Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Pocket Query


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
77 odpovědí na toto téma

#41 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 8:02

Ach jo, proc to tady nikdo necte?! PQ naimportujes napr. do GG, kde si s tim pohrajes a pak pres Medwynovo makro vyexportujes do navigace.
  • 0

#42 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 8:53

Sobíku, jakožto spokojený, mírně pokročilý uživatel GG (Geogetu) tvojí druhé větě rozumím, ale pokud bych teprve hledal řešení, nerozuměl bych ani slovo. Zkus si představit, že nevíš, o čem je řeč a přečíst si ji po sobě.
  • 0

#43 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 9:54

sadmanwholikesblues napsal/a:
S PQ tak nejak zacinam - dosud jsem je v podstate nevyuzival. Protoze v Garmin Vista HCx listing neotevru, da se nejak pres PQ stahnout listingy urcite oblasti a pak je v nejakem programu v laptopu offline otevrit (v jakem)? Ceka me navsteva ne moc zakeskovane oblasti v zahranici, tak by se mi toto info docela hodilo.


Pokud chceš co nejvíc informací narvat do Visty, tak doporučuji keše nahrávat jako POI (viz. můj podpis).

Pokud chceš zůstat u WPT tak je zde makro GPX eTrex
=> http://geoget.ararat...ipt:garminetrex

Pro offiline listingy používám SmartGPX, ale možností je spousta, záleží na zařízení a systému.
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#44 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 14:12

Pro offiline listingy používám SmartGPX, ale možností je spousta, záleží na zařízení a systému.

Podarilo se ti do SmartGPX offline dostat obrazky? Ja, kdyz importuju Original Pocketquery z Geogetu, tak mam pouze textove informace (coz je asi logicke).
  • 0

#45 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 15:29

Offline? No jde to, ale je to poněkud složutější. Už jsem si na to chtěl napsat makro. Přes GPX export se totiž vygeneruje odkaz na soubor a ten se potom dá stáhnout do SmartGPX přímo z menu programu. Dyštak to jde udělat manuálně, do pracovní složky SmartGPX na kartě (nebo jinde kde je to nastavený) se vytvoří složka (Nevím z hlavy jak) a do ní se dají obrázky pojmenovaný (podle odkazu z PQ) a zmenšený (aby se vešly na displej) EDIT: Makro je špatný pojem, chtěl jsem si napsat plugin :D
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#46 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 19:07

sobikovi napsal/a:
Ach jo, proc to tady nikdo necte?! PQ naimportujes napr. do GG, kde si s tim pohrajes a pak pres Medwynovo makro vyexportujes do navigace.

Cte jenze jak jiz bylo napsano, komentare citovaneho typu opravdu nepomohou...
  • 0

#47 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 21:31

Valicek1 napsal/a:
Offline? No jde to, ale je to poněkud složutější. Už jsem si na to chtěl napsat makro. Přes GPX export se totiž vygeneruje odkaz na soubor a ten se potom dá stáhnout do SmartGPX přímo z menu programu. Dyštak to jde udělat manuálně, do pracovní složky SmartGPX na kartě (nebo jinde kde je to nastavený) se vytvoří složka (Nevím z hlavy jak) a do ní se dají obrázky pojmenovaný (podle odkazu z PQ) a zmenšený (aby se vešly na displej)

EDIT: Makro je špatný pojem, chtěl jsem si napsat plugin :D


Jestli tomu dobre rozumim, tak se to musi delat po kusech a neni to pouzitelne pro velky pocet cache.
  • 0

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2011 - 21:56

sadmanwholikesblues napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Ach jo, proc to tady nikdo necte?! PQ naimportujes napr. do GG, kde si s tim pohrajes a pak pres Medwynovo makro vyexportujes do navigace.

Cte jenze jak jiz bylo napsano, komentare citovaneho typu opravdu nepomohou...

Nevím co je na tom nejasného? K tomu abych to zpracoval potřebuji GG (co je GG tady snad už každý ví, pokud ne tak GeoGet viz. odkaz v levém sloupci Projekty). GG má přímo volbu import PQ, tedy importuji PQ do GG. Pak si s tím pohraješ = vyfiltruji si co chci do navigace a co ne. Stále nevidím nic nejasného a těžkého. Pro export do navigace použiju Medwynovo makro pro export gpx nebo POI, viz. info k makru na stránkách GG.
  • 0

#49 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 11:10

Ahoj, normálně si PQ stahuju od určité keše v okruhu několika kilometrů a teď mě napadlo zkusit ho stáhnout podle kraje. Chtěla bych tam mít všechny typy kešek, bez těch co už jsem odlovila a které nejsou aktivní. Nějak nemůžu přijít na to, jak takové PQ vytvořit. Jde to nějak? Díky :-)
  • 0

#50 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 11:22

Daku napsal/a:
Ahoj,
normálně si PQ stahuju od určité keše v okruhu několika kilometrů a teď mě napadlo zkusit ho stáhnout podle kraje. Chtěla bych tam mít všechny typy kešek, bez těch co už jsem odlovila a které nejsou aktivní. Nějak nemůžu přijít na to, jak takové PQ vytvořit. Jde to nějak?

Díky :-)


Jde.
V casti "That (And)" dej "I haven't found" - nenasel/nasla jsem, a "Is Enabled" - je aktivni ...
Pak si vyber kraj ktery te zajima....

A mas to.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#51 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2011 - 11:25

moméntálně je téměř v každém kraji přes 1000 keší, takže pokud nemáš hodně vyloveno, tak budeš muset nastavit ještě nějaké další omezení aby se to do PQ vešlo. Případně to rozdělit do víc PQček
  • 0

#52 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 11:17

Ahoj všem. Nechci zakladat nove tema, tak se vetřu sem. Mam problem s Pocket query. Mel jsem dva, Praha a Kladno, vše chodilo bez problemu, potom jsem jel na služebku, tak jsem si dodělal Plzeň a cestu Kladno Beroun a Beroun Žebrák a nastal problém. Přestali mi na mail chodit Kladno a Praha. Tak jsem všechno vymazal, udělal Kladno a Praha znova a od te doby mi chodi jen tohle: Your Pocket Query had no results. If you believe you should have received a result to your query, please review your Pocket Query for errors. Visit the online results:http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?pq=5c3781ba-344e-46d4-abbd-55d37649b20e Kdyz udelam novy pocket treba Praha, tak se mi odela s poctem kesek 0. Co s tim? Poradte pliis :-)
  • 0
Každá cesta vede ke kešce :-)

#53 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 11:58

KarfikCZ napsal/a:
...
Your Pocket Query had no results. If you believe you should have received a result to your query, please review your Pocket Query for errors.
Visit the online results:http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?pq=5c3781ba-344e-46d4-abbd-55d37649b20e
Kdyz udelam novy pocket treba Praha, tak se mi odela s poctem kesek 0. Co s tim? Poradte pliis :-)


Podle toho co se ukazuje na tom tvém odkazu to vypadá, že si zakliknul zároveň "Are available to all users" "Are for members only". Neboli chceš po systému keše, které jsou zároveň PM a ne-PM. A taková keš nemůže existovat ;-) Proto nula.
  • 0

Hoblíkovo geocoiny a nevelký geocaching blog


#54 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 12:12

Myslím že jim to od včerejška blbne. Chtěl sem si zaktualizovat pocket query a ono se to jakoby odešle a dokonce mi přijde i email, že to mám připraveno ke stažení. Bohužel ve složce "Pocket Queries Ready for Download" nic není. :@ Zkoušel sem včera i dnes a nic.
  • 0

#55 eSPeee

eSPeee

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 12:32

geba & marcana napsal/a:
Myslím že jim to od včerejška blbne.
Chtěl sem si zaktualizovat pocket query a ono se to jakoby odešle a dokonce mi přijde i email, že to mám připraveno ke stažení.
Bohužel ve složce "Pocket Queries Ready for Download" nic není. :@
Zkoušel sem včera i dnes a nic.


Taky mi to blbne od vcerejsi noci. PQ je nastavena, probehla, ve slozce je, ale GS app pro iPhone to tam asi nevidi nebo co.. Do Geosphere mi to z mailu jde normalne stahnout, ale do GS app vubec nic.
Navic jak ji ted naposled aktualizovali, tak se PQ stahuji nehorazne pomalu a kazda kes jakoby zvlast asi tak 2-4 minuty, predtim jsem PQ o 500 kesich stahovala asi tak 10 minut.. Nechapu vyznam takoveho "upgradu"... A hlavne nevim, kde je chyba.. Na strankach geocachingu nebo v app..?
  • 0

#56 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 12:41

Mě do mejlu přijde jen odkaz na stránku "Pocket Queries Ready for Download" tam ale bohužel nic není.
  • 0

#57 KarfikCZ

KarfikCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 13:42

hoblik napsal/a:

KarfikCZ napsal/a:
...
Your Pocket Query had no results. If you believe you should have received a result to your query, please review your Pocket Query for errors.
Visit the online results:http://www.geocaching.com/seek/nearest.aspx?pq=5c3781ba-344e-46d4-abbd-55d37649b20e
Kdyz udelam novy pocket treba Praha, tak se mi odela s poctem kesek 0. Co s tim? Poradte pliis :-)


Podle toho co se ukazuje na tom tvém odkazu to vypadá, že si zakliknul zároveň "Are available to all users" "Are for members only". Neboli chceš po systému keše, které jsou zároveň PM a ne-PM. A taková keš nemůže existovat ;-) Proto nula.

ano, máš naprostou pravdu, ale tak jsem to měl i dřív a chodilo to. Ted jsem to vyhodil a prislo to :-) Diky, máš u mě panáka :-)
  • 0

#58 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 19:11

geba & marcana napsal/a:
Myslím že jim to od včerejška blbne.
Chtěl sem si zaktualizovat pocket query a ono se to jakoby odešle a dokonce mi přijde i email, že to mám připraveno ke stažení.
Bohužel ve složce "Pocket Queries Ready for Download" nic není. :@
Zkoušel sem včera i dnes a nic.


Jo, blbne. Odeslal jsem 5 PQ a 2 nejsou v záložce Download.
  • 0

#59 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2011 - 21:18

Nemáte někdo info, kdy PQ zase pojede?
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#60 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2011 - 9:31

Už to zase jede. :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama