Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.5.6.611


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
85 odpovědí na toto téma

#61 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 10:06

Tohle bych videl jako system s malou pameti. Zkus vypnout vsechno co nemusi bezet a spust jenom GG.
  • 0
MaFa

#62 zz-som

zz-som

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 17:46

V grafu procesů Win se ve využítí paměti spuštění GG, import ani načítání databáze vlastně neprojevuje. Stále zbývá 5,9GB volné RAM. Pouze jeden z procesorů zvýšil zátěž z 1% na 3%. Takže stále nevím, ale neřešte to. Dík.
  • 0

#63 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 22:53

Po updatu na geocaching.com nejde import do geogetu, mam tuto poslední verzi, chci se jsen ujistit, zda to dělá všem, či jenom mě... (asi ale všem protože keška z 31.1.2011 jde importovat, ostatní z dneška hlásí chybu parsování) Díky;)
  • 0

#64 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:21

Sindy_a_Lenas napsal/a:

Co čekáš? Update ještě není ani usazený a už by jsi chtěl update GG? PM PQ nové keše funguje na 100% B)
  • 0

#65 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:36

sobikovi napsal/a:

Sindy_a_Lenas napsal/a:

Co čekáš? Update ještě není ani usazený a už by jsi chtěl update GG? PM PQ nové keše funguje na 100% B)


To je přece jasné, že update GG vychází asi hodinu po update GC.com :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#66 Sindy_a_Lenas

Sindy_a_Lenas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:43

sobikovi napsal/a:

Sindy_a_Lenas napsal/a:

Co čekáš? Update ještě není ani usazený a už by jsi chtěl update GG? PM PQ nové keše funguje na 100% B)


TO SOBIKOVI:

Díky za upozornění, tohle samozřejmě nečekám, vždycky se ale na foru najde někdo, kdo reaguje tak jak reaguje, dělal jsem si tady u sebe v Geogetu nějaký úpravy, tak jsem se ptal pro jistotu, jestli jsem si to tam nějak nezprasil sám :@

Holt češi se nezapřou, jsem se bláhově domníval, že forum je od toho, aby se tu člověk něco dozvěděl, či si něco ověřil apod..., bohužel jen občas...
  • 0

#67 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:54

Sindy_a_Lenas napsal/a:
Holt češi se nezapřou, jsem se bláhově domníval, že forum je od toho, aby se tu člověk něco dozvěděl, či si něco ověřil apod..., bohužel jen občas...

Z toho si nic nedělej. Sobík je hrozně chytrej když zrovna něco ví ale jinak je sám hrozně votravnej když něco neví a to se stává poměrně často - stačí se podívat na jeho historii dotazů ke Geogetu... ;)
  • 0

#68 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:54

Sindy_a_Lenas napsal/a:

Moc rád používám přísloví "o perlách" a taky "o hrachu"... Jestli někdo čte tohle forum, pak moc dobře ví, že s každým update gc.com se někde něco rozkope a pak je potřeba nějaký čas na opravu. Když nějaký program v den update začne haprovat je zbytečný cokoliv psát, ale jen pokorně čekat.
  • 0

#69 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2011 - 23:58

Pitrus napsal/a:
.... ale jinak je sám hrozně votravnej když něco neví a to se stává poměrně často...

jejda B) někdo nepochopil, že je dotaz a dotaz...
  • 0

#70 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 0:10

Panove, panove...
  • 0

#71 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 0:15

Teď něco konstruktivního... nedalo by se prosím v projekci bodu u keše změnit nastavení vzdálenosti na metry a ne na km? Jednak jsme se zatím moc nesetkal s projekcí bodu v km a na druhou stranu jsem teď louskal Zvěrokruh a zadávání vzdáleností v projekci 256,5m prostě nefunguje..... Děkuji.
  • 0

#72 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 0:18

HaLuMa napsal/a:
Panove, panove...


A už to je? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 0:22

sobikovi napsal/a:
Teď něco konstruktivního... nedalo by se prosím v projekci bodu u keše změnit nastavení vzdálenosti na metry a ne na km? Jednak jsme se zatím moc nesetkal s projekcí bodu v km a na druhou stranu jsem teď louskal Zvěrokruh a zadávání vzdáleností v projekci 256,5m prostě nefunguje..... Děkuji.


Jak to ze nefunguje? 0,2565 km Zverokruh jsem tim vyprojektoval cely. ;)
  • 0

#74 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 0:28

fremen.cz napsal/a:
A už to je? :D


Lezim v posteli, notebook na brise, a za chvili jdu spat.

Ani jsem se na to nepodival! ;) Uz se mnohokrate stalo, ze se webove stranky v prubehu nekolika hodin po vypusteni zmenily, proto mi prijde obzvlast hloupe, abych se tim hned zabyval. Pekne si pockam, az se to usadi, a zitra se v klidu kouknu, co bude potreba zmenit.
  • 0

#75 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 0:35

Samozřejmě jsem to psal s nadsázkou a recesí... aby jsi spáchal update do 2 hodin po spuštění webu GC.com je prostě nesmysl a za to at se na mne nikdo nezlobí ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#76 Debustr

Debustr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 9:25

Ahoj, nainstaloval sem GeoGet a pokusil se ho nastavit aby mi importoval kešky, ale nějak sem asi na něco zapoměl, protože mi to nefunguje. Můžete mi někdo prosím poradit?
  • 0

#77 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 9:27

Debustr napsal/a:
Ahoj,
nainstaloval sem GeoGet a pokusil se ho nastavit aby mi importoval kešky, ale nějak sem asi na něco zapoměl, protože mi to nefunguje. Můžete mi někdo prosím poradit?

Koukni o příspěvek výše... Po každé změně na GC.COm se musí všechny programy na celém světě opravit. Tak vyčkej až zde bude oznámena nová verze.
  • 0

#78 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 9:28

Debustr napsal/a:
Ahoj,
nainstaloval sem GeoGet a pokusil se ho nastavit aby mi importoval kešky, ale nějak sem asi na něco zapoměl, protože mi to nefunguje. Můžete mi někdo prosím poradit?

Viz příspěvek o pár řádků níž... po včerejším update na gc.com nefunguje import keší do stávající verze GG... Nezbývá než pokorně čekat až vyjde nová verze nebo používat PM PQ.
  • 0

#79 Debustr

Debustr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 9:40

jé no tak to sem za vola! Myslel sem, že je to už starší. Hledám chybu radši u mě. Pro sichr, na straně GC nemusim nastavovat nic a na GG jenom www.geocaching.com a login a heslo?
  • 0

#80 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2011 - 10:16

dovolím si využít "technické pauzy" a obrátit se s dotazem, jak nastavit spouštění GG aby UAC "neřvalo"

(ano, mám UAC zaplé...)

Vložený obrázek
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama