Přejít na obsah


Fotka

Zbavuji se CWG


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
36 odpovědí na toto téma

#21 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 13:14

Ta eventova si nechavas nebo je koupil nekdo bokem?
  • 0

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 14:10

Qnik napsal/a:
tak...nejak z telefonu nezvladam reagovat na vsechny strany a proto informuji zde, ze se cena bez eventovych cwg dostala na 20kc za kus. Pokud chcete dal prihazovat, tak pokracujte. Ja vas budu dal informovat, jak se prehazujete.

Nezapomeň si taky sám něco přihodit :D:D
  • 0

#23 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 15:40

Qnik napsal/a:
tak...nejak z telefonu nezvladam reagovat na vsechny strany a proto informuji zde, ze se cena bez eventovych cwg dostala na 20kc za kus. Pokud chcete dal prihazovat, tak pokracujte. Ja vas budu dal informovat, jak se prehazujete.

Teda já to snad zase taky začnu sbírat. Zdá se, že se konečně našla cesta jak na kešování zbohatnout. :D
Jinak bych taky nabídl nějakou zelenou a k tomu i to své FTFkařské, ale na tvrdou měnu to asi mít nebude. ;)
  • 0

#24 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 15:41

zbavil jsem se sveho kompletu za lahev zlataveho moku a neco zeleza.. ;) posledni sve CWG jsem minuly tyden poslal Verenae jen tak... proste v cwg uz nejedu... a je mi hned lip... zbavil jsem se alespon jedne zavislosti :) nechtel by nekdo jeste stitky na turisticke hole? ... ;) mam jich opravdu haldu od roku cca 1934 po soucasnost... :)
  • 0

#25 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 15:54

MildaPajda: to ti klepe exekutor na dvere, ze se vseho zbavujes nebo jenom jista forma novorocniho uklidu? :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#26 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:17

Není nad to, nasbírat mnohdy i neEQUAL způsobem kopu cizích koleček, a pak je tu chtít, ku vlastnímu prospěchu, střelit. A vy potenciální zájemci, ano, asi jako s těmi nálezy, nechcete si koupit navíc 100, 200, 1000, 5000 nálezů ? Přinese Vám to takto nabytým způsobem radost ? Jsem zvědav, kdy pokročíme tak daleko, že tady budem dražit i posbírané cizí geocoiny...
  • 0

#27 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:29

Jsem zvědav, kdy pokročíme tak daleko, že tady budem dražit i posbírané cizí geocoiny...

Kolik bys dal za kus? ;)
  • 0

#28 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:29

Je skvělé kolik tu máme mezi sebou mravokárců. Zároveň je super, že kdokoli tu zveřejní svou nabídku k podeji čekoholi, je osočen, že to nejspíše ukradl a nebo se na prodeji snaží výdělat. Máš pravdu, rozhodně není možné aby Qnick nasbíral 200 CWGček, když má odloveno jenoM nějakých 3800 keší a navštívil řadu eventů. Rozhodně je musel někde nakrást a proto žádám ho pro výstrahu všem zastřelit.

ZAMYSLI SE NAD SEBOU CHLAPČE !!!
  • 0

#29 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 18 leden 2011 - 16:34

A+T napsal/a:
Je skvělé kolik tu máme mezi sebou mravokárců. Zároveň je super, že kdokoli tu zveřejní svou nabídku k podeji čekoholi, je osočen, že to nejspíše ukradl a nebo se na prodeji snaží výdělat. Máš pravdu, rozhodně není možné aBi Qnick nasbíral 200 CWGček, když má odloveno jenoM nějakých 3800 keší a navštívil řadu eventů. Rozhodně je musel někde nakrást a proto žádám ho pro výstrahu všem zastřelit.

ZAMYSLI SE NAD SEBOU CHLAPČE !!!

JÁ BYCH HO NA TĚCH NEEQUAL KOLEČKÁCH UGRILOVAL!!!:P
  • 0

#30 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:39

otázka je, jestli by těch 200 koleček nebylo na grill málo ( předpokládám totiž, že nakradl všechny - není totiž možné aby nějaké dostal na eventu za účast a nebo nedejbože nějaké vyměnil férově v keši) Asi bych měl obětovat taky něco se svých nakradených koleček, aby Qnick netrpěl a měl to rychle za sebou. Víc koleček = větší žár. Žehu zdar
  • 0

#31 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 16:49

Autacek napsal/a:
A vy potenciální zájemci, ano, asi jako s těmi nálezy, nechcete si koupit navíc 100, 200, 1000, 5000 nálezů ? Přinese Vám to takto nabytým způsobem radost ?
.

.....................říká HRDĚ MAJITEL SUVENÝRU Original Cache Location I KDYŽ NA KEŠI JAKSI EHMMM NEBYL ;)...
ZAMEŤ SI NEJPRVE PŘED VLASTNÍM PRAHEM.
  • 0

#32 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 17:52

ale notak...panove, k veci...na me upaleni si udelejte novy vlakno...jo a eventovy jsem slibil mimo..omlouvam se
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#33 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 17:59

A "významnýé stromy" bys měl zasadit někde v lese, když to je ALR puk Zajímavé je, když založíš vlákno, tak je z toho pěkný flame jako posledně s Eliášem. Neměl bys GC pověsit na hřebík a nechat to těm mladším B)
  • 0

#34 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 20:01

Qnik napsal/a:
eventovy jsem slibil mimo..omlouvam se


skoda....
  • 0

#35 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 20:20

Myslim, ze se tu vsichni zblaznili :D Q-NIKU!!! Posledni nabidka, becka radegastu za vsechno a jeste k tomu udelam grilovacku B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#36 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2011 - 21:51

A+T napsal/a:

Autacek napsal/a:
A vy potenciální zájemci, ano, asi jako s těmi nálezy, nechcete si koupit navíc 100, 200, 1000, 5000 nálezů ? Přinese Vám to takto nabytým způsobem radost ?
.

.....................říká HRDĚ MAJITEL SUVENÝRU Original Cache Location I KDYŽ NA KEŠI JAKSI EHMMM NEBYL ;)...
ZAMEŤ SI NEJPRVE PŘED VLASTNÍM PRAHEM.


Treba mu to takto nabytym zpusobem udelalo radost. ;);)
  • 0

#37 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 0:33

Jsem pro grilovací event, nebo naházení do pixel.:) Každopádně na "řešení přes soukromé zprávy" už žádné vlákno potřeba není... alespoň ne v sekci FRC a v tomhle duchu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama