Přejít na obsah


Fotka

Wifi internet


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 13:35

S474N - tak samozrejme je cela rada jinych a treba i lepsich znacek, ale to je samozrejme na jinou debatu. Ja nemam nic proti treba Asusum, naopak, s nimi mam take dobrou zkusenost, ale s TP-Linky jsem nikdy nemel problem a pripoji se na ne vzdy vse od Windows, Windows mobile, Adroid, iPhony, Nokie a ja nevim co jeste a vse na nich funguje bez problemu. Opravdu jsem se nesetkal ze by mi na tom nejake zarizeni nefungovalo.Totez muzu rict o reklamacich, pamatuji, ze jsem reklamoval snad jeden router, nektery jeste z te starsi serie, ale z tech novejsich zadny. Pro svou jednoduchost jsou opravdu vhodne takto pro bezne domaci pouziti. Ale je zase dobre ze jsi sem take napsal nejaky nazor na to, alespon ma z ceho vybirat ;);)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#22 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 16:28

Jeden TPlink mi dropoval pakety. (což samozřejmě vůbec nic neznamená, navíc už si nepamatuju ani typ)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 17:41

Maxinoha napsal/a:
Podívej se na začátek vlákna, je to pro človíčka který neví vůbec jak to zapojit.
Proto doporučuji TP-Link s QSS takže zapojí i 5letý děcko:
- vybalit z krabice
- zastrčit napájecí adaptér do zásuvky
- podle obrázku přepojit UTP kabel z PC do WAN v TP-Linku
- podle obrázku zapojit přiložený UTP kabel z TP-Linku do PC
- zmáčknout tlačíto power
- zmáčknout tlačítko QSS
- vložit přiložené CD do notebooku a pomocí průvodce se připojit k již zabezpečené síti


Vsak ano, proto jsem mu doporucil 2 konkretni modely - jeden pro zacatecnika a druhy pro pokrocileho. BTW kdybys o tom neco vedel, tak Asus nema OSS, ale ma EZ Setup, coz je uplne to same. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama