Přejít na obsah


Fotka

Hledají se betatesteři!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
306 odpovědí na toto téma

#41 czcharlie

czcharlie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 292 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 13:56

... A jestli je pro Tebe slovo debil vulgarni, tak musis mit desne komplikovanej zivot.

To záleží kdo, v jaké situaci a v jaké souvislosti ono slovo pronese. V každém případě to svědčí o spíš o duševní a morální úrovni mluvčího než toho, komu je určeno. Zvlášť je-li proneseno v jisté anonymitě internetu ať již domnělé či skutečné.
  • 0

#42 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:00

quick-man si pry vezme okres Ostrava, tak ho dopis ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#43 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:00

Ahoj, jakmile se to změnilo na kraje, tak u mně vzniklo "celý kraj" a to je problém, bylo by potřeba to změnit na okres Olomouc, jinak Wherigo keše mi nevadí, a teoreticky bych zvládnul i terén 5, s obtížností 5 by byl možná problém, ale to záleží na konkrétní keši. Takže kdo to umí, a zpraví to, budu rád.
  • 0

#44 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:09

VasaM napsal/a:
Ahoj, jakmile se to změnilo na kraje, tak u mně vzniklo "celý kraj" a to je problém, bylo by potřeba to změnit na okres Olomouc.

Opraveno.

polerok napsal/a:
quick-man si pry vezme okres Ostrava, tak ho dopis ;)

Dopsán.
  • 0

#45 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:19

Dopsán.


Diky moc, udelal bych to sam, ale tak nejak stiham jenom po ocku sledovat forum a kuchat kapra :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#46 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:20

VasaM napsal/a:
Ahoj, jakmile se to změnilo na kraje, tak u mně vzniklo "celý kraj" a to je problém, bylo by potřeba to změnit na okres Olomouc, jinak Wherigo keše mi nevadí, a teoreticky bych zvládnul i terén 5, s obtížností 5 by byl možná problém, ale to záleží na konkrétní keši. Takže kdo to umí, a zpraví to, budu rád.


Tak nejak predpokladam, ze asi nebude moc pripadu, kdyz prvni cache daneho cloveka bude rovnou petkova :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#47 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:20

Zegga se hlásí :-) Praha 8 a 9 + část středočaského kraje od Kralup přes Mělník k MB
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#48 ottik5

ottik5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 14:46

I ja se pripojuji spolecne s ottik6, delali jsme nekolik betatestu, hlavne Wherigo. Radi pomuzem. Praha a stredni Cechy. www.kacerem.snadno.eu
  • 0

#49 vokaty

vokaty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 15:30

"Já, já, já už umím s Wiki!" řekl Pája.

Takže jsem se tam rovnou zapsal. ;)
  • 0

#50 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 15:32

Or_Mi napsal/a:
Chcete nahrazovat to co má dělat reviewer? Pokud keš nebyla na svém místě, má kolizi s jinými dvěma, nevychází vzorečky, tak je to podle mě odfláknutá práce. Asi má prostě před Vánoci jiné starosti. :) Ze zkušenosti vím (a vy určitě také), že ke schválení keše musíte potvrdit, že keš je na svém místě a posíláte nejen vzorečky, ale i finálové umístění, takže to reviewer může přepočítat a pokud má umístění finálky kolizi, nemůže být podle pravidel cache povolena.

Když jsem publikoval své keše, tak jsem musel podle GeoWiki vyplnit body a potvrdit, že keš je skutečně na svém místě a poslat veškeré info o výpočtech, aby má keš byla schválená.


Je vidět, že o tom víš kulový.
Keš nebyla v kolizi, splňovala veškerá další pravidla, takže nebyl důvod ji nepublikovat. Kontrolovat vzorečky skutečně není náplň naší práce, stejně jako nemůžeme nepouštět keše byť s mizerným listingem - vše tohle je jen a jen vizitka autora keše. Kdyby ne, tak bychom jim za chvíli mohli utírat i zadky.
Řešení vyžaduji, pokud je nejasné či mám podezření na to, že by mohlo dojít k rozporu s pravidly. Ale abych ještě kontroloval, zda se owner ve vzorečku nepřepsal, to bych nedělal nic jiného.

Mimochodem, Reviewer note, o které se zmiňuješ, s jednotlivými body pojednávající o tom, co má každá keš obsahovat, je pouze zjednodušení pro reviewera, který místo toho, aby cacherovi, který zakládá 1. (a 2.) keš vysvětlil, co tam má konkrétně za chyby a vypsal se s nimi, tak použije tuto šablonu a má to bez práce.
Takže ono to asi o té pečlivosti moc nebude ;).
  • 0

#51 kalcium

kalcium

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 15:58

kalcium00 - betatest pro okres Domažlice (PLZ Kraj) a přilehlé okolí
  • 0
Nudíte se? Pojďte hledat.

#52 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 17:12

Tak další zařazeni, dovolím si pro ty co by se tam třeba chtěli zapsat tak trochu je seznámit se systémem:
Najedete na stránku ve wiki, a tam kliknete nahoře na Editovat. Najdete se kam se chcete připsat, a napíšete tam
místo [http://www.geocaching.cz/messages.php?msg_send=vaseid vaseprezdivka] ([http://www.geocaching.com/profile/?u=vaseprezdivka gc.com]) - doplnek
Namísto místa napíšete například Broumov, namísto vaseid tam napíšete to číslo co máte na geowiki uprostřed nahoře před pomlčkou před přezdívkou, namísto doplnek napíšete například Ne Wherigo! a namísto vaseprezdivka napíšete vaši přezdívku.

A ještě jsem si všiml, jak podivně mají někteří z vás v profilu vyplněnou adresu svého profilu na gc.com. Někteří tam mají odkaz na profil na gc.cz, někteří tam mají pouze http://geocaching.com/profile/ , a někdo tam dokonce má http://geocaching.com/my . To je špatně, správně tam máte mít http://www.geocachin...u=vaseprezdivka .

Samozřejmě pokud to napíšete sem, zařádím vás tam sám, a možná to bude i lepší - už mě pomalu štve jak vždycky kliknu na uložit a objeví se mi tam že mezitim tam provedl nějaké změny někdo jiný.
  • 0

#53 mikiliki

mikiliki

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 18:14

Ahoj rád pomůžu Zeměkoulanům na jihu čech. Nejlépe okolí Českých Budějovic + 15 km, Klidně i wherigo a terén taky nerozhoduje. + mohl bych v novohradských horách, kolem Malont, Pohorské Vsi až na Pohoří na Šumavě... Jak to zapsat do GEOwiki netuším... Profil na GC.com mám tu:http://www.geocachin...0c-26ad6b2d7d1a
  • 0

#54 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 18:31

Tiskar94


Vis, kdybys netrval na tom odkazu na SZ zde na gc.cz, tak by to bylo mnohem jednodussi...
Uz jenom kvuli tomu, ze spousta lidi - vcetne me - ma mejla velmi primarni a vidi, ze jim nekdo pise hned a hned taky vidi co, zatimco kdyz se mi zobrazi, ze mi nekdo poslal zde SZ, tak to neberu jako akutni a vyberu si to az mam cas "na blbosti" a to taky muze byt za 2 dny(neb zde mi lidi pisou jenom kvuli CWG)....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#55 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 18:46

hplus napsal/a:

Or_Mi napsal/a:
Musíš to opravdu hnát do vulgárností??! Zamysli se nad sebou prosím!

Pokud budes diskutovat jako debil (a neni to u Tebe poprve), tak nemam duvod se nad cimkoliv zamyslet. A jestli je pro Tebe slovo debil vulgarni, tak musis mit desne komplikovanej zivot.


Když mě nazve z legrace debilem kamarád, kterého znám, tak je to v pohodě. Pokud to použije někdo na netu, koho jsem v životě neviděl, tak je to urážka. Tak buď tak laskav a změň slovník, jinak tady budeš za primitiva, kterému došly buď argumenty nebo humor.
  • 0

#56 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 18:49

Sutech napsal/a:
Takže ono to asi o té pečlivosti moc nebude ;).


Tak promiň, to je moje chyba, jsem zvyklý dělat věci pečlivě a jaksi to čekám i od ostatních. ;)
  • 0

#57 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 19:23

Sutech napsal/a:
[Je vidět, že o tom víš kulový.
Keš nebyla v kolizi, splňovala veškerá další pravidla,


Promiň, nemám zásadní námitky vůči kolizím, vím že se někdy vyskytnou i 40 metrů od sebe na jedné louce. Ale většinou je to oznámeno a ví se o tom, nebo jde o historii kdy se to asi neřešilo.

Tady mi to vychází od jedné keše 151 metrů doslova na dohled, od druhé 144 metrů přes nějaké ploty a zdi. Pokud stále platí jako hranice kolize 161 metrů, tak je to uvnitř ! Kdybys napsal že je to publikováno s výjimkou, tak jsme všichni spokojení.
  • 0

#58 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 19:38

Or_Mi napsal/a:Tak buď tak laskav a změň slovník, jinak tady budeš za primitiva, kterému došly buď argumenty nebo humor.

Počkej, až Ti dá facku. 8) :D


@ arne - přesně. Je to v kolizi.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#59 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 20:05

polerok napsal/a:

Vis, kdybys netrval na tom odkazu na SZ zde na gc.cz, tak by to bylo mnohem jednodussi...
Uz jenom kvuli tomu, ze spousta lidi - vcetne me - ma mejla velmi primarni a vidi, ze jim nekdo pise hned a hned taky vidi co, zatimco kdyz se mi zobrazi, ze mi nekdo poslal zde SZ, tak to neberu jako akutni a vyberu si to az mam cas "na blbosti" a to taky muze byt za 2 dny(neb zde mi lidi pisou jenom kvuli CWG)....


...moje řeč ;)
  • 0

#60 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 20:20

Tiskar94 napsal/a:
Samozřejmě pokud to napíšete sem, zařádím vás tam sám, a možná to bude i lepší - už mě pomalu štve jak vždycky kliknu na uložit a objeví se mi tam že mezitim tam provedl nějaké změny někdo jiný.



No já jsem dokonce v rámci své editace chtěl ještě z názvů krajů udělat nadpisy, právě proto, aby se dalo upravovat jen části článku a bez editkonfliktů, jenže jsem zjistil, že na rozdíl od cs: Wikipedie to tady máme nastavené drobet odlišně, totiž, že se pak k jednotlivým sekcím vpravo odkaz editovat stejně nezobrazí. :(

Jinak kolegy, co by rádi nějakým doplňkem přispěli, ale sami si netroufají na zdejší wikiporadně editovat, protože se nevyznají v tlačítcích a formátování, můžu uklidnit - je to jednoduché. Přečtěte si když tak http://cs.wikipedia....ditovat stránku, tam jsou popsané ty základy, které fungují víceméně stejně tam i tady. Pak už jen používat náhled a nic zkazit nemůžete (přinejhorším po vás někdo stránku vrátí do předešlého stavu). :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama