet pripominam, ze si myslim ze je to skoda, ale to je vedlejsi.)
Proto byly predchozi logy OK. a ty nove uz nejsou. To ovsem ucastnik prihlaseny do hry az od srpna 2005 vubec netusi, informace nehleda, nezepta se a presto si mysli, ze do toho vidi :-).

Co ty vis kdo co tusi a netusi? Tahle argumentace uz je ponekud zcestna, pradedecku...
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 20:32

Abych napravil co by mělo být napravené, změnil jsem log na Strachu na Write note a jako náplast za to si připíšeme bod na "Romeovi a Julii", na který máme podle zadání nárok (a původně jsme si ho nárokovat nechtěli) a věřím, že PC Romeovi to nebude vadit.
A teď se ptám znalejších a zkušenějších je to takhle v pořádku?

Vubec to nebylo mineno na tebe, o ten bodik ani tak nejde. Spise jde o neudrzitelnost teorie ze kese by mohly takhle zit dal.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama