Přejít na obsah


Fotka

Hledám práci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
130 odpovědí na toto téma

#81 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 17:06

Tak to zkusíme zase z jiného pohledu. Po letech je na čase zvednout kotvy a vyrazit zase o dům dál. Takže za sebe hledám náhradu. A teď to nejdůležitější. O co se jedná. Pozice PHP programátor v malé, vcelku zavedené firmě, vyvíjející spíše velké, dlouhodobé webové aplikace, intranety a sem tam nějaký ten firemní portál. Co je k tomu potřeba: Znalosti nepožadujeme nijak zásadní, většina se dá doučit za pochodu na juniorské pozici, ale bylo by dobré mít alespoň nějaké povědomí o softwarovém vývoji, čím více, tím lépe. Když si najdeš na wiki význam zkratek PHP, SQL, (x)HTML, CSS, UML a dokážeš o tom alespoň chvíli mluvit, jsi náš člověk. Samozřejmě, angličtina se ti bude hodit. Smysl pro škodolibý humor je také na místě. Kancelář je v centru Prahy, konkrétně na Praze 3, kousek od metra Palmovka, ulice Na Balkáně. A to nejdůležitější, máme tu i holky! Víc info přes SZ.
  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#82 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 18:18

Já teda práci mám poměrně slušnou, ale zajímali by mě ty holky :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#83 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 19:48

Bloud napsal/a:
Kancelář je v centru Prahy, konkrétně na Praze 3, kousek od metra Palmovka, ulice Na Balkáně.



Off topic glosa: Předpokládám, že přestupuješ někam na pole marketingu - s takhle velkorysou definicí "centra Prahy" je tě pro programování asi škoda. ;-) :-D
  • 0

#84 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 22:05

Nejsou ty pozadavky na PHP programatora trochu prehnany? :))))
  • 0

#85 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 23:11

hexteam napsal/a:
Nejsou ty pozadavky na PHP programatora trochu prehnany? :))))


Hehehe, kdo se naučí zpaměti 3 odstavce textu, tak asi umí programovat :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#86 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2011 - 23:32

Bloud napsal/a:
Znalosti nepožadujeme nijak zásadní, většina se dá doučit za pochodu na juniorské pozici, ale bylo by dobré mít alespoň nějaké povědomí o softwarovém vývoji, čím více, tím lépe.

Když si najdeš na wiki význam zkratek PHP, SQL, (x)HTML, CSS, UML a dokážeš o tom alespoň chvíli mluvit, jsi náš člověk. Samozřejmě, angličtina se ti bude hodit. Smysl pro škodolibý humor je také na místě.

Mimo té poslední zkratky ty ostatní znám, navíc jsem rok dělal v C#, o dost déle v Delphi, ale jako programátor jsem se nechytl. Není to právě ten škodolibý humor? Nebo je takový rozdíl mezi Prahou a zbytkem světa? Spíš bych tipoval to první.
  • 0

#87 Bloud

Bloud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 prosinec 2011 - 8:08

Já teda práci mám poměrně slušnou, ale zajímali by mě ty holky :-)

A koho ne ? :-)

Předpokládám, že přestupuješ někam na pole marketingu - s takhle velkorysou definicí "centra Prahy" je tě pro programování asi škoda. ;-)

Budou vánoce, tak proč nebýt trochu velkorysý. Centrum je prostě tam, kam dojdu od zadnice Václavova koně do půl hodiny a ještě k tomu stihnu vyzvednou nějakou tu keš.

Hehehe, kdo se naučí zpaměti 3 odstavce textu, tak asi umí programovat :-)

Když jsem v Brně byl několikrát přítomen u pohovoru na nové programátory, občas to tak i vypadalo. Holt, měli jsme kanceláře moc blízko vysokoškolským kolejím, tak se hlásil, každý, co se na koleji nudil.

Nebo je takový rozdíl mezi Prahou a zbytkem světa? Spíš bych tipoval to první.

Nevím, jak ve zbytku světa, dělal jsem zatím jen v Brně a Praze a většinou mi hned po pohovoru ukázali židli. Třeba jsem větší sympaťák, než si vůbec myslím. :-)

  • 0
I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am

#88 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 14:52

Ahoj, mam tady jednu nabidku prace (2x developer): pokud nekdo mate a umite: Very strong experience (at least 3+ years) with development in: - Java - J2EE - Spring - Hibernate k tomu znalost anglictiny, unixu/linuxu, SQL, etc... a jeste jedna pozice , kde jsou naroky trochu mensi: J2EE ( 2 years experience) - Spring (1 year experience) - Java Server Faces2 Prace by byla v Praze, jedna se o otazky bankovniho trhu Kdyby jste meli nekdo zajem, napiste SZ
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#89 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 15:32

když je tu tolik IT práce, tak přihodím poptávku pro kolegyni kačerku na MD... hledá něco na doma... manuálního (Plzeň), případně přepisování textů aby to nebyl jen nějakej debilní chyták co je jich plnej net... registraci na žumpě nemá, tak kdyžtak do fóra nebo SZ do mého profilu...
  • 0

#90 2pirko

2pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 18:34

Taky hledame programatory Java nebo C++, pro pobocku v Brne. Nadnarodni firma, delame vyvojove nastroje pro mikrokontrolery. Geo-kolega by se mi fakt hodil, protoze zatim vsichni ostatni jsou mudlove B) Podrobnosti prez SZ
  • 0

#91 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 21:27

Když se tady tak poptává, tak já hledám schopné lidi pro práci ve finančním oboru, co mají minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, jsou inteligentní, aktivní, chtějí na sobě pracovat a učit se novým věcem a hlavně jsou féroví!
  • 0

#92 Erectic

Erectic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 21:55

Ahoj všem, pro moji mudloidní (ale geosympatizující) kamarádku hledáme nějaké pracovní uplatnění v České Lípě a přilehlém okolí s nezvyklou pracovní dobou od 00:00 do max 15:00. Vyučena servírkou s praxí v oboru, 26let, komunikativní, velmi/velmi atraktivní, ř.p. B, a nebojí se práce. Bohužel tento stát na politiku zaměstnanosti zcela dlabe a co si má, svobodná matka 5ti letého skauta/samoživitelka, počít... Díky za každou nabídku - info na mě. Za Stáňu Erectic
  • 0
Podpis: Už umím! Díkeš a nálepka???

#93 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2012 - 14:36

Ahoj, dcera (20 let, maturita) hledá na půl roku brigádu v Praze, ideálně kancelářská práce. Případné nabídky směřujte prosím na mne přes SZ. Díky.
  • 0

#94 VIDJA

VIDJA

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2012 - 18:12

Zdravím a prosím o pomoc při hledání práce na HPP v administrativě v Praze. Marně už přes čtyři měsíce odpovídám na různé nabídky práce, ale stále nic. Pracovala jsem ve zdravotní pojišťovně, hledám pozici referentky, admin.pracovnice, fakturantky apod. Mám střední vzdělání s maturitou, základní jazyk. povědomí: angl., něm., italština. Jsem vstřícná, pečlivá, ochotná učit se novým věcem. Většinou je všechno o náhodě, tak proč tomu trošku nepomoci. :) Díky moc za odpovědi přes SZ.
  • 0

#95 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2012 - 12:22

Tak já naštěstí práci nehledám, ale nabízím :-) Sháníme programátora na hlavní pracovní poměr. Požadavky: Visual Studio, C#, LINQ, MS Framework, ReportViewer, MS SQL Alespoň základní znalost a správa Windows Server 2003 a 2008, Windows, MS Office. Místo zaměstnání Praha Žižkov. Kdyby měl někdo zájem, nebo by jste o někom věděli, tak se ozvěte :-)
  • 0

#96 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 12:58

Já zase (pro změnu) sháním. Neví někdo o něčem v Jablonci (případně v Liberci) pro člověka vyučeného v oboru tiskař?
  • 0

#97 Esc

Esc

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 14:05

a nějaká brigáda na 14 dní v Brně by se nenašla?? pak bych třeba mohl i později, ale mám tam nějaký akce, takže teď primárně dva týdny a pak snad i dále.
  • 0
Huawei U8120: Android 2.3.5 - Cyanogen Mod 7.1.0 (aneb i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo)
c:geo, ale hlavně Locus Pro

#98 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 14:19

Tiskar94 napsal/a:
Já zase (pro změnu) sháním.
Neví někdo o něčem v Jablonci (případně v Liberci) pro člověka vyučeného v oboru tiskař?


Můžeš si, z dlouhé chvíle, dodělat tu maturitu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#99 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 14:31

kolombo napsal/a:
Můžeš si, z dlouhé chvíle, dodělat tu maturitu.

A já už naivně doufal, že snad o něčem víš...
  • 0

#100 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2012 - 15:12

Tiskar94 napsal/a:

kolombo napsal/a:
Můžeš si, z dlouhé chvíle, dodělat tu maturitu.

A já už naivně doufal, že snad o něčem víš...


Tiskař GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - Holubov

GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. nabízí volné pracovní místo v obci Holubov na pracovní pozici Tiskař. Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši 20000,- .
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama