Přejít na obsah


Fotka

Czech wood


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 22:29

Ahoj kačeři, Chystám pro Vás rozšíření netradiční série Czech geocoins a to o dřevěného zástupce netradičních geocoinů. Budou vyrobeny dvě verze (tmavé dřevo 25ks a světlé dřevo 50ks). Geocoin bude mít průměr 45mm tloušťku 10mm. Geocoin bude trakovatelný, bez ikonky. Výroba není vůbec jednoduchá a doufám, že se bude líbit. Už brzy budou i fotky vyrobených geocoinů. Prozatím přikládám grafický návrh. Juraf369
  • 0

#2 venca68

venca68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 22:43

Rozhodně by nebylo od věci se ohledně použití názvu Czech wood geocoin domluvit předem s Poníkem nebo s Honzou JPAgeo. Ale třeba jsi to už udělal a já tu plaším zbytečně. ;)
  • 0

#3 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 23:13

Trakové číslo je vymyšlené, ale už jsem dostal upozornění, že jsem se trefil do registrovaného čísla. Tak si čísla moc nevšímejte. Juraf369
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2011 - 23:15

Bude mít svoji ikonu? Mohl bych si od tebe koupit jen trekovací číslo?
  • 0

#5 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 0:29

Vypadá zajímavě, ale Czech Wood Geocoin opravdu není úplně štastný název.

Sobíku:

Geocoin bude trakovatelný, bez ikonky.

Vzpomeň si, až budeš zase někomu psát, že si něco mohl přečíst v jiném vlákně, tady to máš hned v úvodním příspěvku a stejně se ptáš...
  • 0
CWG směnárna - Moje sbírka CWG - Oficiální katalog CWG - Svět GeoCachingu - TFTC.eu (prodej geocachingového vybavení)

#6 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 7:10

Prosím nesrovnávejte Czech wood s CWG je něco úplně jiného. Je to geocoin z jiného materiálu než je kov. Juraf369
  • 0

#7 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 04 březen 2011 - 7:20

juraf369 napsal/a:
Prosím nesrovnávejte Czech wood s CWG je něco úplně jiného. Je to geocoin z jiného materiálu než je kov. Juraf369

A co Czech Wooden Geocoin?
  • 0

#8 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 7:30

no nevim, zatim me to moc neuchvatilo...jinak take si myslim, ze oznaceni, zvlastne ve zkratce, bude dost matouci...no pockam si na fotky a uvidim.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#9 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 9:36

Nápad s trackovatelnou dřevěnou mincí tu již byl a dokonce se povedlo něco takového realizovat v zahraničí. Osobně si myslím, že by měla být tenčí, tloušťka maximálně 5 mm a z tvrdého dřeva. Popis na stranu bych vůbec nedával. Určitě se to musí jmenovat jinak aby se to nezaměňovalo s CWG, jinak to skončí u něho v bedně mezi ostatními CWG.
  • 0

#10 TomMiga_a_LadyAlenka

TomMiga_a_LadyAlenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 10:44

Tak Czech stone se jurafovi povedl, czech glass který už dovádí do finále je taky krásný, takže věřím, že i tento bude ve finále vypadat skvostně. Jen by mě zajímalo, jaký materiál bude použit potom? Kov? Umělá hmota? Polystyren?????
  • 0

sig1.jpg
Xiaomi Redmi Note Pro


#11 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 14:23

Nápad bezva, provedení bude jistě fajn, jen tady jde asi hlavně o případnou možnou záměnu - nejen názvu, ale i vzhledu - s klasickými a i mimo ČR poměrně známými CWG. Prostě aby většina těchto nových "CWGC" nekončila sbalená u lidí doma v krabici s CWG, i třeba ani ne ve zlém úmyslu. Zamyšlení nad nějakým striktnějším jasném oddělení od CWG, i za cenu trošku složitějšího názvu či vzhledu, by asi nebylo úplně od věci - ale projektu samozřejmě fandíme ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#12 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 14:53

SCHW napsal/a:
Zamyšlení nad nějakým striktnějším jasném oddělení od CWG, i za cenu trošku složitějšího názvu či vzhledu, by asi nebylo úplně od věci - ale projektu samozřejmě fandíme ...


Zkusím po víkendu vyhrabat fotku toho zahraničního dřevíčka - u něj bylo hned jasné že se nejedná o CWG - designově měl blíž ke klasickém kovovému geocoinu.
Měl barevný potisk a tloušťka byla cca 4-5 mm takže se krásně vešel do plastové pošetky v které kolují kovové geocoiny.
  • 0

#13 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 17:20

Asi jsem jediny, komu se vybavi Beavis and Butthead Do America :)

RECORDING
Welcome to the Petrified Forest. The world's largest site of petrified wood.

B&B
Huh huh huh huh wood.

RECORDING
You may wonder, how can wood get so hard?

B&B
Huh huh huh huh huh huh.


  • 0

#14 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2011 - 21:12

TomMiga_a_LadyAlenka napsal/a:
Tak Czech stone se jurafovi povedl, czech glass který už dovádí do finále je taky krásný, takže věřím, že i tento bude ve finále vypadat skvostně.

Jen by mě zajímalo, jaký materiál bude použit potom? Kov? Umělá hmota? Polystyren?????


Ještě mám v záloze jeden netradiční materiál(kromě dřeva) na kterém se usilovně pracuje. Bude také zařazen do série netradičních geocoinů. Můžu vás ujistit, že polystyren ani umělá hmota to zatím nebude. Vyrábí se určitě zajímavou technologií. Více zatím prozrazovat nebudu.
Juraf369
  • 0

#15 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 23:23

Přikládám první kompletní foto Czech wood. Myslím, že se povedl, dřevo je krásný materiál. Velikost: 45mm Tloušťka: 10mm Váha: asi 13g Dvě provedení: Buk - světlá varianta 50 ks Dub - tmavá varianta 25 ks. Povrchová úprava: lakováno bezbarvým lakem Přepravní krabička s přůhledným víčkem Cena: 180 Kč/ks (na fotce nenalakováno)
  • 0

#16 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 8:44

jen dotaz: ta jesterka a Gecko-co je to za material? Je to takovy jako zlaty, je to vylito nejakou pryskritic nebo tak neco?
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#17 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 9:27

Myslím, že se opravdu povedl.
  • 0

#18 juraf369

juraf369

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 13:46

Dotaz k provedení "G" - je to nerez vyřezaná laserem, která je zasazená do přesně vypálené "díry" ve dřevě. Ještěrka je z namořené "papírové dýhy" Vše ještě příjde přelakovat bezbarvým lakem. Juraf369
  • 0

#19 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 14:15

Dobrá práce !!! Doufám že to tady zase někdo nenazve "kusem dřeva s plechem"
  • 0

#20 stokurev

stokurev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 14:33

mě se líbí ;) jak to bude s prodejem?
  • 0
Prostě mám rád výlety a nejsem vulgární, protože se můžeme někde potkat :)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama