Přejít na obsah


Fotka

Co je to za ptáka?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 13:07

Předem se omlouvám, pokud můj příspěvek vyzní nějak hrubě, ale jinak to nepůjde...
Už navštívil nějakou z vašich cache Čížek (CIZEK)? Moji asi hodinovou multi po Kladně ano. A jediný jeho log byl "in/out-0", stejně tak jako u všech jeho ostatních "nalezených". Osobně nejsem spisovatel, nečekám od nikoho sáhodlouhé romány ani děkovné dopisy, ale tohle mi přijde trochu málo. Naprosto nevypovídající informace (Ovšem, pokud CIZEK opravdu do keší nedává nuly) a docela reálně uvažuju o tom, že mu jeho log smažu. A proč? Nejsem si jistá, jestli cache vůbec navštívil. Mám pocit, že je to zoufalec, který ani nedokáže napsat "Fakt hnus" a jen kopíruje "in/out-0". Spokojila bych se i s jednoslovým "nalezeno", ale tohle mě fakt štve :-(
Jak se k tomu stavíte vy ostatní, jejichž cache už navštívil?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 13:28

[quote]
hmm mně v Janohrade napsal 14:50
Chápu kdyz se někdo na míste nerozepisuje můžou útočit komáři nebo medvědi, ale na web neco napsat může.



  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 13:30

Předem se omlouvám, pokud můj příspěvek vyzní nějak hrubě, ale jinak to nepůjde...
Už navštívil nějakou z vašich cache Čížek (CIZEK)? Moji asi hodinovou multi po Kladně ano. A jediný jeho log byl "in/out-0", stejně tak jako u všech jeho ostatních "nalezených". Osobně nejsem spisovatel, nečekám od nikoho sáhodlouhé romány ani děkovné dopisy, ale tohle mi přijde trochu málo. Naprosto nevypovídající informace (Ovšem, pokud CIZEK opravdu do keší nedává nuly) a docela reálně uvažuju o tom, že mu jeho log smažu. A proč? Nejsem si jistá, jestli cache vůbec navštívil. Mám pocit, že je to zoufalec, který ani nedokáže napsat "Fakt hnus" a jen kopíruje "in/out-0". Spokojila bych se i s jednoslovým "nalezeno", ale tohle mě fakt štve :-(
Jak se k tomu stavíte vy ostatní, jejichž cache už navštívil?

To mas jeste dobry. Co tohle?: "May 8 by chrochtobuzna (1 found) Nasli jsme ji byla to brnkacka."Log na Royal treasury. Cizek ma aspon pekny jmeno :-).
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 14:04

Musím taky se svou troskou do mlýna.Na logu byl jen smajlik. December 10, 2005 by XXXXX :)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 14:26

este je aj expert Dusek, co vsade pise dik :) tak aspon podakoval :)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 14:54

Předem se omlouvám, pokud můj příspěvek vyzní nějak hrubě, ale jinak to nepůjde...
Už navštívil nějakou z vašich cache Čížek (CIZEK)? Moji asi hodinovou multi po Kladně ano. A jediný jeho log byl "in/out-0", stejně tak jako u všech jeho ostatních "nalezených". Osobně nejsem spisovatel, nečekám od nikoho sáhodlouhé romány ani děkovné dopisy, ale tohle mi přijde trochu málo. Naprosto nevypovídající informace (Ovšem, pokud CIZEK opravdu do keší nedává nuly) a docela reálně uvažuju o tom, že mu jeho log smažu. A proč? Nejsem si jistá, jestli cache vůbec navštívil. Mám pocit, že je to zoufalec, který ani nedokáže napsat "Fakt hnus" a jen kopíruje "in/out-0". Spokojila bych se i s jednoslovým "nalezeno", ale tohle mě fakt štve :-(
Jak se k tomu stavíte vy ostatní, jejichž cache už navštívil?

Domnívám se, že délka logu neopravňuje majitele cache log mazat. V případě, že po kontrole logbooku jeho záznam a nick chybí, tak nic nebrání tomu, aby se log smazal, ovšem v případě, že tam je, tak i kdyby v logu měla být jen tlamička s vyplazeným jazykem, log by mazán být neměl, protože ničemu neodporuje. Já se snažím být trochu obsáhlejší v logování a některé logy musím i rozdělovat do dvou, protože jeden to nepobere, ale kolikrát již jsem přišel na takovou kešku, že potom v logu i ta tlamička s vyplazeným jazykem by byla až dost. Ale já jsem narazil na něco opačného. Bylo mi řečeno, že dotyčného mé logy unavují a proto, abych mu vyhověl, tak mi nezbývá, než omezit své logy na jeho keších na to: "Najito"

  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 15:19

Předem se omlouvám, pokud můj příspěvek vyzní nějak hrubě, ale jinak to nepůjde...
Už navštívil nějakou z vašich cache Čížek (CIZEK)? Moji asi hodinovou multi po Kladně ano. A jediný jeho log byl "in/out-0", stejně tak jako u všech jeho ostatních "nalezených". Osobně nejsem spisovatel, nečekám od nikoho sáhodlouhé romány ani děkovné dopisy, ale tohle mi přijde trochu málo. Naprosto nevypovídající informace (Ovšem, pokud CIZEK opravdu do keší nedává nuly) a docela reálně uvažuju o tom, že mu jeho log smažu. A proč? Nejsem si jistá, jestli cache vůbec navštívil. Mám pocit, že je to zoufalec, který ani nedokáže napsat "Fakt hnus" a jen kopíruje "in/out-0". Spokojila bych se i s jednoslovým "nalezeno", ale tohle mě fakt štve :-(
Jak se k tomu stavíte vy ostatní, jejichž cache už navštívil?

na toto skutecne musim reagovat - skutecne nevim v cem mas problem... to je snad vec kazdyho co loguje a co ne... tyhle vecny vymahaci nejakejch logu sou fakt k popukani. jestli dotycny cache nasel a zas bezpecne vratil na misto, tak ji proste nasel a vratil na misto a ty muzes bejt rada ze ji treba nerozdupal nebo nesned...

taky nechapu proc slovo nalezeno ti prijde lepsi nez "in/out-0" - kdyz in/out-0 jednoznacne zahrnuje i slovo nalezeno... pripadne nalezeno mas ve vybranem typu logu.

stezujes si uplne zbytecne a trapne.

Konec hlaseni!

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 15:38

... A jediný jeho log byl "in/out-0", stejně tak jako u všech jeho ostatních "nalezených". ....
Jak se k tomu stavíte vy ostatní, jejichž cache už navštívil?

Leckterý owner si přímo vynucuje v listingu nějakou reakci na keš, vzpomínám si zrovna na petřínskou PC Romea. Přesto si myslím, že sankce - smazání logu - je moc tvrdá. Jsou mezi námi jedinci, pro které je napsání několika slov kdekoliv a kamkoliv téměř neřešitelné. Tím nemám na mysli jelimany od 13 do 16 let (a dost často i starší), kteří by potřebovali spíš celkovou výchovu. Ti nepozdraví staršího, nepustí ho sednout v MHD...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 16:07

Naprosto nevypovídající informace
docela reálně uvažuju o tom, že mu jeho log smažu.

Smazat někomu log se mi ovšem jeví mnohem víc nezdvořilé než že někdo nepoděkoval autorovi za keš.

Nejsem si jistá, jestli cache vůbec navštívil.

To se dá zkontrolovat z papírového logu.

Mám pocit, že je to zoufalec,

A zoufalec nesmí být gecacherem? :-)

Spokojila bych se i s jednoslovým "nalezeno"

A to by nebyla naprosto nevypovídající informace?

ale tohle mě fakt štve :-(

Proboha proč? Samozřejmě potěší, když se někdo do logu rozepíše, ale proč se rozčilovat když ne? Lidé mají různé názory; někdo je přesvědčen že když nemá co říci, tak je dobré použít aspoň nějakou zdvořilostní frázi, jiní si myslí že generovat pseudonáhodný informační šum je nesmysl. Je zcela v pořádku občas ve fóru připomenout, že je vhodné pokusit se napsat do logu něco specifického, ale proč se zlobit zlobit na ty kdo napíšou jen stručně kdy tam byli a co měnili? Je to horší než kdyby si jenom našli keš a nikam nic nelogovali? Je to horší než kdyby se na tu keš vůbec nevypravili?
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 16:53

Na světě je 6 000 000 000 člověků. Nechte je všechny najít jednu keš. Z logů poté statistickými metodami vydestilujte průměrný log. Průměrný log v logbooku a na netu. Tyto logy následně zaveďme jako povinnou normu. Nevím, ale zápis do logbooku v keši se snažím spíš nenatahovat, protože mi to přijde jako zabírání místa, takže se omezím na to jaké bylo počasí, že výhled je fajn, že jsem keš našel při cestě tam a tam a za jak asi dlouho a tak. Zpravidla je to pár nesouvislých a nesouvisejících vět a slovních spojení Na netu se také moc nerozepisuji, jen kapku rozvinu zápis z keše. Pokud si jej pamatuji... :) Charakter zápisu se též dosti odvíjí od momentálního naladění, časoprostorových možností a milionu dalších nepostřehnutelných drobností. Když najdu keš a za kopcem hřmí, tak na Vojnu a mír není čas, že. Obdobně i na netu, nejen geocachingem je člověk živ. Myslím, že jen smajlíka bych do logu asi nenapsal, ale časem se možná dopracuji i k nějakým úletům, ať už krátkým typu "Hmm...", nebo delším, ale zatím...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 17:51

Jak se k tomu stavíte vy ostatní, jejichž cache už navštívil?

Urcite by som log nemazal, pokial je zapisany vo fyzickom logbooku.

Kazdy clovek je iny, ten, kto ma ku GC nejaky vztah, tak napise viac. Tento CIZEK berie GC zrejme velmi okrajovo, cache nasiel po ceste a mobilom zalogoval IN/OUT 0.

Pokial neskodi hre, nevadi. Viac mi vadia typci, co sa autom dovalcuju aj do parku, do kazdeho druheho logu napisu, ze horsiu este nevideli a pri odchode zasadne neobnovuju maskovanie.

  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 0:35

Shodou okolnosti jsem byl minuly vikend na Americe doplnit logbook po navsteve zde pretrasaneho cachera, skutecne tam byl, online zalogoval in/out 0 a do logbooku napsal uplne normalni vetu, neco v duchu "pekne misto a pocasi", k nerozeznani od ostatnich zapisu.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2006 - 12:32

Já bych to nijak extra nekritizoval. Já taky nejsem žádnej spisovatel a nejradši bych psal jen IN/OUT. Protože prostě něco jako napsal třeba tuším že Poník u Operace Anthracite prostě já nenapíšu. Stručnej log přece neni žádná urážka....
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2006 - 10:30

Ivet, naprosto te chápu, zamrzí to, obzvlášť v případech, které tu zmiňovali V&F family.
Většinou se to spraví, až když ten človíček taky nějakou cache založí a bude vědět jaké to je... Jinak bych log nemazal .....mazat se dá jen v případě, že by nebyla splněna podmínka zadání cache ....(třeba u spotting cache nevyfotit letadlo). Já mám teď už dlouho nápad na poetickou :-) cache, kde podmínkou uznání logu bude alespoň jeden rým v něm ....
Na spisování, každej není a pak taky záleží na prožitku ....když někdo jede na koni celej den za keškou jistě toho vstřebá víc, než ten, který jich objede 8 autem ...pak se těžko něco vymejšlí, už jsem to zažil (naštěstí jen párkrát) a to taky odemne nebyly nějaké extra logy, takže ten, kdo přijede autem 20metrů od cache a napíše log delší než tři věty je u mě machr, to já bych vůbec nedokázal...většinou to pak napravuji opakovanou návštěvou...
Jinak co mě teď z logů "zaujalo" bylo tohle:

Našel jsem figurku se štítkem, to je maso! Kurva to je nárez ty vogo normálka v lese škatule a v ní shnilé veci, totác suprác. Kterej pakoš tohle vymyslel ten hulil silnej matroš.

Doufám že to z Horse TB dopadne dobře, ale už to trvá nějak dlouho a tak jsem trochu pesimista :-(
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 13:54

May 5 by Mihule (30 found)
Pohodicka Mihule

Toto je log na Soše, vyžadované foto přez varování v listingu samozřejmě nedodáno. Reakce na urgující mail nulová.
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 13:56

Ivetko, to nedela jen on. Nas mrnous pripravil krabicku plnou, dle jeho detskeho rozumu, hezkych veci a ulozili jsme ji jako Bysicky. Ma ohromnou radost, kdyz mu nekdo neco hezkeho napise. Jako ostatne my vsichni. Za jeden log jsem pekne podekoval. Byla tam jen takova ta rozesmata drzticka, jako kdyz mas found. Napsal jsem, ze nase deti dekuji za povzbudivy log. Me to stve taky. Jakoby owner nestal a ni za vyliz si .....
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 14:00

a co takhle tomu clovickovi napsat mail s tim ze by bylo hezke kdyby se obcas trochu rozepsal a netahat jeho jmeno po foru? navic ne kazdy to tady cte a je to trochu nefer bez jeho vyjadreni pokud jste mu uz psali tak se omlouvam ale nepisete o tom. to jestli ten clovek neco nasel se nejlip zjisti z LOGlistu tak se muzete stavit na nejake blizke jim podle logu nalezene kesce, kdyz se ke sve jen tak nedostanete. jina pokud jednou za cas clovek napise jen nalezeno tak bych ho za to nekamenoval
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 14:08

Musím taky se svou troskou do mlýna.Na logu byl jen smajlik.
December 10, 2005 by straky (3 found)
:)


U začátečníků, co mají nalezeno tak do 10-30 kešek, prázdné logy toleruju a ani nekomentuju a ani se nesnažím s autorem vykomunikovat "opravu".
Někteří se třeba ze začátku stydí rozepsat, mnozí s geocachingem po chvíli skončí. takže v tompřípadě o nic nejde.
Ale prázdný log od gecoachera, co má víc jak 30-50 keší, bych považoval za provokaci :-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 14:46

este je aj expert Dusek, co vsade pise dik :)
tak aspon podakoval :)))

Je jasny, ze takovy postup majitele cache zamrzi, ale je to fakt tak vazna chyba, aby se za to mazaly logy? Podle mne ne. Vlastne to ten clovek nemusi ani myslet nijak zle, jenom proste nevi, ze to je v geocachingu jedno z nepsanych pravidel a to jeste jen pro slusne chovani a ne pro samotnou hru. Jestli je log i na papire je asi zjistitelne jenom z papiru. A nechces ho teda zkusit nejdriv nejak vstricne postouchnout, pokud se tak jeste nestalo?
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2006 - 15:02

...že dotyčného mé logy unavují a proto, abych mu vyhověl, tak mi nezbývá, než omezit své logy na jeho keších na to: "Najito"

To musí být hrozný opruz, když mi na vlastní kešku chodí lidi a ještě se o tom rozepisujou. :-))) A k tomu ještě mazat ty mailové notifikace o nálezu :-)))

Fakt ti někdo napsal, abys nepsal? :-))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama