Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2011


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
882 odpovědí na toto téma

#141 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 0:47

Tak je to tady a stalo se presne to, co jsem tu pred nekolika dny predpovidal. Rozbalovaci menu na mobilnich zarizenich NEFUNGUJE! :@ Konkretne na PDA s Windows Mobile 6.1. Vestaveny Internet Explorer bych rovnou nechal stranou. V tom je layout totalne rozsypany a bily text menu na bilem pozadi lze nalezt jen po zvoleni textu, ale rozbaleni menu nelze zadnym zpusobem dosahnout. V Opera for Pocket PC 9.5 se stranka sice korektne zobrazi, ale dotyk ani tazeni na rozbalovacim menu neudela take vubec nic. Obdobne to dopadlo po zavedeni feedbacku. Na mobilnich zarizenich to prekryvalo text listingu a trvalo dva mesice, nez to opravili. Takze opet vylepsovani 3,14ovinek a jinych kudrlinek na ukor funkcnosti a zakladni pouzitelnosti webu, kterou si nejsou ani poradne pred spustenim overit. Predpokladam, ze Androidi s Operou na tom budou uplne stejne. Prosim nekdo vyzkousejte a napiste. Jdu sepisovat bug na feedback. :@:@:@
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#142 motty.rt

motty.rt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 0:50

Ať to vyperou třeba v savu, ale ať udělají použitelnou mapu aspoň :-/
  • 0

#143 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 0:51

puczmeloun napsal/a:
Zrovna to polopruhledny pozadi se mi libi...


Věc vkusu, tady GC2K8JK mi výsledek připadá děsný. Přece jen nejlépe se čte, co je psáno "černé na bílém" nebo "bílé na černém":)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#144 Stan_Da

Stan_Da

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 1:02

Pro Fotrika: Na mém HTC Wildfire s továrním prohlížečem ta vysouvací menu fungují. EDIT: I v mobilním zobrazení.
  • 0

#145 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 1:03

V opeře mini stránka kupodivu běhá, ale nesmí být zapnuté mobilní zobrazení...
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#146 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 1:04

PaWcz napsal/a:

puczmeloun napsal/a:
Zrovna to polopruhledny pozadi se mi libi...


Věc vkusu, tady GC2K8JK mi výsledek připadá děsný. Přece jen nejlépe se čte, co je psáno "černé na bílém" nebo "bílé na černém":)


A nejen to pruhledne pozadi, ale i to uzasne vyuziti pracovni plochy na sirokem monitoru (1920x1200). Uz po predchozim updatu to strasne roztahli na vysku a ted jeste navic srazili sirku.

Pred updatem
Po updatu

Skoda, ze nemam nikde schovany listing, jak hezky vypadal pred 2 lety.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#147 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 1:08

A to se tam přitom vešlo v pohodě i levé menu - teď je menu pryč a hlavní sloupec je užší. Příští update bude optimalizace pro rozlišení 800 x 600 :D

Mimochodem -koho "sejří" průhledné pozadí, může si zahlasovat TADY.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#148 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 1:18

Komu zlobi rozbalovaci menu na PDA, mobilu apod., prosim hlas SEM.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#149 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 1:49

Dalsi pokrok v mapach - PMO kese se sice nyni zobrazuji, ale je tam hloupe oranzove kolecko bez rozliseni typu kese...
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#150 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 2:09

fotrik: Vypadá to, že Androidy s tím menu problém nemají. Na mém LG Optimus One, Android 2.2 Froyo to fachá jak v továrním prohlížeči tak v alternativním Dolphin Browseru. Že by chyba v kompatibilitě na straně Microsoftu? Nedivila bych se...
  • 0

#151 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 4:40

Opera Mini for WM na HTC TD2 menu zvlada.
  • 0

#152 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 5:27

Tak se potvrdilo me tuseni, ze novy vzhled je hnus, ktere jsem mel uz vcera, kdyz to ukazali. Schovat ty 2-3 polozky, ktere pouziva 99% lidi je kravina. Jeste horsi je omezeni rozliseni. Proc to proboha delaji, kde to jsme! Rychlost sla dle mne dolu a to napric tomu, ze v tento cas nikdy nebyl problem. Nove mapy mi nevadi, na ty jsem uz "zvyknul" napric tomu, ze zapominali personifikaci a bylo cas od casu potreba skopirovat odkaz z leveho dolniho rohu, aby zustala aspon pozice na mape. Jo a nove se na mape zobrazuji i ignorovane kese. :@
  • 0

#153 Opicakuz

Opicakuz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 5:45

No co to ku** je? Vic to zuzit nemohli? PS: Jde vam nekomu logovani? Me to vzdy hodi na prazdnou stranku...
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#154 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 5:51

To asi každy kačer kouka na GC je na telefounu proč by to jinak takhle sprasili, nebo zase letí 14 palcové monitory ? :o
  • 0

#155 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:03

Tak tomuhle rikam optimalizovane vyuziti prostoru stranky... Kurna proc je to spis delsi nez sirsi? Ve vypisu kesi mam: Hlavni mesto Praha, Czech Republic To nikdo neumi nastavit velikost bunky? Pritom kolem Visit Log je tolik mista... CHJO TOHLE
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#156 messekuba

messekuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:06

Zprasenej listing my kese, zpraseny statistiky a nelibi se mi to. Hned mam po ranu lepsi naladu :@
  • 0

#157 Saturnin_

Saturnin_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:08

Nevím jak vám, ale mě se na personalizovaných mapách objevují kešky z ignor listu. Navíc na beta mapách (které už asi beta moc nebudou) se mi objevují i přes zákaz moje kešky.
  • 0

#158 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:12

No tak hlavne totalne zprasenej listing kese vcetne obrazku, ktery ted nedelaj to co maj, tzn ze kes nejde vylustit :(. Ted abych to delal znova :(
  • 0

brundi
 


#159 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:22

Fňuk a puvodni mapa mi nejde přepnout ... fňuk
  • 0

#160 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 6:22

No, co se map týká, tak mi začaly ty původní konečně pořádně chodit včetně personalizace. A rychlost vykreslování se minimálně nesnížila. Spíš naopak. Beta se mi nelíbí, takže zůstanu u původních, pokud je nezruší.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama