Přejít na obsah


Fotka

Překážky počestnému brute force


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#1 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 18:49

A je to tady - kromě potřebných věcí, které se na feedbacku GS probírají, se asi brzy dočkáme i omezení jednoho z krásných zdrojů brute force: prohlížení, na kterých keších byl nálezce brutěné keše ten den.
http://feedback.geoc...frien?ref=title
Pod záminkou jakési snahy o soukromí nám chtějí odříznout tuto nedocenitelnou informaci.
Tak bruťte, dokud je čas!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

A co na to WBFS?
  • 0

#2 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:01

Schovají found-it, schovají čísla, nebude vidět galerie ... a vůbec bych se nedivil kdyby i ty logy byly viditelný jen pro ownera, když chtějí ti sajrajti praštěný "more privacy" Stejně všichni kokosové co tam píšou mají Xichtbook a kdovícoještě a o nějaký "privacy" na webu nemaj ani ponětí Jen chudáci BF lovci na to zase dojedou... :@ Pak nezbyde nic jinýho, než na každým kroku pronásledovat ty, co nějakou tu mysterku vyluští.. ( hned by byl GC zase trochu víc "inkognito" - GPS lokátory na autech zarytých luštitelů mysterek .. atd atd... :D)
  • 0

#3 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:03

D@ve_cz napsal/a: GPS lokátory na autech zarytých luštitelů mysterek .. atd atd... :D)

GPS lokátor lípnutej na Sinuhetovo auto, to by bylo ;-)
  • 0
Užívej života...

#4 Snow.

Snow.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:03

Třeba to neprojde. Je to totální kokotina. Prej soukromí, v době fejsbůků lidí a podobnejch nesmyslů. Navíc mě není jasné proč by mělo někomu normálnímu vadit když si někdo projede jeho profil a zjistí jaké keše navštívil...
  • 0
| Garmin Dakota 20 + Topo Czech 2010 Pro | Sony Ericsson Xperia X10 mini + c:geo + WhereYouGo |

Snøw

#5 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:04

Co je to za BF lovce, kdyz potrebuje smirovat jine? B)
  • 0

#6 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:13

D@ve_cz napsal/a:
nebude vidět galerie

Kdyby nebyla vidět galerie u keše, to by byl malér. Kolikrát se nějaký dobrák nešikovně vyfotí s keší a už je další BF bodík :D:D.

Nakonec by nám zbyly jenom klasické metody - terénní průzkum, Street view a matematická analýza...
  • 0

#7 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 19:58

:D Bože zase jednou výživnej topic :D Sociální engeneering taky není špatná BF metoda a možná že Smogeo by se taky mohl o nějaké BF recepty podělit ... :D Abych si ten GPS lokátor nechal u WBFS patentovat, než bude pozdě :) @HaLuMa - když můžu šmírovat pavouky pod každým šutrem, abych něco našel, nevím proč bych někdy nemohl pronásledovat lidi - jako "odlov s kamarádem co tu pixlu luštil" se to beztak počítat nebude, kór když ti budou ujíždět :D Kolik z těch 500 blbů v tom feedback fóru asi používá Geocaching live bo G. Latitude ?? :D:D edit: tak jsem tam taky něco vyplivnul, třeba si to někdo přečte (buďte tak hodný a chyby v tom textu si nechte pro sebe) Už se někdy stalo, že GS po vlně nevole "Under review"?
  • 0

#8 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 21:04

Přátelé, přečetl jsem si tu sílu příspěvků na feedbacku a jsem mile potěšen! To budou amíci mrkat na drát! Díky.
  • 0

#9 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 21:48

A co založit protinávrh, vylepšený navíc o to, aby byla zobrazitelná mapa nálezů daného kačera? Tuším, že to možná jde přes nějaké programy, ale mělo by to účel tenhle nesmysl přebít (dle zásady: chceš-li něčeho dosáhnout, žádej ještě víc) a taková fičura by se asi dost kačerům líbila.
  • 0

#10 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 21:52

No nevim, jestli ten seznam nalezu nekomu pomoh k BF bodu, ale souhlasim s tim ze to je blbej napad.
  • 0

#11 lamin

lamin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 21:56

Vzhledem ke svemu sobotnimu BF odlovu (/konec spoilovani) to neslo nepodporit :D.

Crocky napsal/a:
To budou amíci mrkat na drát!
Díky.


Byl jednou jeden pan a ten prohlasil, ze Cesi jsou smejici se bestie..
  • 0

#12 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 22:01

Pojďte,najdeme si jinou hru bez těch americkejch kurvítek! :):D
  • 0

#13 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 22:02

YES!!! my EX-WIFE used YOUR site to track my movements and used them against me in court. every site on the web has privacy settings but yours. why??? jen je docela legracni, ze jedinej, kdo tam tak usilovne protestuje, jsou zase ti problemovi cechacci :) jinak 'privacy' je podobne popularni buzz-word jako 'war against terror'.
  • 0

#14 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 22:07

www.bomba.cz/video/tohle-musite-videt-opravdu-zvlastni-hra/
  • 0

#15 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 22:47

Prosím vás, co je to to brute force? Nějak se neorientuju.
  • 0

#16 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 23:10

Smrk napsal/a:
Prosím vás, co je to to brute force? Nějak se neorientuju.


Nalezeni kese, obvykle mysterky, "hrubou silou" - bez znalosti finalnich souradnic. Napr. podle indicii uvedenych v listingu, terenu, fotek atd.
  • 0

#17 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 23:18

puczmeloun napsal/a:

D@ve_cz napsal/a: GPS lokátory na autech zarytých luštitelů mysterek .. atd atd... :D)

GPS lokátor lípnutej na Sinuhetovo auto, to by bylo ;-)


K nicemu by nepomohlo, jen naprosto zmatena a chaoticka zmet prapodivnych udaju ;-))
  • 0

#18 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 23:33

Někdy je BF mnohem náročnější než luštění. Třeba GC1QQYF pro mě znamenala HODNĚ nachozených kilometrů a vzpomínání co na kterém poli (před)loni rostlo. Když jsem to pak po nálezu vyluštil, říkal jsem si, proč mě to nenapadlo dřív. A jindy mě docela i nemile překvapilo, když jsem doslova zakopl o finálku mysterky, kterou jsem právě začal luštit. Nebo je pěkné, když podle spoilerů poznávám bezpečně místo, každým dalším se v tom utvrzuju, a ono je to nakonec úplně jinde. To zbytečné prolézání houštin a kopřiv za to stojí. A dosud jsem hledal bez navigace, takže vlastně jakákoli mysterka i tradička v lese bylo takové menší BF.
  • 0

#19 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 23:36

Tak to bude paráda, ještě zprivatizovat počty nálezů, aby byly přístupné jen friends, totéž s fotkama, datumama.. a můžem to s nějakou komunitou zabalit. Budem se zdravit dobrý den a zakládat klany. U keše nezjistíte, ani kdo ji kdy naposled nalezl/nenalezl, nejlépe ani co o ni napsal.... Pokud má někdo strach o své soukromí, ať na server nic nenahrává a neloguje. Stejně je na GC většina lidí inkognito pod přezdívkou. A jsou rádi že tu jsou a své fotky vystavují i pro ostatní ?! Nebo se snad pletu ?
  • 0

#20 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 23:43

Witko napsal/a:
www.bomba.cz/video/tohle-musite-videt-opravdu-zvlastni-hra/


A soutěž o největší debilitu vyhrává... *fanfáry* pan Witko, gratulujeme a hlavní cenu - zájezd do KLDR pro jednoho chytráka předává...:(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama