Přejít na obsah


Fotka

Mařenka geocrash


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 22:23

Vubec to nebylo mineno na tebe, o ten bodik ani tak nejde. Spise jde o neudrzitelnost teorie ze kese by mohly takhle zit dal.

Zacina mi tvoje argumentace pripadat lehce poklesla, a ponekud mimo. Vis toho nejak moc o tom co kdo tusi a co ne, kdo si kde co nastudoval nebo zjistil ci naopak, pripadne co vlastne chtel kdo rict. Takze pro jistotu, mozna jsem se vyjadril spatne, pokud samozrejme ta poznamka patri i mne - nechtel jsem rici, ze cache ma takhle existovat dal, jen ze mi prijde dost zbytecne a vzhledem k tomu jake 'obrovske nasledky' muze mit log ala Atip i malicherne, pronaset moralni soudy, jestli je to koser a jestli to nahodou nema nekdo zakazat, ci kam az to muze vest. / Dalo by se komentovat jeste dlouho mnoho veci, ale na to uz nemam naladu.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2006 - 17:14

Zacina mi tvoje argumentace pripadat lehce poklesla, a ponekud mimo. Vis toho nejak moc o tom co kdo tusi a co ne, kdo si kde co nastudoval nebo zjistil ci naopak, pripadne co vlastne chtel kdo rict.

Mas pravdu. Ted zrovna vim, ze uz jsi pochopil, ze co se tyce rewievera a jeho tzv. "unfair" jednani ses mylil, ale je ti blby to uznat :-).
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2006 - 17:40

Mas pravdu. Ted zrovna vim, ze uz jsi pochopil, ze co se tyce rewievera a jeho tzv. "unfair" jednani ses mylil, ale je ti blby to uznat :-).


Mozna pisu zbytecne dlouha souveti, ale to neni duvod necist je jako celek. tedy :
"Stejne tak vypada docela unfair, kdyz si reviewer X mesicu neuvedomil, ze je vlastne cache proti pravidlum, a behem te doby si ji X lidi 'legalne' zapsalo... aby to najednou bylo tabu, pokud tam ta pixla porad fyzicky je a system to propusti... "
cteme jako --- vypada unfair... aby to najednou bylo tabu. --- Miril jsem proti (pokud se nepletu, tvemu) prohlaseni, ze log ala Atip je unfair a nemelo by se to delat. V podstate nic jsem nechtel komentovat na postoji ci cinnosti reviewera (opravdu se to pise takto). Ano, trosku jsem veci motal, neuvedomil jsem si, ze at si reviewer uvedomil co chtel, nedelal nic v ramci zvyklosti 'grandfatherovani' starsich listingu, ackoli o te zvyklosti vim, precetl jsem si o ni spolu s dalsim zalezitostmi, nez jsem publikoval svuj prvni listing, predstav si. Stejne tak o neco drive jsem nevzal prilis v potaz, o jakou cache vlastne jde a ze v puvodni podobe uz nanovo schvalena byt nemuze. / Takze abych to shrnul, neco jsem opomnel, neco nerekl dostatecne jednoduse, nicmene kazdopadne jsem se minil vyjadrit mirne pro Atipa, vyrazne proti tobe a vubec ne vuci reviewerovi. Nazdar.

  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2006 - 20:19

Takze abych to shrnul, neco jsem opomnel, neco nerekl dostatecne jednoduse, nicmene kazdopadne jsem se minil vyjadrit mirne pro Atipa, vyrazne proti tobe a vubec ne vuci reviewerovi. Nazdar.

Jestli je nekdo mimo misku, tak predevsim ty. Pokud podporujes logovani kesi ktere nejsou schvaleny, pak se nevyjadrujes proti me, (ja do toho nezasahuji) ale proti reviewerovi ktery je neschvalil a proti pravidlum, ktere mu to neumoznuji. Zdar.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama