Přejít na obsah


Fotka

Geocaching Live


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
101 odpovědí na toto téma

#21 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 19:37

Možnost FN ukládat do txt souboru!
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#22 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 20:03

No, moc bych to s tím sepisováním chyb a nápadů na vylepšení nepřeháněl. Ve chvíli, kdy vůbec není jistý, jestli ještě vůbec nějakej další vývoj bude...
Tady jsou oficiální diskuzní fóra: http://groups.google.com/group/gclive - většina hlášených chyb a nápadů na vylepšení z posledních několika měsíců zůstala bez odezvy.
Pak existuje neoficiální Geocaching Live Wiki: http://gc-livepedia.de/wiki/Main_Page.
A dokonce i neoficiální bug tracker: http://gc-livepedia.de/flyspray/.
To s tím nesmyslným časem ve field notes by ale prý teoreticky mělo být vyřešený.
Jakási podpora pro waypointy tam je, ale má svý mouchy. Ruční přidávání waypointů je bez problémů, automatika ale občas nezafunguje.
  • 0

#23 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 20:19

Povedlo se mi upravit původní GCLiveMapGen v tom smyslu, že jsem do něj přidal možnost stahovat mapy z Google maps (street) a z Cykloatlasu.
Upravená verze je ke stažení tady.
Stačí rozbalit a spustit GCLiveMapGenCZ.exe
Platí upozornění, že možná bude potřeba nainstalovat MSVC2008 C++ runtime.
Přiznám se, že jsem neměl moc času to testovat, tak když mi někdo potvrdí, že to funguje a nikde nepadá, budu potěšen.
  • 0

#24 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 20:39

PUG_Mira: Dneska jsem s tím trochu laboroval, ale nějakého tíženého výsledku jsem nedosáhl. Stáhl jsem si tu tvoji verzi, která mne na rozdíl od té oficiální funguje (+díky za ty Google Maps), ale celkem tápu v nastavení jednotlivých položek v GUI. Nebylo by možné sem napsat pár základních rad jak to rozjet? Díky.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#25 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2011 - 22:00

Na live.geocaching.com se píše: Geocaching Live Beta will be completely revamped in the near future and emerge better than ever as part of our new Geocaching Live suite of features. Tak se zřejmě rozhodli to podporovat dál.
  • 0

#26 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 12:08

Což je skvělá zpráva, protože používání GC live se mi začíná líbit čím dál víc (zejména v místech s 3G:-D) jen to slovní spojeni NEAR FUTURE..nemám rád:-) Těžko říct, co si pod tím představit:) Doufám, že udělaj nějaký vytuněný FN, nebo prostě alespoň tu možnost uložení do souboru...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#27 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2011 - 13:48

Tak zatím jen v rychlosti, snad to trochu pomůže - aspoň stručný návod k použití GCLiveMapGenu tady.
  • 0

#28 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 1:07

Diky!

PUG_Mira napsal/a:
Tak zatím jen v rychlosti, snad to trochu pomůže - aspoň stručný návod k použití GCLiveMapGenu tady.


  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#29 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:17

Ahoj

přeložil jsem aplikaci Geocaching Live do češtiny.

Pokud se někomu bude hodit ta si ji může stáhnout pro vlastní potřebu. ;)

Když najdete špatný překlad dejte info upravím ho.
Diky

Vložený obrázek

Edisk.cz

http://www.edisk.cz/stahni/40988/GeocachingLive_CZ_verze.jar_172.44KB.html


Pár náhledu
Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

#30 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 6:55

Používáte někdo uložené Fieldnotes z webu live.geocaching.com s nastaveným časem na naše pásmo? Tedy, kdy ve výsledku vypadá fn nějak takhle
GC2G14M,2011-02-17T12:25:29-09:00,Found it,""
?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#31 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 7:33

Ano, ale radeji si do poznamky pripisuji rucne datum nalezeni. Moc tomu neverim...
  • 0

#32 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2011 - 7:40

Prave.. ono se tomu verit da, jenze je problem v tom, ze ten cas je zapsanej 01-12 a nikde se nerozlisuje PM a AM. Myslel jsem, ze to nekdo vi resit. Ja si totiz FN jeste pred logovanim strojove upravuju a tady jsem narazil. Bohuzel nevim od ceho se odpichnout, aby se to spravne dopocitalo:-(
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#33 PePa1

PePa1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 11:16

Ahoj, tak jsme si poridili Premium ucet konecne, ale mame problem u liveGC a poctem stazenych kesek ktery je stale pouze 5 kesi. Kdyz zvolim aktivaci Premium trial, napise mi to, ze vyprsela, tak nevim co s tim. Dale dekujeme za CZ preklad aplikace, uz to mame v telefonu a funguje dobre. Taky pridavam pro zajemce rucne vytvorenou OSM CR je to v priblizeni 500m cela CR, 200m vetsina uzemi CR a 100m Zapadni a stredni cechy Plzensko, Praha a Vysocina Jihlavsko. Staci cely zip pouze rozbalit a soubor trackonfly zkopirovat do telefonu (ci karty) a nebo v PC na c/users/vas osobni ucet (mezi doc, hudbu atd) a potom, pokud mate nainstalovany live GC v PC by se to spolu melo zkamaradit a lze tento soubor dale libovolne rozsirovat. Co je minus je to, ze po oznaceni urciteho uzemi se stahovani podkladu casto zastavi tak nejak kdy se tomu zachce a hlavne po opetovnem spusteni si to nepamatuje kde to skoncilo a projizdi to vsechny jiz ulozena mista znovu. Zatim jsem neprisel, jak s tim jak to urychlit. Pouze kdyz se to oznacuje po mensich castech, tak se to da, ale je to fakt na dlouho. http://www.uloz.to/8.../trackonfly-rar Diky za vsechny rady! Petr & Paja jednicky
  • 0
PePa jednicky

#34 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 19:35

PePa1 napsal/a:
Ahoj, tak jsme si poridili Premium ucet konecne, ale mame problem u liveGC a poctem stazenych kesek ktery je stale pouze 5 kesi. Kdyz zvolim aktivaci Premium trial, napise mi to, ze vyprsela, tak nevim co s tim. Dale dekujeme za CZ preklad aplikace, uz to mame v telefonu a funguje dobre.

Taky pridavam pro zajemce rucne vytvorenou OSM CR je to v priblizeni 500m cela CR, 200m vetsina uzemi CR a 100m Zapadni a stredni cechy Plzensko, Praha a Vysocina Jihlavsko. Staci cely zip pouze rozbalit a soubor trackonfly zkopirovat do telefonu (ci karty) a nebo v PC na c/users/vas osobni ucet (mezi doc, hudbu atd) a potom, pokud mate nainstalovany live GC v PC by se to spolu melo zkamaradit a lze tento soubor dale libovolne rozsirovat.

Co je minus je to, ze po oznaceni urciteho uzemi se stahovani podkladu casto zastavi tak nejak kdy se tomu zachce a hlavne po opetovnem spusteni si to nepamatuje kde to skoncilo a projizdi to vsechny jiz ulozena mista znovu. Zatim jsem neprisel, jak s tim jak to urychlit. Pouze kdyz se to oznacuje po mensich castech, tak se to da, ale je to fakt na dlouho.

http://www.uloz.to/8.../trackonfly-rar

Diky za vsechny rady!
Petr & Paja jednicky

Ahoj. nebyli by prosim ty mapy jen v jedny vrstve a v baliku max tak 50|Mb?? diky
  • 0

#35 SAKULPOL

SAKULPOL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 0:03

PePa1

Ahoj odnistaluj Geocaching live nainstaluj bud CZ verzi nebo AJ a vypln tam prihlasovaci udaje hlaska o Demo verzi se smaze sama! aspon tak to u me funguje nebo vydrz nez GC nekde neco nezaktualizuje nejakou databazi
  • 0

#36 PePa1

PePa1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 12:40

Super pomohlo to, diky moc :) Ahoj odnistaluj Geocaching live nainstaluj bud CZ verzi nebo AJ a vypln tam prihlasovaci udaje hlaska o Demo verzi se smaze sama! aspon tak to u me funguje nebo vydrz nez GC nekde neco nezaktualizuje nejakou databazi[/quote]
  • 0
PePa jednicky

#37 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 21:40

SAKULPOL napsal/a:
Ahoj
přeložil jsem aplikaci Geocaching Live do češtiny.


Otazka: Listing s ceskymi znaky ti to ted pise cesky nebo porad je to pomrvene. Diky
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#38 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 21:41

TADY je take par info....
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#39 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 21:59

PUG_Mira napsal/a:
"http://services.tmap...z/tiles/gm/shc/[INVZ]/[X]/[Y].png" a nastavení Projection na "WGS84/Spherical" dostanete turistickou mapu ČR a SR.


mmm :( Vyapa to, ze to je nejak rozbyte...
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#40 PUG_Mira

PUG_Mira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 10:32

akryx napsal/a:
mmm :( Vyapa to, ze to je nejak rozbyte...

Hmm, tak to je pešek :|
GCLiveMapGen upravím, takže stahovat mapy offline půjde, ale online použití přímo v Geocaching Live už bohužel ne...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama