Přejít na obsah


Fotka

Aktivace geocoinu?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
94 odpovědí na toto téma

#21 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 22:39

Smogeo napsal/a:

Zegga napsal/a:
Tak jinak.

Opsal jsem si registrační značku auta a tak si ho chci na úřadě přihlásit na sebe. Kupní smlouvu nemám, ale auto se mi líbí a majitel ho asi nechce když jen tak stojí na ulici.
Divný? SAKRA DIVNÝ, že jo....


Jsi závistivá baba. S tebou se nedá normálně bavit.


Napíšeš nesmysl a neumíš to ani přiznat...
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#22 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 22:42

Opicakuz napsal/a:
Kdyby ho chtěl aktivovat na určitou misi, udělal by to ještě než by ho vyslal do světa. Číslo mám opsané na 100% správně. Objevil jsem ho na eventu. Do krabice všichni naházeli GC + TB a kdo chtěl, opsal si kódy. Pokud vložil nějaký trackovatelný předmět, mohl si ho vyměnit za jiný.


Obrať se na Šamana s prosbou o Anouncement, pošle tím z Eventu zprávu všem co tam byli. Napiš že máš tuhle minci (název) neaktivovanou u sebe. Věřím že se Ti majitel ozve.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#23 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 22:44

Smogeo napsal/a:
Jestli ho v ruce má nebo už ne, nepovažuju za podstatný, důležitý je že Opicakuz je zatím je jedinej kdo to chce řešit.


A Ty mu radíš aby to řešil krádeží....:@
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#24 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 23:04

OK, jdu napsat Šamanovi
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#25 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 23:10

Zegga napsal/a:

Opicakuz napsal/a:
Kdyby ho chtěl aktivovat na určitou misi, udělal by to ještě než by ho vyslal do světa. Číslo mám opsané na 100% správně. Objevil jsem ho na eventu. Do krabice všichni naházeli GC + TB a kdo chtěl, opsal si kódy. Pokud vložil nějaký trackovatelný předmět, mohl si ho vyměnit za jiný.


Obrať se na Šamana s prosbou o Anouncement, pošle tím z Eventu zprávu všem co tam byli. Napiš že máš tuhle minci (název) neaktivovanou u sebe. Věřím že se Ti majitel ozve.

Ale on ji u sebe nemá, jak před pár příspěvky uváděl.
Za druhé je mnohem pravděpodobnější, že to číslo si opsal blbě, než že byl coin neaktivovaný.
Takže na jeho místě bych si ten kod škrtnul a nechal to plavat, než dělat problémy...
  • 0

#26 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 23:14

Pokud bych si kód opsal špatně, tak bych nevěděl jak se jmenuje. Jde o Celtic Tree of Life Geocoin Celtic Tree of Life Geocoin a vypisuje to hlášku: Tento trackovatelný předmět (Celtic Tree of Life Geocoin) dosud nebyl aktivován. Aktivuj ho nyní.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#27 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 0:29

dr.vota napsal/a:
Takže na jeho místě bych si ten kod škrtnul a nechal to plavat, než dělat problémy...


Na tom se shodneme bez vyjímky. Jenže přečti tu dizkuzi tady celou, je k pláči. Takových kódů mám několik. Ale on o jeden discover schudne.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#28 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 0:35

Opicakuz napsal/a:
Pokud bych si kód opsal špatně, tak bych nevěděl jak se jmenuje. Jde o Celtic Tree of Life Geocoin Celtic Tree of Life Geocoin a vypisuje to hlášku: Tento trackovatelný předmět (Celtic Tree of Life Geocoin) dosud nebyl aktivován. Aktivuj ho nyní.


No a co že víš jak se jmenuje? Těch mincí bude vydáno několik desítek až stovek kusů a každá má jiný kod. Mimochodem, majitel ho vůbec nemusel chtít posílat do světa, ale prostě šel při prohlížení z ruky do ruky až se zaběhl. Možností je spoustu. Jediné co můžeš udělat je zkusit najít majitele, případně současného držitele. Až když majitele nenajdeš během několika měsíců, a budeš vědět kdo coin má, můžeš zkusit najít cestu k aktivaci. Do té doby plašíš zbytečně a případnou aktivací narušuješ vlastnické právo majitele.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#29 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 3:39

Smogeo napsal/a:

Zegga napsal/a:


Jsi závistivá baba. S tebou se nedá normálně bavit.


Už to nehul...

Opicakuz napsal/a:
Pokud bych si kód opsal špatně, tak bych nevěděl jak se jmenuje. Jde o Celtic Tree of Life Geocoin Celtic Tree of Life Geocoin a vypisuje to hlášku: Tento trackovatelný předmět (Celtic Tree of Life Geocoin) dosud nebyl aktivován. Aktivuj ho nyní.


Pokud nemáš ten coin v ruce, tak nedělej nic... Pokud ti jde jen o tu ikonku, tak zkus poprosit Bo.T.L.a, a on ti třeba pošle track kód stejného druhu mince... Sám mám doma skoro 40 neaktivovaných mincí, prostě nemám čas je aktivovat, a pár kačerů má jejich čísla a čekají na discover...
  • 0

#30 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 10:11

mirotiro napsal/a:

Smogeo napsal/a:

Zegga napsal/a:


Jsi závistivá baba. S tebou se nedá normálně bavit.


Už to nehul...

Opicakuz napsal/a:
Pokud bych si kód opsal špatně, tak bych nevěděl jak se jmenuje. Jde o Celtic Tree of Life Geocoin Celtic Tree of Life Geocoin a vypisuje to hlášku: Tento trackovatelný předmět (Celtic Tree of Life Geocoin) dosud nebyl aktivován. Aktivuj ho nyní.


Pokud nemáš ten coin v ruce, tak nedělej nic... Pokud ti jde jen o tu ikonku, tak zkus poprosit Bo.T.L.a, a on ti třeba pošle track kód stejného druhu mince... Sám mám doma skoro 40 neaktivovaných mincí, prostě nemám čas je aktivovat, a pár kačerů má jejich čísla a čekají na discover...


Nevím je to trochu divný mít doma 40 mincí a neaktivovat je k čemu ti potom jsou když je nevyšleš na cestu a podle mého když máš čas na odlov keši (jak jsem se díval máš jich odloveno dost) tak zbude i čas na aktivaci GC.
  • 0

#31 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 11:18

Opicakuz napsal/a:
Ahoj,
na Geoskořápkách jsem narazil na GC s názvem Celtic Tree of Life Geocoin. Bohužel ho vlastník neaktivoval. Je nějaká cesta jak ho aktivovat, aby necestoval po světě jen tak?


Jediná možnost je čekat jak už tady bylo napsáno a nebo jestli bydlí ten kačer který je vlastníkem GC kousek od tebe tak se sním zkontaktuj a domluv se jak dál.No vlastně ty nevíš kdo je vlastníkem takže to je patová situace.
  • 0

#32 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2011 - 11:28

Pokud nemáš ten coin v ruce, tak nedělej nic... Pokud ti jde jen o tu ikonku, tak zkus poprosit Bo.T.L.a, a on ti třeba pošle track kód stejného druhu mince... Sám mám doma skoro 40 neaktivovaných mincí, prostě nemám čas je aktivovat, a pár kačerů má jejich čísla a čekají na discover...


Jde mi o to, že se po světě toulá GC, který si nemůže aktivovat vůbec nikdo a tím pádem se z takové pěkné věci stává obyčejná věc na výměnu.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#33 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2011 - 19:20

Opicakuz napsal/a:


Pokud nemáš ten coin v ruce, tak nedělej nic... Pokud ti jde jen o tu ikonku, tak zkus poprosit Bo.T.L.a, a on ti třeba pošle track kód stejného druhu mince... Sám mám doma skoro 40 neaktivovaných mincí, prostě nemám čas je aktivovat, a pár kačerů má jejich čísla a čekají na discover...


Jde mi o to, že se po světě toulá GC, který si nemůže aktivovat vůbec nikdo a tím pádem se z takové pěkné věci stává obyčejná věc na výměnu.

No a co?
Máš ho ty? NEMÁŠ
Je tvůj? NENÍ
Tak buď tak laskav a ožel tu jednu ikonku v profilu a na tenhle kousek prostě zapomeň! A přestaň dělat problémy (někomu jinému)!
A to "...který si nemůže aktivovat vůbec nikdo..." je od tebe troufalé tvrzení naprosto nepodložené čímkoliv, to prostě nemůžeš vědět.
  • 0

#34 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 8:41

Opicakuz napsal/a:
Ahoj,
na Geoskořápkách jsem narazil na GC s názvem Celtic Tree of Life Geocoin. Bohužel ho vlastník neaktivoval. Je nějaká cesta jak ho aktivovat, aby necestoval po světě jen tak?

Dle mého pohledu žádná cesta není. Je coin Tvůj, NE tak nech majitele dělat si se SVOU věcí co chce. To že není aktivovaný neznamená že majitel je blb a neumí to. Mám v krabičce minimálně deset neaktivovaných cestovatelů. Nikdo mne nenutí je aktivovat a když budu chtít neudělám to nikdy. Jak by se ti líbilo dostat coin jako dárek a pak zjistíš že je aktivovanej na nějakou vopici kterou jsi nikdy neviděl. Blbá sranda. Nech majiteli co jeho jest. Přiznám se, že jsem taková tichá a klidná nátura, ale tohle mi někdo udělat, tak dostane tečku jak hrom. Pokud chceš ikonku, kup si svůj.
  • 0

#35 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 9:34

To jsou teda starosti. Tak holt nebudeš mít discovered, ač to moc chceš. Jinak pro aktivaci snad nestačí mít jen trackovací číslo, ale musí se použít i aktivační kod.
  • 0

#36 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 10:17

Mám pár Geocionů, které jsem neaktivoala. 1. protože je třeba budu chtít někomu věnovat 2. protože až naberu zkušenosti, třeba budu chtít založit keš a do ní vetknout coin pro prvního nálezce. 3. protože třeba získá na hodnotě za pár let a já jej třeba budu chtít prodat se ziskem, nebo mít hezký pocit ze zhodnocující se sbírky. a jistě bych našla i další důvody. Ze zdejší debaty je zjevné, že existují i mezi kačery ohavní všetečkové, kterým neradno ukazovat nic.:|:@:@
  • 0

#37 Karelerak

Karelerak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 13:17

Opicakuz napsal/a:
Ahoj,
na Geoskořápkách jsem narazil na GC s názvem Celtic Tree of Life Geocoin. Bohužel ho vlastník neaktivoval. Je nějaká cesta jak ho aktivovat, aby necestoval po světě jen tak?

Nedá mi to abych nepřidal i svůj názor.
1) Mám taky pár neaktivovaných geocoinů a nikomu je neukazuji.
Přesto už jsem jich pár různým lidem ukázal, nikdo si je nedovolil aktiovat.
2) Už jsem potkal několik neaktiovovaných geocoinů, většinou s jejich majiteli.
Přesto mne nikdy nenapadlo (si) takový geocoin aktiovat a považoval bych za skunka smrdutého každého, kdo by tak činil ;-)
  • 0

#38 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 15:41

Zjevně tu nechápete jednu věc. Toto byl megaevent a GC se neukazovaly obvyklým způsobem. Byla zde krabice, kde se naházelo spousta GC a TB a každý si opsal jaká chtěl čísla. Každý kdo GC, nebo TB vložil, mohl si vzít nějaký jiný.
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 15:54

Karelerak napsal/a:

Opicakuz napsal/a:
Ahoj,
na Geoskořápkách jsem narazil na GC s názvem Celtic Tree of Life Geocoin. Bohužel ho vlastník neaktivoval. Je nějaká cesta jak ho aktivovat, aby necestoval po světě jen tak?

Nedá mi to abych nepřidal i svůj názor.
1) Mám taky pár neaktivovaných geocoinů a nikomu je neukazuji.
Přesto už jsem jich pár různým lidem ukázal, nikdo si je nedovolil aktiovat.
2) Už jsem potkal několik neaktiovovaných geocoinů, většinou s jejich majiteli.
Přesto mne nikdy nenapadlo (si) takový geocoin aktiovat a považoval bych za skunka smrdutého každého, kdo by tak činil ;-)


Jenom taková otázka: k čemu jsou coiny, které nejsou v keších a ani je nikomu neukazuješ?
  • 0

#40 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2011 - 18:14

Opicakuz napsal/a:
Zjevně tu nechápete jednu věc. Toto byl megaevent a GC se neukazovaly obvyklým způsobem. Byla zde krabice, kde se naházelo spousta GC a TB a každý si opsal jaká chtěl čísla. Každý kdo GC, nebo TB vložil, mohl si vzít nějaký jiný.


Jménem těch, kdo vlastní neaktivované geocoiny prosím o respektování této zásady:
Neaktivujte žádný geocoin, jehož nejste vlastníkem (nemáte ho u sebe), přestože jste získali trackovací číslo (jedno jakým způsobem).
Není to sice povinnost, ale je to slušnost.

Děkuji

Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama